♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 4

  • 49 972
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 242
нови снимки на Памир/Мурат зад кадър  https://vk.com/iliskidurumukarisik



# 706
  • Мнения: 7 006
Като гледам ръката, ми прилича на Баръш, но на профил не мога да го докарам.... Joy Joy Joy Joy

Загледайте се в очите, които се виждат в огледалото.  Peace  Наистина прилича на Салих/ Синан.  Whistling



Вале   bouquet  за снимките на Памирчо  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 197
Момичета, чета ви от първата тема и много се забавлявам с вас. Не съм от пишещите, но искам да споделя, че видях рекламата за новия сезон на телевизията и там казаха, че ягодките продължават.

Най-любим ми е Любов под наем и много се надявам да няма тежки драми, когато Йомер разбере. Ще ми е хубаво, ако "драмата" е със стринката и невъзможността й да се отърве от Дефне  Laughing

На второ място са ми 2 - Семейството и Любов на инат. В семейството ми хареса последната реплика на Мурат "Взех решение - ще ти я отнема" защото Мурат не е новак в такива взаимоотношения и чакам интересни хрумки. А в Любов на инат момичетата се избиват за един Ръфкъ - скелет, носещ късмет.  Joy И Пинокио се появи, чакам и други приказни герои, а страст и целувки има едва ли не от пръв поглед!

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Ми наща тогава що го пита Синан дали да го държи в течение как върви във фирмата или иска да си почива...Нейсе, ще видим.

# 709
  • Мнения: 12 830
Малка подсказка  за семейството

Джан наистина идва у Мурат и настоява да отведе Айш , почти насила, хваща ръката и.
Айш казва ,,пусни,, Мурат се намесва. Така или иначе Айш тръгва с Джан, като иска извинение от Мурат.
Мурат разбира,че тя всъщност не е равнодушна към Джан.

Рускините пишат -идва времето на Айшегюл
Peace

# 710
  • Мнения: 3 606
Оф Айшегюл Mr. Green Mr. Green Mr. Green трябваше да си останеш в Мурат,да поядосаш малко Джан hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Сега и Мурат ще разбере,че тя има чувства към Джан ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Може и той да се отдръпне от нея,не вярвам да прави някакви номера Peace Peace Peace Peace

# 711
  • Мнения: 7 006
Ели   bouquet
 

Охооо, четириъгълникът се превръша в триъгълник  Mr. Green  Само така!  Party  Ако и Елиф остане само за заден фон, много ще ме радва  hahaha  Мурат може и да се сети, че Айшегюл е влюбена в Джан, но едва ли това ще му попречи да се бори за нея. Той все пак е на мнение, че щом бракът им е фиктивен, Джан е безразличен към Дребосъчка, и това ще го обнадежди, за да опита да я спечели.  Whistling

# 712
  • Мнения: 162
  Моми4ета , благодаря за темата !!! Харесват ми  и трите сериала ,но съм обсебена  от  Статуса  !!! Актрисата е 4удесна   !!! Вие сте прекрасни   !!!

# 713
  • Мнения: 3 606
Ели   bouquet
 

Охооо, четириъгълникът се превръша в триъгълник  Mr. Green  Само така!  Party  Ако и Елиф остане само за заден фон, много ще ме радва  hahaha  Мурат може и да се сети, че Айшегюл е влюбена в Джан, но едва ли това ще му попречи да се бори за нея. Той все пак е на мнение, че щом бракът им е фиктивен, Джан е безразличен към Дребосъчка, и това ще го обнадежди, за да опита да я спечели.  Whistling

Аз пък искам Джан да страда малко hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Кво е тва отива и си я взима...тя да не е куфар!
Искам да си виждам Мурат около Айшегюл и не говоря само заради това,че работят заедно Hug Hug
Hug Hug
Не е сигурно,че Джан няма да каже нещо на Мурат и последния да разбере,че не е безразличен към нея и Джан....ама това може да го накара повече да поиска Айшегюл напук на Мурат Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 714
  • Мнения: 3 606
 Моми4ета , благодаря за темата !!! Харесват ми  и трите сериала ,но съм обсебена  от  Статуса  !!! Актрисата е 4удесна   !!! Вие сте прекрасни   !!!
Hug Hug Hug Hug Hug
И аз малко прекалявам със Статуса hahaha hahaha hahaha hahaha
И най-вече с Мурат Joy Joy Joy Joy

# 715
  • Мнения: 5 591
Мераба !  Hug Hug  Hug

 dettodorowa  Hug Heart Eyes радвам се да те видя тук.
Gawina  Hug  ju12345  Hug добре дошли.
Тинче  Hug Heart Eyes благодаря за превода на озета           bouquet
И на къде без онзи поглед и дяволита усмивка ...

Баръш

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes чок якъшъклъ Баръш бей.
неЖност  Hug Heart Eyes


# 716
  • Мнения: 12 830
Джан вече има предизвикателството на Мурат.

Не ми харесва ,че се сети да търси Айш след думите на Мурат,макар да тичаше из дъжда за нея.Интересно какво ли е чувствал в този момент,притеснение ,съжаление, вина или  нуждата да е до него.....
Трябва ли Мурат да му ,,отваря,, очите за Айш.
Къде беше Джан, когато тя страдаше?!
При Елиф ,полегнала на рамото му.
Тази картина ме дразни и е крайно време да знае какво иска Джан- Елиф или Айш.
Не е наясно,определено.

# 717
  • Мнения: 3 606
Джан вече има предизвикателството на Мурат.

Не ми харесва ,че се сети да търси Айш след думите на Мурат,макар да тичаше из дъжда за нея.Интересно какво ли е чувствал в този момент,притеснение ,съжаление, вина или  нуждата да е до него.....
Трябва ли Мурат да му ,,отваря,, очите за Айш.
Къде беше Джан, когато тя страдаше?!
При Елиф ,полегнала на рамото му.
Тази картина ме дразни и е крайно време да знае какво иска Джан- Елиф или Айш.
Не е наясно,определено.

+1
Кво е тва поведение на Джан незнам #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Верно е имал нещо към Елиф,но аз съм сигурна,че никога не я е обичал #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А нашето дребосъче само страда зарад това леке нашето Joy Joy Joy Joy Joy

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Джан Дървото требе да страда, да се гърчиии.Ама Дребосъчка е влюбена до откат и все е склонна да му прощава.., я да му спретне един серт сурат, да види хубу ли е..

# 719
  • Мнения: 12 004
HI !

Заформилата се полемика има ли право Джан да бъде до  Дребчо или Мурат е мъжа мечта за нея много ми е на сърце. Прави ми впечетление, че в последния еп и фрагмана Джан слушайки излиянията на Елиф относно Мурат сягаш гледа над нея или пък си дава сметка, колко ненатоварваща е Айшето и неангажираща с присъствието си... Не ми харесват жени от типа ако не този ще е онзи... А какво си е мислил Джан търсейки мъника в дъжда? Ще ми се да си е дал сметка какво е тя за него. Чя тя му дава някаква сигурност, поддържа баланса на голямото му его, връзката със семейството му пак е тя...Джан е точно син на майка си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт