На море през зимата

  • 15 101
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Доминикана за зимата наистина е много добър вариант, а и може да се намерят доста изгодни оферти. Скоро говорих с мой познат, който има туристическа агенция и преди доста често ходеше натам. Сподели , обаче че там е станало доста опасно, местните нещо са се развихрили и освен в затворените големи комплекси не е препоръчително да се щъка много из острова. Това разбира се са само препоръки. Иначе за Канарите препоръчвам също, но най-късно до началото на ноември. Аз ходя вече втора година през октомври и е страхотно.Препоръчвам като остров Фуертевентура. За зимните месеци, обаче най-посещаван е от скандинавските моржове Grinning

# 16
  • Мнения: 2 237
Мои роднини ходят в Кабо Верде през октомври и ноември. Доколкото знам, летят от София до Лисабон и оттам нататък. Полетът им не зная колко струва, но офертите за хотел не били скъпи.

ПП Проверих, че има оферти на наши фирми. За около 2000 лева на човек за седем нощувки, ол и самолетните билети. Летят през Мюнхен и Дюселдорф. В Parque das Dunas Village или Marine Club Beach Resort (хотели с три звезди) са към 1400 лева за всичко.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 20:44 от Ли Лу

# 17
  • Мнения: 20
Здравейте момичета, в чудене съм къде да посрещнем Новата година някъде в Европа. Моля ,дайте препоръки ако някой е ходил. Колебая се за Италия , Франция и т н. Много фирми предлагат подобни организирани екскурзии ,но ми се иска да чуя мнение от първа ръка. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 305
Мои роднини ходят в Кабо Верде през октомври и ноември. Доколкото знам, летят от София до Лисабон и оттам нататък. Полетът им не зная колко струва, но офертите за хотел не били скъпи.

ПП Проверих, че има оферти на наши фирми. За около 2000 лева на човек за седем нощувки, ол и самолетните билети. Летят през Мюнхен и Дюселдорф. В Parque das Dunas Village или Marine Club Beach Resort (хотели с три звезди) са към 1400 лева за всичко.
Къде са тези цени? 1400лв дори за 3 звезден хотел, освен ако не е само да спят там от Бг не ми се вярва, вероятно има допълнителни скрити цени, горива и пр..

# 19
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Мои роднини ходят в Кабо Верде през октомври и ноември. Доколкото знам, летят от София до Лисабон и оттам нататък. Полетът им не зная колко струва, но офертите за хотел не били скъпи.

ПП Проверих, че има оферти на наши фирми. За около 2000 лева на човек за седем нощувки, ол и самолетните билети. Летят през Мюнхен и Дюселдорф. В Parque das Dunas Village или Marine Club Beach Resort (хотели с три звезди) са към 1400 лева за всичко.
Къде са тези цени? 1400лв дори за 3 звезден хотел, освен ако не е само да спят там от Бг не ми се вярва, вероятно има допълнителни скрити цени, горива и пр..



Летищни такси около 400 евра ?  Wink

# 20
  • Мнения: 25 813
По 3000лв на човек го смятайте, под тази цена е с трици маймуни да ловиш.

# 21
  • Мнения: 2 237
Може и да е уловка, не съм запозната. Много рядко ползвам агенции. Кабо Верде е сравнително изгодно място за море през зимата, но лични впечатления нямам. Питах братовчедка ми, сами си организират хотелите чрез booking, но и на тях не им е толкова евтино с билетите. Към 2300 лева на човек им излиза в Sal и Boa Vista без допълнителни лични разходи. Летяли са и през Брюксел.

Просто пуснах дестинацията в търсачката и разгледах някакви оферти, които се вписват в цената, зададена в темата. Да не си помислите, че ги препоръчвам или нещо такова Simple Smile

Dream Travel
Mytours
Poseidonholidays

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 10:22 от Ли Лу

# 22
  • Мнения: 6 304
Има много евтини хотели - скоро гледах в Бали 4* хотел - 30лв нощувката, но самолетните билети оскъпяват цялата почивка  Cry Катарските авиолинии пускат изгодни билети понякога.

# 23
  • Мнения: 19 027
Има много евтини хотели - скоро гледах в Бали 4* хотел - 30лв нощувката, но самолетните билети оскъпяват цялата почивка  Cry Катарските авиолинии пускат изгодни билети понякога.


то там е евтино за спане и храна, но е скъпичък пътят, уви

# 24
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ние ходим всяка година на Канарите (ходили сме на Тенерифе, Лансароте, Гранд Канария и Фуертавентура-на последните две е най-скучно и не ни хареса, посещава се основно от 60+) - октомври, ноември, една година и началото на декември сме ходили. Водата в океана е леееко студена Rolling Eyes Но нали затова има отопляеми басейни в хотела. Тази година мислехме за Доминикана, но май пак ще е Тенерифе, с малко дете сме и просто пътуването ни е доста часа за Доминикана. За Египет и Тунис са спрели почивките от Норвегия, недейте да рискувате по-добре Peace

# 25
  • Мнения: 82
И аз си мисля за Канарите или Мадейра

# 26
  • Мнения: 4 275
А в началото на октомври бюджетно море някъде? Надолу към Гърция дали ще става времето? Санторини примерно? Водата обаче сигурно ще е студена

# 27
# 28
  • Мнения: 25 813
Първата половина на октомври най на юг в Гърция, може и да стане..

# 29
  • Мнения: 1 175
И в южна Испания става към средата или края на октомври. Мои близки бяха от 18.10. до 28.10 и се радваха на прекрасно слънце и топла вода

Общи условия

Активация на акаунт