Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 33

  • 102 428
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Благодаря за новата тема! Да ви попитам за спрей или друг продукт за коса, който придава обем?   bouquet
Много съм доволна от един спрей на Нивеа-синя тумбеста опаковка с пулверизатор,пръска се на мокра коса и се изсушава с сешоар после,страхотен обем прави.Единствено имам наблюдение,че при например месец ползване след всяко миене на коса трябва да починеш няколко пъти,или да ползваш различен шампоан,за да не се получи наслагване на продукта в косата.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Да се похваля и споделя впечатление за кратко време, но при екстремни условия (40градусова жега тук).  Взех си и 4 часа вече ми мирише на Макс Мара на Заг Зодиак. За сега подозирам, че "Момент" ще се окаже по-траен. Thinking

И друго... в тазседмичната брошура на Кауфланд има продукти от списъка в 1и пост. Депилиращи ленти за лице, маска Лорис, шампоан Здраве, крем Евелин и др.

# 32
  • София
  • Мнения: 681
Някакви препоръки за маска за коса за подреждане и дисциплиниране на хвърчащи краища? Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2015, 18:30 от г-ца Калина

# 33
  • Мнения: 86
Много съм доволна от лакочистеля на ДМ - ebelin. Премахва лесно т.нар.лакове пясъци, както и обикновен лак на два пласта+топ лак+основа. На Дм ми харесва и серия за лакове trend IT UP, лесно се нанасят, плътен цвят, издръжливи и ниска цена.

# 34
  • Мнения: 885
Много съм доволна от лакочистеля на ДМ - ebelin. Премахва лесно т.нар.лакове пясъци, както и обикновен лак на два пласта+топ лак+основа. На Дм ми харесва и серия за лакове trend IT UP, лесно се нанасят, плътен цвят, издръжливи и ниска цена.
За мен е отврат лакочестителя Peace

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Кой е отврат? Розовият си го взе приятелка понеже синият не беше наличен тогава и наистина не бил добър, но другият (този) не го сменям за нищо от години. Винаги имам поне по 2-3 бройки в запас. Не мирише отвратително силно като повечето, не изсушава и чисти перфектно всичко. Имам достатъчно дълъг опит с лакиране и всякакви подобни средства.

# 36
  • Мнения: 885
Кой е отврат? Розовият си го взе приятелка понеже синият не беше наличен тогава и наистина не бил добър, но другият (този) не го сменям за нищо от години. Винаги имам поне по 2-3 бройки в запас. Не мирише отвратително силно като повечето, не изсушава и чисти перфектно всичко. Имам достатъчно дълъг опит с лакиране и всякакви подобни средства.
розовият.Забравих че има син ще го пробвам Peace

# 37
  • Мнения: 252
А някой използвал ли е двата - синия на Ебелин и зеления на Лили да каже кой е по-хубав?  newsm78 Обмислях този на Лили ама сега се зачудих  Crazy

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
А някой използвал ли е двата - синия на Ебелин и зеления на Лили да каже кой е по-хубав?  newsm78 Обмислях този на Лили ама сега се зачудих  Crazy

Точно веднъж си почистих лака с този на Лили като го купих и го подарих. По-ужасен лакочистител не бях ползвала. Лепкав, мазен и мирише за мен на гадно.... но много момичета го харесват и купуват по няколко бутилки. За мен е отврат, въпрос на вкус. Wink

# 39
  • Мнения: 1 831
Някой дали има информация каква е доставната цена на шампоаните фарма Вита

# 40
  • Мнения: 86
Да, има два, но съм пропуснала в предният пост да споделя от кой съм доволна, розовият не съм ползвала, а купувам от синият вече трета опаковка.

# 41
  • Мнения: 6 214
А някой използвал ли е двата - синия на Ебелин и зеления на Лили да каже кой е по-хубав?  newsm78 Обмислях този на Лили ама сега се зачудих  Crazy

Точно веднъж си почистих лака с този на Лили като го купих и го подарих. По-ужасен лакочистител не бях ползвала. Лепкав, мазен и мирише за мен на гадно.... но много момичета го харесват и купуват по няколко бутилки. За мен е отврат, въпрос на вкус. Wink
Има рициново масло в него. За това. Ако си ползвала за нещо чисто рициново масло, ще разбереш защо е такъв мазен и лепкав.  Peace

# 42
  • Мнения: 11
Здравейте!
Искам да Ви попитам нещо относно Себорал Форте.Какви са Ви впечатленията естствено,ако сте го използвали?Аз имам пърхут и днес за първи път се намазах с него,но само засегнатите зони.Обаче започна едно лющене и пърхутът се увеличи.Това в реда на нещата ли е?

# 43
  • Мнения: 252
Maviii, преди години имах упорит постояннен пърхут. Пробвах със Себорал Форте, но и при мен се увеличи. Не знаех дали това е нормално или не, но все пак пари съм давала изхабих си шампоана, но нищо не се промени. След това използах Selsun Blue и от тогава нямам проблем с пърхута. Ако не ти подейства Себорал може него да пробваш  Peace

# 44
  • Мнения: 11
Maviii, преди години имах упорит постояннен пърхут. Пробвах със Себорал Форте, но и при мен се увеличи. Не знаех дали това е нормално или не, но все пак пари съм давала изхабих си шампоана, но нищо не се промени. След това използах Selsun Blue и от тогава нямам проблем с пърхута. Ако не ти подейства Себорал може него да пробваш  Peace

Аз ползвам спрея,но благодаря за отговора. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт