Време вече не остaнa - много скоро ще съм СЕПТЕМВРИйскa мaмa - Тема №8

  • 29 021
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Ние сме преустановили любовните трепети от две седмици, защото доктора сега  ми го няма и ме е страх да не тръгна да раждам преди четвъртък Simple Smile После ще наваксаме Wink

# 736
  • Мнения: 1 037
Аз утре сутрин съм на преглед и мислех тази вечер да пробваме Embarassed
Хем ми се иска, хем обаче ме е страх. Не че има от какво, секциото ми е в сряда...

# 737
  • Мнения: X
Ние не правим откакто съм в 8 месец, защото ме е страх.

# 738
  • Мнения: 509
Здравейте момичета,на 9 се пияви и моя смисъл на живота-прекрасния ми син! Не съм предполагала, че човек може да изпита такова огромно щастие!
....
Здравейте и от мен!  Hug
Да се похваля - на 09.09 в 09:02 се роди нашето слънце Йоана! 
.....
Честити бебчета, да са живи и здрави!

.....
Аз едва ли ще мога да пиша поне до края на седмицата или началото на другата понеже утре или други ден ще влизам в болницата да раждам!Но когато родя и ни изпишат задължително ще пиша.  Hug
Успех  Peace


...
Имам един въпрос относно ходенето по голяма нужда след секциото: аз ходих,но изпражненията са доста по-малки от нормалното ходеене. Дали е нормално, или говори за някакъв проблем с възстановяването? Моля,мамите със секцио да споделят своя опит,знам ме са доста! Благодаря предварително! Peace
Мисля, че е нормално - преди операцията ти е изчистен чревния тракт и за това са малко.

# 739
  • Мнения: 584
Ние не правим от 1 седмица и то защото ми падна тапата а така е по опасно за развитие на инфекции.

Момичета на мен ми се смъкна корема. От днес имах контракции и после даже сякаш чух някакво пукане от дясно долу до яйчниците но нямаше никакво изтичане на води. Утре съм на преглед и ще видим как стоят нещата. Но вече се чувствам мн олекнала.

# 740
  • Мнения: 804
Прегнaчик, успех и леко рaждaне aко е нaстъпил моментa Simple Smile
Момичетa, кaкво беше товa секс?! Ние последно нa първи януaри  Embarassed Докторите зaбрaнихa...

# 741
  • Мнения: 1 037
Аз утре сутрин съм на преглед, при моя си лекар вече. Едно свито ми, притеснено. Стиснете по едни палци всичко да е наред Praynig

# 742
  • Мнения: 1 452
Аз утре сутрин съм на преглед, при моя си лекар вече. Едно свито ми, притеснено. Стиснете по едни палци всичко да е наред Praynig
Всичко ще е наред. Нали твоят лекар вече е тук. Аз наистина откачих от притеснения докато моята беше в отпуск, сякаш друго е като се прибра.
Успех  bouquet

# 743
  • Мнения: 584
Аз утре сутрин съм на преглед, при моя си лекар вече. Едно свито ми, притеснено. Стиснете по едни палци всичко да е наред Praynig

Хайде успех, мила! Simple Smile  Hug

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте момичета,на 9 се пияви и моя смисъл на живота-прекрасния ми син! Не съм предполагала, че човек може да изпита такова огромно щастие! Честито на всички и да са ви живи и здрави бебоците! Имам един въпрос относно ходенето по голяма нужда след секциото: аз ходих,но изпражненията са доста по-малки от нормалното ходеене. Дали е нормално, или говори за някакъв проблем с възстановяването? Моля,мамите със секцио да споделят своя опит,знам ме са доста! Благодаря предварително! Peace

Честито!!!!

# 745
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
 Ние си правим секс , ама ни раждане, ни чудо!
А за новата тема Микиполи си даде даже паролата, за да може някой друг да продължи да поддържа темата и да вписва новите бебечета, но май никой не се наема! Аз влизам само през телефона и не мога да се справя  Sad

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте и от мен!  Hug
Да се похваля - на 09.09 в 09:02 се роди нашето слънце Йоана!  newsm30 Нормално раждане, с епидурална упойка. Излезе за норматив - към 6-7 минути. Изписаха ни 3 дни след това.   Heart Eyes
В момента сме си вкъщи, гледаме се, кърмим се успешно.  newsm44

Желая ви хубав ден, на родилите мами - честито, а на тези,на които им предстои срещата - радвайте се на дните с тумбаче, те също са емоция, която не се забравя ( поне при мен  Heart EyesHeart Eyes

Честито! Много да се гледате и разбирате 😊 Колкота да времето с тумбачетата - колко ми липсва. Беше ми страхотно!

# 747
  • Мнения: 101
Пуснах нова тема от името на mikipoli:

Време вече не остaнa - много скоро ще съм СЕПТЕМВРИйскa мaмa - Тема №9
Надявам се да се е получило, че за пръв път правя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт