Време вече не остaнa - много скоро ще съм СЕПТЕМВРИйскa мaмa - Тема №8

  • 29 020
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39
Браво, колко нови бебчетата и внучета. Всички да живи и здрави и много щастливи 😊.На момичетат 👧, които са в очакване успех и радостни новини.

# 691
  • Мнения: X
Момичета, аз пак да ви питам, бебетата ви долу ли са вече, смъкнали ли са ви се коремите? И ако да, кога се случи това?
На мен ми е още високо, а тапата вече ми падна. Sad

# 692
  • Мнения: 584
Сиси, не беше ниско в понеделник когато бях на преглед но ходя вече ужасно често по малка нужда и на мен тапата ми падна но имам мн рядко контракции. Аз по принцип си го носех ниско цялата бременност.

# 693
  • Мнения: X
И аз ходя често до 00, но нямам никакви контракции.

# 694
  • Мнения: 509
Момичета, аз пак да ви питам, бебетата ви долу ли са вече, смъкнали ли са ви се коремите? И ако да, кога се случи това?
На мен ми е още високо, а тапата вече ми падна. Sad
Честно казано, не мога да преценя.
Прави ми впечатление, че като шофирам, комера ми подпира краката и не мога да седя вече без да си разкрача краката, но дали е от смъкване на корема или просто е порастнал повече ... не мога да кажа.
Като се гледам в огледалото, не мога да кажа, че е по-ниско, но пък нали се виждам всеки ден, ако е станало постепенно, може и да не виждам просто ...

# 695
  • Мнения: 46
Моето от около 10 дена се е смъкнало, забелязах го, защото започнах да дишам много по-лесно, пък и на пипане е различно. Преди усещах корема чак под гърдите си, а сега сякаш там има дупка и като го опипвам е доста по-надолу. Даже на бебето ритничетата се изместиха.
И пишкам през 1 час!!!
А свекърва ми като ме видя миналата седмица и веднага възкликна "я коремът ти колко се е смъкнал"  Laughing
Но на ЖК онзи ден казаха, че няма признаци за скорошно раждане.

# 696
  • Мнения: 324
Момичета знаете ли метод по-който да разбера дали ми изтичат водите?
Настинала съм и се чудя дали не е някакво течение от настинката.
Отгоре на всичко ми е излязло и някакво подкожно топче на срамната устна и ме боли.
Ох тази бременност се съсипах от инфекции и все не излекувани... ooooh!

# 697
  • Мнения: 410
Здравейте! Честито на новите майчета! Едва сега ни изписаха от болницата. Бебката беше със здравословен проблем, но вече сме си вкъщи и сме добре. Simple Smile Мъчат ни и колики. Не съм успяла да изчета всичко, но да ви отговоря (ако не е късно вече Wink ): Макмирор не пречи за раждането и гъбите също не пречат, но ако има бактерии и водите са зеленкави бебето ще е на антибиотик след раждането. Ще ви изчета и пак ще се включвам.

# 698
  • Мнения: 584

Честно казано, не мога да преценя.
Прави ми впечатление, че като шофирам, комера ми подпира краката и не мога да седя вече без да си разкрача краката, но дали е от смъкване на корема или просто е порастнал повече ... не мога да кажа.


На мен ми забрани ММ да шофирам, да не би да станело нещо зад волана и съм малко зависима от климатични условия и градски транспорт. Не е мн яко.

# 699
  • Мнения: 1 037
Аз все още шофирам. Но в понеделник съм на преглед и ще накарам ММ да ме закара, за да идем двамата, че ми е притеснено. Не ми пречи, само понякога друсането по дупките ми създава некомфорт.

# 700
  • Мнения: 2 241
И аз не съм спирала да шофирам. Не ми създава никакъв дискомфорт, дори напротив- без колата съм като с вързани ръце  Crazy
От време на време даже, като излизаме с ММ, предпочитам да ходим с моята кола (защото е по-малка) и аз карам.

# 701
  • Мнения: 584
Хаха, и при нас е така. Аз докато шофирах винаги аз бях зад волана защото когато се возя мн ми друса а като карам е по добре.  Peace
Иначе и на мен не ми пречи, нито корема ми е кой знае колко голям и бебо заспива докато шофирам, но ММ ми е притеснителен и затова му уйдисвам на акъла Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Честито на новите майчета! Едва сега ни изписаха от болницата. Бебката беше със здравословен проблем, но вече сме си вкъщи и сме добре. Simple Smile Мъчат ни и колики. Не съм успяла да изчета всичко, но да ви отговоря (ако не е късно вече Wink ): Макмирор не пречи за раждането и гъбите също не пречат, но ако има бактерии и водите са зеленкави бебето ще е на антибиотик след раждането. Ще ви изчета и пак ще се включвам.



Дано сте се оправили вече напълно Praynig Защо бяхте на антибиотик? И моята лекарка каза, че ако имам още хрема, после бебето това го чака, а хич не ми се иска.

# 703
  • Мнения: 509

Честно казано, не мога да преценя.
Прави ми впечатление, че като шофирам, комера ми подпира краката и не мога да седя вече без да си разкрача краката, но дали е от смъкване на корема или просто е порастнал повече ... не мога да кажа.


На мен ми забрани ММ да шофирам, да не би да станело нещо зад волана и съм малко зависима от климатични условия и градски транспорт. Не е мн яко.

Ние живеем на такова място, че без кола излизането ми ще е цяло приключение, а аз не мога да ходя или стоя права повече от половин час - натежава ни корема, заболява ме кръста и краката ....
А градкият транспорт ми се струва по-опасен от шофирането ....

# 704
  • Мнения: 101
На мен пък хич не ми се кара. Само се изнервям и освен това забелязах, че съм доста по разсеяна Simple Smile
Иначе като хванеш волана наистина по-малко друса.

Днес като станах и забелязах едно слузесто нещо като сопол, ама не е червено, нито розово, нито нещо подобно. По скоро беше жълтеникаво. Дали е тапата или е нещо друго  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт