Кауфланд / Kaufland- тема 14

  • 109 342
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 325
някой пробвал ли е тиквите вече?

иначе за друго не знам, но задължително ще си взема от кърпичките за пране.

# 31
  • Мнения: 27 500
Може ли да напишете съдържанието на този соев сос който хвалите, а също и цена и колко мл е? Praynig
Суровите ядки какви са? По принцип в К. са на баснословни цени, с изключение на слънчогледовите семки. newsm78 И аз взимам поне по 2 масла.
Пупитка, дано ги пуснат тези ботушки, харесват ми, пък и дано да са на цената на която си ги купила ти. Laughing

# 32
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
соевият сос - 29% соеви зърна, вода, брашно, консервант. Не съм срещала соев сос със соя  Mr. Green
https://www.google.bg/search?q=pearl+river+soy+sauce&biw=102 … QxwIVBIgsCh0mtAm- ето го
http://sybaritica.me/2012/06/07/foodstuff-pearl-river-bridge-bra … -light-soy-sauce/

# 33
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Това са суровите ядки: http://elit-p.com/bg/%D1%81%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B8 … D0%BA%D1%81-power, но на място ще ги видя какво съдържат. 80 гр. - 1,49 лв.

# 34
  • Мнения: 27 500
Благодаря ви, значи ще погледна соевия сос и ядките. Hug

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
Оеси,да,писала съм,че отговарят. Peace
Вярно,извинявай.

# 36
  • Мнения: 27 500
Скрит текст:
Също като миналата година- в Лидъл пускат ботите за дъжд 1 седмица след кауфландските. Laughing Изглеждат доста по-добре на външен вид....цена около 20 лв. Grinning
Соевият сос трябва да го търся в началото, веднага след плодовете и зеленчуците, нали? Grinning

# 37
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 077
Скрит текст:
Също като миналата година- в Лидъл пускат ботите за дъжд 1 седмица след кауфландските. Laughing Изглеждат доста по-добре на външен вид....цена около 20 лв. Grinning
Соевият сос трябва да го търся в началото, веднага след плодовете и зеленчуците, нали? Grinning
Може ли линк към тях, за да ги видя?   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 8 111
Защо така изчезна крема сиренето на Бор Чвор? При вас има ли го?

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Утре отивам по магазините, дано намеря някъде единичен.
Да препоръчам, ако още не си купила чушкопек. Търси на фирма Никол1. По показатели пише 1000 Вт, обаче изпича чушките по-бързо от тези на Габро. Peace

# 40
  • Мнения: 3 675
Купих нектарини,страхотни,но на цена 1,89.Купих също интимен гел Билка,кроасани с масло,тоскански хлебчета,лютеница Малечко,носни кърпи.Много ми харесаха кроасаните,понеже бяха още топли.За гела четох много позитивни отзиви в интернет и си го взех,не съм го купувала до сега.Някой купувал ли е от водата за уста,много ли мирише на мента,такава миризма не понасям.Мерси

# 41
  • Мнения: 27 500
Пупитка,
Скрит текст:
видях ботите на плакат в магазина, срещу касите. Още не съм гледала онлайн брошурата на Лидъл за 7 септември, едва ли е качена.
Наскоро имаше при нас крема сирене Бор Чвор. Тези дни не съм погледнала обаче. Peace

# 42
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте - някой обърна ли внимание освен Персил от брошурата, Ариел прах за 20 пранета намален ли е? Вчера мернах, че е зареден на сраничните стилажи, където слагат седмичните намаления, но на цена 10лв.
Питам в темата, защото така преди 3 седмици кафето на Давидоф беше намалено в магазина, а в брошурата липсваше. Дебна го винаги, защото такова пием - а 13лв. за опаковка ще ме извиняват.

# 43
  • Мнения: 11 607
Отчетохме и ние намалението от днес - вода Хисар, салата Снежанка, кроасани, тиква - дали е хубава, някой да е успял да я сготви вече?, прясно сирене от 1,29лв. - що така ги увеличиха и тях в последно време newsm78, къпани кори, бутчета от 2,99........

# 44
  • София
  • Мнения: 681
Виждали ли сте кисело мляко на Димитър Маджаров в К?

Общи условия

Активация на акаунт