Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 113
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 833
Аз пък ставам късно и пак си отделям достатъчно време за кафето #Silly Но вечер съм като работлива пчеличка докъм 1ч. поне.

# 61
  • София
  • Мнения: 16 218
И аз съм от ранобудните с дъъългото кафе (че и с претенции, кафето да е еспресо от Неспресо, всичко друго ми е гадно на вкус и се пие за "лекарство").

# 62
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Още един ранобудник с дълго кафе, но почне ли училището, има да го сънуууувам... Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 16 218
Аз нали пия и Л-тироксин за щитовидната жлеза, та ставам и 30 минути преди кафето, няма не искам...още две седмици и край на излежаването...

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 18:16 от Sharky*

# 64
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 930
Аз пък кафе не пия  Crossing Arms и обичам да спя до късно и Twisted Evil

# 65
  • вятърничава
  • Мнения: 1 931
Ема, много ми хареса  Industrial Urban Masculine Apartment.
Този диван направо те примамва,да те погълне.
Цветовете,тухлите,пода,стената от плоскости,масата,кожата,шкафовете /тв и куфар/ и закачката с тел.апарат  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 140
За мързела на майсторите и гипскартона се убедих съвсем наскоро. Приятелка прави ремонт в ЕПК, всичко с картон облицоваха, никой не може да ме убеди, че е по-добре от качествена гипсова шпакловка.

И на нас ни го обясняваха това, ама ние като се запънахме за шпакловка и едвам намерихме майстор.  ooooh!

А за Карамелчо - аз бих отделила леглото точно, защото е младо момче и за да има privacy. Ще си доведе момиче ще се чуди в кой момент ще се покаже Карамелена от стълбите.  Mr. Green
Иначе съм съгласна с Ема, нещата, които е предложила са готини.
Карамелена, а колко точно кухня-кухня иска/ш?

# 67
  • София
  • Мнения: 16 218
В къща с три деца как точно си го представяте "воденето" на гадже? Майките не сме длъжни да им осигуряваме терен за с***с.

# 68
  • Мнения: 2 140
Е на тия години това със сигурност се случва, и надали ходят в 5* хотели. Ако искаш мога да дам и друга версия в която му трябва privacy и не включва момиче?  Mr. Green

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 057
За мързела на майсторите и гипскартона се убедих съвсем наскоро. Приятелка прави ремонт в ЕПК, всичко с картон облицоваха, никой не може да ме убеди, че е по-добре от качествена гипсова шпакловка.

И на нас ни го обясняваха това, ама ние като се запънахме за шпакловка и едвам намерихме майстор.  ooooh!

А за Карамелчо - аз бих отделила леглото точно, защото е младо момче и за да има privacy. Ще си доведе момиче ще се чуди в кой момент ще се покаже Карамелена от стълбите.  Mr. Green
Иначе съм съгласна с Ема, нещата, които е предложила са готини.
Карамелена, а колко точно кухня-кухня иска/ш?
Скоро няма да останат майстори на мазилки и шпакловки! За мозайка да не говорим, по селата още стоят непокътнати цокли от бяла мита мозайка, също и чела на плочи. А свременните драскани мазилки след 5 години стават на ...

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Имаше едно ателие таванско мисля в дибла, беше интересно търся го....

# 71
  • Мнения: 104
Отново с въпрос навлизам в темата, относно ширината на вратите.Така старата рамка е широчка. Купихме едни две врати  по 80 см широчина,как ви се струва дали е достатъчно? Моят ММ взе да се съмнява, че е малък отвора. Иначе се преборих за дюшемето.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 924
И аз съм от "сутрешните" хора. Каквито задачи имат да се вършат, всичко се прави сутрин и изобщо преди обяд. След обед не ме търси.

А аз пък винаги съм смятала, че мъжа трябва да осигури терен.  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 1 685
 Laughing Съпружка, много ме развеселяваш днес. Кухнята аз я виждам като теб. Там да са подредени малък хладилник, 2 котлона, фурна (а може и без нея, че имам микровълнова с такава функция) и мивка. Нещо малко и евтино. От ляво до стълбите бар/полуостров с 2 стола на които можеш да се храниш (не се произнесохте как ви се вижда). Отдолу под прозореца може да се сложи ниско шкафче.
Шарки аз терен не осигурявам, но това не му пречи, дори и сега Simple Smile Много учат, обсъждат... добре, че поне е моногамен, уж!
Ема, не бях се замисляла да оставим гредите така, нали иска метал човека  Grinning Тухлите не можело да ги оставим според мъжа ми. Вчера го обсъждахме защото аз много искам, а да се правят декоративни нямаме време. За обзавеждането мисля точно същото. Най-важното е да има място - конзоли, колони, тв и търкаляне по земята. Благодаря за предложените цветове, нужни ми бяха!
Птица, скоро се зачудих дали не правим грешка с настаняването му там. Гости като си покани, ще минават през етажа със спалните ни, ще тропат и викат точно над нас. Обаче другата алтернатива е за мазето (което беше всъщност първоначалната идея), а то е много под земята. В единия край на къщата повече от половината етаж, да не кажа почти целия. Приятели ме отказаха там да настаня детето си. Иначе не е окончателно решение, така или иначе там ще направим спалня за гости и може да си спи там, близо ще е и купонджийската стая. Абе в крайна сметка да си води шумните гости там. Уффф, не знам. Има и друго, таванското трябва да го оправим сега за месец и да се настаним там. После намаляме малко оборотите и продължаваме надолу. А направим ли го за живеене, после няма как да префасонираме.
Това, че ще е без стени на мъжа ми му беше трудно да преглътне, но когато и сина ми каза че не иска се одобри, но с предложението, че все пак ще отделим спалнята с нещо Simple Smile Аз също не виждам проблем леглото да се вижда, но пък трябвало да има гардероб и на нещо да се сложи телевизора. Ти къде виждаш гардероба? На стената срещу дивана по чертежа на Съпружка? Иначе тв-то може да се постави на въртяща стойка примерно на комина.

# 74
  • Мнения: 104
Той го предложи първоначално и така ги взехме въпросните врати. При вас как е?

Общи условия

Активация на акаунт