Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 059
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Мнго съм развълнувана . Утре има две разпродажби . #Crazy

В едната всичко е японски порцелани ,винтидж кристали, бамбукови съдове,ветрила, кристални полилеи  и тъмно кафяви дъбови тоалетки и маси и два стола с червена дамаска ,които ще претапицирам с новият тел-бод Simple Smile
 В другата къща има  бюро , стъкларии и етажерки за книги .

Отивам да тегля пари и трябва да убедя мъжа ми да ми ги пренесе утре. Много са красиви ,ама мнооого и са точно такива ,които гледах ,но нови да си закупим след време.
Стискайте ми палци  Praynig


Нова тема ,  Hug  мъжът ми си заплю инструментите ,защото дядото е бил дърводелец и въпреки ,че са малки за индустриално строене за битови нужди са превъзходни .Поне така да го мотивирам да дойде ,че с талкова работа не мога да го накарам да спре за малко  ooooh!

И тук са евтини и такива столове тип барок с извити крачета и дамска са към 2000 единият ,а тези тук двата ще са може би 40 -50 долара .


Това е подът в сурово състояние изшкурен , потъмнен и с лак . Утре като изсъхне втората ръка лак ще се заема с белият трим покрай пода и по первазите на прозорците .Такъв цвят са и спалнята ни ,аи мебелите от япоснката къща и ще се взема оттам .  bowuu

Скрит текст:








Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 06:23 от Анонимен

# 721
  • Мнения: 6 351
Вземи си репродукцията на Модиляни, ако е отпечатана добре. Peace
От другите неща харесах инструментите.
Тази лампа.

# 722
  • Мнения: X
Вземи си репродукцията на Модиляни, ако е отпечатана добре. Peace
От другите неща харесах инструментите.
Благодаря ти   bouquet
Не съм много в час с този стил ,както се вижда  ,но ги мебелите избирам по сходния с нашите  вид дървесина , цветове и дали ми допада като стил .

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Веднъж месечно и тук наблизо, в едно село до Варна се провеждат подобни разпродажби организирани от английската общност в района
Я по-подробно, моля. Sunglasses

Контеса, във втората къща нещата са доста по-добре. Това бих проучила по-обстойно.
   

Това си е находка. Много ми хареса


Това кресло също. Веднага го видях в шартрьоз и шиноазри.


И тук има "хляб"


Послушай Барба за Модилияни.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 20:32 от Приятно ми е - Богиня!

# 724
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Цитат
Веднъж месечно и тук наблизо, в едно село до Варна се провеждат подобни разпродажби организирани от английската общност в района
Я по-подробно, моля. Sunglasses

Скрит текст:
Контеса, във втората къща нещата са доста по-добре. Това бих проучила по-обстойно.
   
А склонна ли си да станеш в 7:30 - 8 часа в събота Laughing?
Всяка последна събота на месеца е, в центъра на Кранево. И да, имаше "златни" сервизи, но както казах лично аз  ходих само веднъж преди плажа... Те събираха вече. Всякакви дребни вехтории и техни храни някакви.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Нова, ъъъъъъъъъъъ, това е нечовешко, бре. Но зависи от хъса ми. Аз по принцип си ставам по това време, но съм напълно недееспособна. И пак зависи какво ми размахат под носа, де.

# 726
  • Мнения: X
Merci Боги , аз харесах ето тези и утре ще им правя оферта :

Скрит текст:

Полюлея , бамбуковите съдове, костния порцелан и тези :








Тези ги мисля за нощни шкафчета



У нас по принцип мъжа ми става към 6 и нещо, детето към 7 и малко, а аз към 7 и 30  така ,че в 8 ще сме там без проблем  bowuu

# 727
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Това със ранното ставане е най-неприятно, Богиня. Особено, ако не си харесаш нищо. Но пък ти имаш око да откриваш интересни неща в кашони и по сергии, не само под светлините, аранжирани в интериори за фотосесия... Успех!
Контеса, на снимките, мъжът ти байцва ли пода преди лака или такъв е цвета на лака? С ръкавица и гъбичка гледам, че е... Бързо напредвате. Браво!

# 728
  • Мнения: X
Нова тема , благодаря ,заприличва вече горе ,но не знам какво значи 'байцва'  Embarassed .
 Първо го изшкури пода с голяма машина 2 пъти ,след това с по-малка 3 пъти и с друга по ъглите още 3-4 пъти и филира с малката навсякъде . Подът беше без цветен и само с лек жълто-меден цвят лак преди .

След това нанесе ръчно oil based stain for oak hardwood floors  (цвят тъмен  орех ) или т.н. миризлива потъмняваща боя не  на водна основа ,а на маслена основа ,която съхнеше 24 часа .След това с безцветен лак на потъмненият дъбов под се нанася първа ръка ,съхне 15-17  часа (пуснахме и парното да съхне при оптимална Т ,а и беше студено ) ,днес изшкури с фина шкурка наново лака и нанесе втора ръка лак ,който ще съхне до утре и ще се филира.

И аз обичам да си поспивам повече ,но е такова и свикнах да ставам рано . Sunglasses

# 729
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Контеса, много хубави неща има на тези разпродажби. Аз бих си взела част от кристалните стъкларии от първата,

Скрит текст:







Предпочитам Жан Беро пред Модилиани...

# 730
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Ако се интересуваш от кристали, гледай в winners- излизат невероятни неща, без пари.

# 731
  • Мнения: 494
А аз, шкафа от четвъртата снимка го виждам боядисан в тъмно сиво! Ще стане разкош!
Честито на девичките🎉 Аз, като виден козирог, много добре се разбирам с тях!

# 732
  • Мнения: 2 140
Аз, като виден козирог, много добре се разбирам с тях!

 Twisted Evil +1

Карамелена, много бързо се запълва програма напоследък. Ти кога предлагаш среща? Аз не би бързала да режа Карамелчо за Честърфийлда - човекът явно има вкус - потърси вариант, може да стане много шик.

P.S. http://olx.bg/ad/chestarfiyld-estestvena-kozha-ID5aqYi.html#a630dcca60
http://olx.bg/ad/divan-chestarfiyld-ID5nmas.html#a630dcca60
http://olx.bg/ad/chestarfiyld-estestvena-kozha-ID4QjDE.html#a630dcca60

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 10:06 от съпружка

# 733
  • Мнения: 677
Добро утро  Mr. Green



# 734
  • Майничка
  • Мнения: 12 624
Добро утро  Mr. Green
Скрит текст:



Ох, майкоооу, вземам я, барабар с картината! Като удар с парен чук е - всяка сутрин ще започвам със смехотерапия преди кафето! И чорапките, чорапките...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт