Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
 Flash* а на мен много ми е приятно да шия тези гоблени на Риолис дано да намериш решение и да завършиш гоблена  ,Много ми харесва гоблена който си започнала за стаята на дъщеря ти . Ще очаквам етапи и крайния резултат .

# 61
  • Русе
  • Мнения: 522
Здравейте! Чета ви, но нямам нищо за показване и затова не пиша. Много красоти видях от началото на темата, респект момичета.
Азарея , попаднах на тези схемички на бухалчета, оказаха се голяма компания, има и момченца и момиченца. Явно са доста нови, защото на повечето просто са сканирани конците. Ако някой проявява интерес, това намерих:

# 62
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Благодаря ви момичета.  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте, гобленарки Simple Smile
Скоро ще се местим в нов - наш дом и ми се иска да си ушия една Молитва. Всъщност се колебаех между Икона със Свети Мина и Молитвата, но реших да си купя иконата от някоя църква, а да си ушия молитвата. В тази връзка, моля, за идеи, а също и схема с ключ  Embarassed
Предварително благодаря  bowuu

# 64
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 710
Показвам рамкираната си вече Роза:

# 65
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 764
Показвам рамкираната си вече Роза:



много подходяща рамка  Hug

Здравейте, гобленарки Simple Smile
Скоро ще се местим в нов - наш дом и ми се иска да си ушия една Молитва. Всъщност се колебаех между Икона със Свети Мина и Молитвата, но реших да си купя иконата от някоя църква, а да си ушия молитвата. В тази връзка, моля, за идеи, а също и схема с ключ  Embarassed
Предварително благодаря  bowuu

опита ли тук? http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=6006

# 66
  • Мнения: 4 354
Здравейте, от доста време не съм показвала нищо. Но нямаше и какво, затова само се радвах на всички красоти.

Сега ще се запиша с един скромен етап от Северното сияние

# 67
  • Мнения: 7 914
st. Dobri, благодаря! И аз ще я направя. 1:1 е, нали?

# 68
  • Русе
  • Мнения: 522
KoteVania, много ти е хубава розата. Браво за избора на рамка!
Poliiii, според мен молитвата се шие с кръстат бод, доколкото виждам от картинката на сайта. И да, един знак е едно кръстче.

# 69
  • Мнения: 13 294
KoteVania, много ти е хубава розата. Браво за избора на рамка!

 Peace  


Poliiii, според мен молитвата се шие с кръстат бод, доколкото виждам от картинката на сайта. И да, един знак е едно кръстче.

Аз лично съм я шила и с гобленов бод 1:1 и с кръстче на 18 и 20каунт и двете ми харесват, въпрос на вкус  Simple Smile



Не съм шила повече от месец, че се занимавам с друга ръчна работа  Crazy , скоро ще я свърша и ще почна да шия, но май пак няма да стигна до селцето, че е най-добре да подкарам коледните неща, че ей сега ще стане време и за тях.

# 70
  • Мнения: 7 914
mibobo, супер! Аз съм на ти само с гобленовия бод 1:1, имам опит само с три гоблена и трите бяха на този принцип.
Аз също не съм шила отдавна, затова мисля да си върна формата с тази схема, предполагам се шие много бързо  Rolling Eyes

# 71
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 710
БЛагодаря Ви момичета. Мен ме тресе първокласна треска и съм подхванала отново няколко неща и съм до покривата круша. Явно съм в нова "серия" и ..... незнам какво искам.

# 72
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 764
БЛагодаря Ви момичета. Мен ме тресе първокласна треска и съм подхванала отново няколко неща и съм до покривата круша. Явно съм в нова "серия" и ..... незнам какво искам.

 Hug познато ми е. цяла година ме държа.   Hug



# 73
  • София
  • Мнения: 13 748
И аз напредвам, но не съм снимала да покажа. Понеже не съм много знаеща гобленарка седнах да зяпам клипчета в нета и видях рускините да показват различен начин на парковки. Стана ми интересно и сега шия квадратче по квадратче. Струва ми се много приятен начин.

Обаче, си мисля да ви попитам дали някоя е шила "Алые маки" на Риолис

Намерих си хубава схема, но не знам по едно мулине от цвят стига ли? Ако някой го е шил може ли да каже колко конец има в комплекта или колко си е купил. Също така се чудя каква панама да взема.. оригиналният е със сива, но не знам дали няма да е по-хубав на бяла  newsm78
Също така оригинала е с Анхор конци, но имам и аналозите на ДМЦ. Чудя се дали да не си взема все пак Анхор.

# 74
  • Мнения: 253
Здравейте дами,

Можете ли да ми препоръчате добро място за рамкиране в София на приемливи цени, където има разнообразни рамки?
Предварително благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт