Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 776
  • 755
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 396
Здравейте, от много време не съм поръчвала, за колко време идват сега поръчате?
около седмица с безплатна доставка. Съвсем приемлив срок е

# 601
  • Мнения: 1 659
Благодаря, да супер е доставката.

# 602
  • Мнения: 5 396
Аз снощи направих поръчка, даде ми срок на доставка 13 март.
Дайте да споделяме линкове, че нещо съвсем е замряла темата.

# 603
  • Мнения: 14 499
Пуснала съм връщане с български пощи, занесла съм пакета в пощата, всичко точно. На проследяването в мейла, който ми пратиха за регистрирано връщане, пратката си стои в пощенския клон. Появяват ли се ъпдейти за движението й или не?

# 604
  • Мнения: 633
Аз малко късно отговарям, вече може и да са се появили ъпдейтите, но и при мен беше така. Доста време си пишеше, че стои някъде в клонове в Бг и после се раздвижиха нещата.

# 605
  • София
  • Мнения: 2 512
Пуснала съм връщане с български пощи, занесла съм пакета в пощата, всичко точно. На проследяването в мейла, който ми пратиха за регистрирано връщане, пратката си стои в пощенския клон. Появяват ли се ъпдейти за движението й или не?
Когато връщах пратката, занесох пакета на 17 февруари в пощата, чак на 24-ти е бил в склада на DHL според тракинга, и като цяло доста почаках за рефънда, може би около месец отне цялата работа Frowning1

# 606
  • Мнения: 155
Здравейте, пазарувам от Асос повече от 10 години. Не съм писала в темата отдавна, но сега ми се наложи. Случва ми се за първи път да ми изпратят грешен номер на едно яке. Интересува ме освен в olx, знаете ли къде другаде мога да го предложа за продаване? Много благодаря предварително! 💐

# 607
  • Мнения: 975
Защо не го върнеш, лесно е безплатно е и ти възстановяват пълната сума? Иначе можеш в олх, базар, маркетплейса на фб, но ще ти отнеме вероятно повече време и може да се наложи да смъкнеш от цената

# 608
  • Мнения: 3 739
Здравейте, пазарувам от Асос повече от 10 години. Не съм писала в темата отдавна, но сега ми се наложи. Случва ми се за първи път да ми изпратят грешен номер на едно яке. Интересува ме освен в olx, знаете ли къде другаде мога да го предложа за продаване? Много благодаря предварително! 💐
tuk
https://www.facebook.com/groups/653566928093471/
Но най-лесно и бързо е да се върне,както са ти писали.

# 609
  • Мнения: 155
Върнах го, разбира се. Това беше първото, което направих. Оставих го в Спиди, защото там можело да се остави, защото с Рапидо били партньори и бла бла, безплатно връщане. Знаете, че Асос идват със Спиди, а получавате мейл от Рапидо, че е доставена пратка за вас от Асос и ще ви бъде доставена. Та от Рапидо след 1 седмица ме уведомиха, че пратката ми е изгубена от Спиди 🤐😁 Междувременно ми изтече срокът за връщане от 1 месец и 2 дена след това якето беше намерено след писане на множество мейли до Рапидо и рекламации до Спиди .... Мисля, че е излишно да ви споделям колко са ми симпатични Спиди и Рапидо... 😉 От както ги купиха френските пощи са под всякаква критика ...

# 610
  • Мнения: 975
А нямаше ли нещо, съжалявам, че в момента не мога да го намеря, ако върнеш след еди си какъв срок не ти възстановяват сумата, а ти дават ваучер за покупка?

# 611
  • Варна
  • Мнения: 357
В момента срока за връщане е 90 дена. Иначе ако получат пратката м/у 29ти и 45ти ден - възстановяват сумата като ваучер. Тук са условията за връщане.

# 612
  • Мнения: 975
Мерси за уточнението Simple Smile и последна идея за дамата, Ако мислиш, че си извън сроковете, драсни им един имейл и обясни какво се и случило, според мен ще проявят някакво разбиране.

# 613
  • Мнения: 155
Дами, ще им пиша. Благодаря много за съветите! 💐

# 614
  • Мнения: 3
Здравейте, дами!
За пръв път ще си поръчвам от този сайт-asos - избрала съм си бална рокля.
Някоя от вас да си е поръчвала нещо в извънредното положение? Ако да, за колко време пристига?
Дрехите им както на снимките ли изглеждат, размерите отговарят ли?
Трудно ли се връща, наистина ли възстановяват парите?
 Simple Smile Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт