Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 703
  • 755
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 14 491
Оказва се, че в английската версия на сайта има наличности каквито няма в българския вариант на сайта. Поръчах до адрес на превозвач, прие плащане с пейпал и изпратиха пакета. Единствения недостатък е доставката от 4 лири за малки поръчки.

# 586
  • Мнения: 3 729
Оказва се, че в английската версия на сайта има наличности каквито няма в българския вариант на сайта. Поръчах до адрес на превозвач, прие плащане с пейпал и изпратиха пакета. Единствения недостатък е доставката от 4 лири за малки поръчки.
Какъв е този български вариант?

# 587
  • Мнения: 14 491
Ми тоя, който гледаш като поръчваш до български адрес.

# 588
  • Мнения: 751
Здравейте, тръгнах да връщам пратка от асос със стикерът, който ми дадоха да разпечатам, в офиса на DHL в София на ул.Бенковски и ми казаха, че "не извършвали вече подобни услуги" ?? После отидох в бг поща, чиито адрес е от тези за free returns и жените там ми казаха да принтирам някаква бланка за връщане от сайта им ( не намерих такова нещо).. Не знам вече какво да правя, а наистина е важно да върна дрехата. Ще се радвам на всякаква помощ.

Обадете се на Рапидо, които да вземат пакета от името на DHL. Ако вече сте генерирали етикет през DHL, няма да ви даде да принтирате етикет през БГ Пощи. Аз имах същия проблем.

# 589
  • Мнения: 3 729
Ми тоя, който гледаш като поръчваш до български адрес.
Скоро не съм поръчвала. Но ,ако ми разпонае местоположението и сменям ръчно с Asos.com.(тоест избирам държава Англия) И може да всякакъв адрес да се поръча.

# 590
  • Мнения: 992
Здравейте! Извинявам се ако темата не е правилна, но мисля, че тук питах преди време за размерите на Vero moda.
Важи ли същото и за обувките им? По-принцип съм между 37-38, по-често 38, Но тези които си харесах са със стелка 24,7 см за 38 номер и ми се струва много. Чудя се да рискувам ли с 37. Или пък си отговарят на номера..

# 591
  • Варна
  • Мнения: 355
Ми тоя, който гледаш като поръчваш до български адрес.
Скоро не съм поръчвала. Но ,ако ми разпонае местоположението и сменям ръчно с Asos.com.(тоест избирам държава Англия) И може да всякакъв адрес да се поръча.

Сайта си е един - www.asos.com и по подразбиране ти задава страна в която пазаруваш. Дори и да смениш страната, примерно с Англия, при CHECKOUT няма да ти даде да смениш адреса с друга държава. До скоро можеше, но явно са се усетили, което не е много добре, защото наистина в английската версия има различни наличности на модели и размери, че и цени.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:55 от farf

# 592
  • Мнения: 955
Момичета, виждам че е коментирано малко по-нагоре, но не го разбрах. Искам да върна поръчка. Влязох в сайта, попълних каквото трябваше, дадоха ми етикет за връщане, принтирах го и отидох в спиийди откъдето и ми дойде пратката и казаха, че не става. Какво трябва да направя? Етикета е с немски адрес.

# 593
  • Варна
  • Мнения: 355
С български пощи се връща, но не всеки клон приема такива пратки. В сайта има инфо, кои пощенски клонове предлагат услугата.

# 594
  • Мнения: 751
Има 2 възможности за връщане: с БГ Пощи и с DHL. Ако изберете втората възможност, трябва да отидете до DHL или да звъннете на Рапидо, които очевидно изършват връщанията, за да организират куриер, който да вземе пратката от вашия адрес.

# 595
  • Мнения: 975
В днл не ги приемат, звъняла съм им и ми казаха, че трябва в Рапидо. На вторите не съм звъняла, по пощата върнах пратката.

# 596
  • Мнения: 955
Благодаря!

# 597
  • Мнения: 1 652
Здравейте, от много време не съм поръчвала, за колко време идват сега поръчате?

# 598
  • Мнения: 1 461
За около седмица, или на следващия ден ако платиш €20 за експресна доставка - тествах я веднъж и наистина получих пратката за по-малко от 24 часа..

# 599
  • Мнения: 3 729
Ехеее,20Е за доставка. Преди съм поръчвала с експресна до БГ,беше 7Е. 20 е доста... налудничаво....според мен.. Т

Общи условия

Активация на акаунт