Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 665
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 251
Ноември пусках едни Найк , които ги имаше само за УК до англйски адрес . Иначе , когато съм си в акаунта горе стои БГ и до БГ можеш да пускаш само така. Едно време си сменяхме страните и валутите и пускахме до тук , сега не става.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Искам да поръчам едни маратонки Найк, налични само, когато съм в БГ магазина. До никаква държава не ми разрешава шипване. Смених магазина, ЮК, ДЕ, САЩ- тогава не са налични. Писах в чата, отговориха, че само за ЮК са достъпни. Да,   но когато сменя страна на пазаруване, не са налични. Не знаели защо... В секция FAQ пише, че приложението допуска такива грешки. Никъде не успях, нито в апп, нито в сайта.

# 662
  • Мнения: 1 198
И при мен е дчл, а достави Спиди.
Сега отидох да връщам в Спиди гащеризона от по-горе и те ми казват; аааа няма такова нещо, ние не можем да я върнем .
Звъня в ДЧл- същото казва девойката и ми казва с подгтвената товарителница да ходя в Бгпоща.
Обаче аз нали съм чела тук Wink и показвам на Спиди в техния сайт какви Новини имат те самите за тези връщания ... както и да е, написах мейл , генерираха ми товарителница , после се върнах пак до Спиди, пуснах пратката и сега ще видим как ще протече връщането. Тъй като ми направо впечатление , че новата товарителница е до София , после кой разбира за къде са я пратят?
И аз имам пратка за връщане, а в сайта не ми дава да генерирам етикет. В крайна сметка какво трябва да направя?

# 663
  • Мнения: 4 019
Здравейте!
Дали някоя от вас е поръчвала от Asos ето тези сандали и дали има мнение за тях като размер пасват ли или как са като качество?
Благодаря! ✌️
Скрит текст:

# 664
  • Мнения: 55
Здравейте,

Въпрос за връщането - някой от вас връщал ли е по Speedy?

Ползвам сайта от години, но винаги връщам с БГ пощи. В сайта имам опция за безплатно връщане и с DHL, но когато веднъж пробвах да върна през техен офис в София ми казаха, че нямат представа какво е това.

За да не се разкарвам излишно до Спиди исках да проверя знаете ли дали въпросното връщане през DHL всъщност е през Speedy като техен представител?

Благодаря ви предварително!

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
ДЧЛ=Спиди в случая.
Създавате етикет за връщане в сайта на Асос,после пишете имейл на international @speedy.bg да ви пратят товарителница,разпечатвате я и носите пратката в някой офис.
Вариант 2 БГ пощи.Май е по-лесен.Правите си етикет,разпечатай,носите в пощата и оставяте.
И двата варианта са безплатни

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Голямо приключение беше връщането.
Пиша, за да съм от полза на някой, който тепърва ще се сблъсква.
Пишете на имейл dhlreturn@speedy.bg, че искате да върнете стока на Asos. Те ви генерират товарителница. Разпечатвате я и с нея отивате в офис на Спиди.
Днес получих потвърждение, че са получили нещата и са върнали парите по сметката ми.

# 667
  • Мнения: 1
Предварително се извинявам, ако моят въпрос е обдъждан вече, но не намирам отговор. Каква е процедурата, ако пратката закъснява доста. Според ASOS тя би трябвало да е вече при мен, защото ми пращат имейл вече за ревю на стоката. При проверка по traking number DHL отговарят, че пратката не е пристигнала в БГ. Благодаря предвартилено!

# 668
  • Мнения: 989
Предварително се извинявам, ако моят въпрос е обдъждан вече, но не намирам отговор. Каква е процедурата, ако пратката закъснява доста. Според ASOS тя би трябвало да е вече при мен, защото ми пращат имейл вече за ревю на стоката. При проверка по traking number DHL отговарят, че пратката не е пристигнала в БГ. Благодаря предвартилено!
Аз имах такава пратка пред няколко месеца. Писах на Асос през чат формата и ми казаха, че пратката е изгубена. Предложиха да ми изпратят поръчаните неща отново или да ми върнат парите.

# 669
  • Мнения: 955
Момичета от немския асос може ли да се поръчва директно? Или препраща от английския, за който ще ми трябва еори?

# 670
  • Мнения: 1 398
Асос изпращат всичко от Германия. Пазарувай си спокойно от този, който е за БГ.

# 671
  • Габрово
  • Мнения: 59
Да и моят син поръчва няколко пъти тази година-всичко пристога от Германия. Моят съвет е да си настроте валутата в паунди - излиза значително по-евтино отколкото в евро.

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Получих тези две блузи, които ми харесват много:
https://www.asos.com/oasis/oasis-bird-print-top-in-blue/prd/2192 … taRef=my%20orders
https://www.asos.com/oasis/oasis-embroided-jumper-in-pale-pink/p … taRef=my%20orders
Поръчката дойде за няколко дни без проблеми, мита и т.н (мисля, че от Германия)

# 673
  • Мнения: 14 490
Аз също получих преди няколко дни пратка със спиди, без допълнителни занимавания с митница и подобни. За около седмица дойде.

# 674
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте! Все още ли можете да поръчвате от сайта, защото на мен ми казва, че не доставя до България?

Общи условия

Активация на акаунт