Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 445
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 940
Имам бегъл спомен, че от профила си генерираш код и адрес за връщане, които трябва да се разпечатат, отиваш в бг пощи, мисля че има списък в сайта от кой клонове може да се върне пратката и това е Simple Smile

# 646
  • Мнения: 14 472
В пощата - разпечатваш товарителницата, която генерираш през сайта за връщане, отиваш в пощенския клон (но трябва да видиш при вас къде точно е, защото в нашата поща не е на общото гише за препоръчани пратки). Там знаят кое да вземат и кое от разпечатаните неща остава за теб и готово.
Безплатно е.

# 647
  • Мнения: 2 883
Аз последно връщах през рапидо, въпреки, че на товарителницата пишеше ДЧЛ. Всъщност от там ми казаха да се свържа с рапидо - обадих се по телефона и пратиха куриер да дойде да вземе пратката.

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Голямо приключение беше връщането.
Пиша, за да съм от полза на някой, който тепърва ще се сблъсква.
Пишете на имейл dhlreturn@speedy.bg, че искате да върнете стока на Asos. Те ви генерират товарителница. Разпечатвате я и с нея отивате в офис на Спиди.
Днес получих потвърждение, че са получили нещата и са върнали парите по сметката ми.

# 649
  • Мнения: 1 753
Не помня от колко години не съм пазарувала от тук.
Но сега получих една пратка и разменям този гащеризон
Взех черен и бял и с черния повече се харесвам .
Размер 34 , между ХС и С е.
https://www.asos.com/asos-design/asos-design-v-neck-minimal-smoc … taRef=my%20orders

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Не помня от колко години не съм пазарувала от тук.
Но сега получих една пратка и разменям този гащеризон
Взех черен и бял и с черния повече се харесвам .
Размер 34 , между ХС и С е.
https://www.asos.com/asos-design/asos-design-v-neck-minimal-smoc … taRef=my%20orders

Гащеризона е много симпатичен така свободно ли пада?Може ли още малко коментари за материя и т.н?А имаше ли някакви проблеми с получаването му!?

# 651
  • Мнения: 1 753
Нямах никакви проблеми, хем го поръчах след 01.01.21. Нищо не съм освобождавала или плащала допълнително . Дойде със Спиди.
Точно така стои и на живо, пада тежко ,полиестър е, може би ще залепва по тялото, но затова има решение. Пробвах го и с колан- пак е хубаво.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За първи път поръчвам от Асос, получих тракинг номер на DHL, но с букви и цифри, тоест, няма да ми го доставят те, а друг куриер ли? От колцентъра на DHL с такова впечатление оставам, ако номерът не се състои само от цифри.

# 653
  • Мнения: 1 423
Последно като поръчвах от тях пак уж беше на DHL тракинга, а я достави куриер на Спиди..

# 654
  • Мнения: 1 753
И при мен е дчл, а достави Спиди.
Сега отидох да връщам в Спиди гащеризона от по-горе и те ми казват; аааа няма такова нещо, ние не можем да я върнем .
Звъня в ДЧл- същото казва девойката и ми казва с подгтвената товарителница да ходя в Бгпоща.
Обаче аз нали съм чела тук Wink и показвам на Спиди в техния сайт какви Новини имат те самите за тези връщания ... както и да е, написах мейл , генерираха ми товарителница , после се върнах пак до Спиди, пуснах пратката и сега ще видим как ще протече връщането. Тъй като ми направо впечатление , че новата товарителница е до София , после кой разбира за къде са я пратят?

# 655
  • Мнения: 42
Някой друг да е пазарувал от Асос наскоро? Искам да поръчам, но се притеснявам да не се набутам с ДДС. От кой склад ги изпращат?

# 656
  • Мнения: 1 753
Мисля Германия

# 657
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Миналия уикенд поръчах, тази вечер Спиди ми изпратиха номер на пратка с дата на доствка. От Германия пътуват.

# 658
  • Мнения: 244
Няколко пратки получих след Нова Година. Спиди ми ги донасят. Няма допълнителни такси.

# 659
  • Мнения: 3 708
А от английската версия ли са поръчани?

Общи условия

Активация на акаунт