♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 5

  • 47 908
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 11 987
Дефото в мисли




Скрит текст:


]Мммм, чок гюзел...


Нали е от теб Йомер бей и вода ще пия, ама може и едно розе да почерпиш..



Я да видим сега вярно ли CV-то ми.... Вай, вай ами аз любовно писмо съм написала на Йомер Ипликчи..



Йомер бей, що ме хапеш по пръстите.... Да беше ме целунал поне...

Йомер  в действие
Скрит текст:



И какво ли обича Дефне? Патладжани... Тиква...Оф, я


Дефне, я застани до стената, че там по ти хващам фокуса..

# 17
# 18
  • Мнения: 12 818


Славена, Peace

Дефото много умна hahaha hahaha hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз се чудя защо не пишете, а вие сте в новата тема. Съвсем забравих, че неЖност Hug беше я направила вече. ooooh!

Копирам поста си от там:


Излязох навън малко, вие сте ударили 50та страница. Нова тема имаме ли? Whistling

Гавинче, на мен любимият ми сериал този сезон е "Любов на инат" (даже един от топ 5 изобщо турски сериали за мен) - много се радвам, че има още някой, който го гледа. Обожавам и четирите двойки, но направо съм влюбена в Чънар и Йешим. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 16 938
Още по-умна ще стане Дефнето като Йомер бей в петък и удари едни тоци едно чудо. Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Още по-умна ще стане Дефнето като Йомер бей в петък и удари едни тоци едно чудо. Joy Joy Joy Joy

Вай бе, Гале, в първия момент прочетох " като и удари едни топки"  Shocked, щях да си изригна бирата през носа  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 5 723
Точно истинската Айшегюл ги променя и двамата .те имат "свой свят, връзки ,отношения ...." , а сега нещо ново, естествено ,човечно,не претенциозно .......което означава ,че има други измерения този живот , а не само този фалшив лукс , общество, пари  ...

Вярно ,Мурат може и да е плейбой  но първи забеляза и най-важното призна различното , силно влияние на Айшегюл , а това мамино синче , което за мен е "мозъчно недовършен"демонстрира само забрани и команди ...един мъж ,който не може да си обясни причините за  собственото си емоционално състояние ...пиши го бегал....
Защо се държи като удавник за Елиф?!?!?!?! Защото има ограничено самочувствие ,самочувствие което е плод на едно общуване , произтичащо може би от семейно положение ,възпитание ,кариера ...

Дали ще се промени Мурат не зная ,но Памир се справя блестящо с ролята на отчаяно влюбен мъж......

# 23
  • Мнения: 7 006

Защо и къдрят така косата или е естествена newsm78

Ели, аз в някоя от предните теми така се бях развихрила за прическите на актрисите, че бях написала 2-3 поста по въпроса  Mr. Green
Обяснявам си факта, че стилистите искат да подчертаят разликата в социалното положение, ама много нескопосано и некадърно се справят  ooooh!

Славенче, много си талантлива!   bouquet  Не знам какво работиш, но да знаеш, че те бива за сценарист  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
Славенче,
"Дефне, я застани до стената, че там по ти хващам фокуса..."
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ох, ще се задавя Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 7 006
Още по-умна ще стане Дефнето като Йомер бей в петък и удари едни тоци едно чудо. Joy Joy Joy Joy

Вай бе, Гале, в първия момент прочетох " като и удари едни топки"  Shocked, щях да си изригна бирата през носа  Joy Joy Joy

Горгонка, още те държат следобедните баклави  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 642
Дефото в мисли




Скрит текст:


]Мммм, чок гюзел...


Нали е от теб Йомер бей и вода ще пия, ама може и едно розе да почерпиш..



Я да видим сега вярно ли CV-то ми.... Вай, вай ами аз любовно писмо съм написала на Йомер Ипликчи..



Йомер бей, що ме хапеш по пръстите.... Да беше ме целунал поне...

Йомер  в действие
Скрит текст:



И какво ли обича Дефне? Патладжани... Тиква...Оф, я


Дефне, я застани до стената, че там по ти хващам фокуса..
: Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 27
# 28
  • Мнения: 5 464
А този "Любов на инат" като, че ли има само руски превод?

# 29
  • Мнения: 3 606
Точно истинската Айшегюл ги променя и двамата .те имат "свой свят, връзки ,отношения ...." , а сега нещо ново, естествено ,човечно,не претенциозно .......което означава ,че има други измерения този живот , а не само този фалшив лукс , общество, пари  ...

Вярно ,Мурат може и да е плейбой  но първи забеляза и най-важното призна различното , силно влияние на Айшегюл , а това мамино синче , което за мен е "мозъчно недовършен"демонстрира само забрани и команди ...един мъж ,който не може да си обясни причините за  собственото си емоционално състояние ...пиши го бегал....
Защо се държи като удавник за Елиф?!?!?!?! Защото има ограничено самочувствие ,самочувствие което е плод на едно общуване , произтичащо може би от семейно положение ,възпитание ,кариера ...

Дали ще се промени Мурат не зная ,но Памир се справя блестящо с ролята на отчаяно влюбен мъж......

Най-накрая някой с моето мнение Peace Peace Peace Peace
Памир наистина играе супер ролята си!
Проблема е в Джан,той кога ще се промени и ще види колко е ограничен? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт