Добри персонални треньори в София?

  • 6 712
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам може ли да ми препоръчате добър персонален треньор или фитнес инструктор, който наистина обръща внимание на клиентите си,следи за правилно изпълнение на упражненията и въобще стои с вас през цялото време на тренировката?

# 1
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
Същия въпрос. За фитнес инструктор в София.

# 2
  • Мнения: 8 860
За кой район става въпрос?
Защото ако си в единия край, а ти препоръчам в другия няма да е много полезно  Simple Smile

# 3
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 292
Районът не е най-важния. Човекът е с кола и може да пътува, стига да си струва.
Търси
..добър персонален треньор или фитнес инструктор, който наистина обръща внимание на клиентите си,следи за правилно изпълнение на упражненията и въобще стои с вас през цялото време на тренировката?

# 4
  • Мнения: 8 860
Районът не е най-важния. Човекът е с кола и може да пътува, стига да си струва.
Търси
..добър персонален треньор или фитнес инструктор, който наистина обръща внимание на клиентите си,следи за правилно изпълнение на упражненията и въобще стои с вас през цялото време на тренировката?


Ами, щом е така - ще ти пиша на лични  Peace

# 5
  • Мнения: 191
Темата е малко стара, но ще е полезно и за други хора .

Препоръчвам Николай Ефтимов , Атлетик Фитнес МегаМол .

Тренирам при него от 6 месеца, изготви ми хранителен режим, доволна съм много. Дава ми различни и нови упражнения, правиме доста интересни тренировки.  Satisfied

# 6
  • Мнения: 7
Юлиан Тодоров

# 7
# 8
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам може ли да ми препоръчате добър персонален треньор или фитнес инструктор, който наистина обръща внимание на клиентите си,следи за правилно изпълнение на упражненията и въобще стои с вас през цялото време на тренировката?

Здравейте, същият въпрос за Младост 4 или в района на България Мол (Next Level). И евентуално цени/тренировка.
Благодаря!

# 9
  • София
  • Мнения: 135
Същия въпрос и от мен, за района на дружба или младост1, ще съм благодарна за всякакви препоръки!

Общи условия

Активация на акаунт