Име за момиченце

  • 4 612
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
Гласувах за Валерия.
Ванеса ми е много неприятно, а и не виждам да има нещо общо с Василка повече от другите две имена.

# 16
  • Мнения: 697
И аз съм за Вероника. На галено Рони.

# 17
  • Мнения: 8 927
Гласувах за Валерия.
Ванеса ми е много неприятно, а и не виждам да има нещо общо с Василка повече от другите две имена.
Това е и моят избор и мнение. Много любимо име ми е Валерия. А Василия е най-блзикото до Василка, което харесвам.

# 18
  • Мнения: 4 569
От анкетата - Вероника.

Василена
Веселина
Весела
Валентина
Виолета
Велина
Велизара
Велислава
Владимира
Владислава

# 19
  • София
  • Мнения: 5 658
От изброените - Валерия.

Но на баба Василка аз бих избрала Василия.

# 20
  • Мнения: 3 160
Валерия  Peace

# 21
  • Мнения: 5 230
И трите са хубави, но Вероника най-много ми допада.
И на мен. Харесва ми и Василена, на галено Лена.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 157
Вероника най ми допада, галеното Рони също; иначе красивото име Валерия често става на Варелия при малките деца.

# 23
  • Мнения: 6
Вероника най ми допада, галеното Рони също; иначе красивото име Валерия често става на Варелия при малките деца.
Колебанието ми е най вече за тези две имена. Краткото Рони ми харесва, но на Валерия краткото Валя, както най вече ги наричат не.

# 24
  • Мнения: 5 259
За Вероника гласувах, едно от любимите ми имена.

Валерия също е много красиво. Ванеса обаче ми звучи ужасно. Представям си танцьорка на пилон, не мога да си обясня защо.

За Василка не мога да дам съвет. Самото име Васил и всичките му производни са ми много груби, включително и Василена, при което максимално са положени усилия да се разкраси, но все пак Васил му е в основата и няма как  Laughing Личното ми усещане е това, не искам никого да засегна.
Василия звучи като име на жена, родена през 1920-та година някъде в Беломорска Тракия.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 367
Вероника, прекрасно име  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 975
Гласувах за Валерия.  Peace

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И къде е казано, че галеното на Валерия е Валя Rolling Eyes. Галеното ще бъде такова, каквото вие решите. Ако й казвате Валя, Валя ще е. Моята дъщеря е Валентина, никой не я е наричал Валя, освен някоя объркала се учителка в училище, но после бързо се поправя Laughing.

По темата - единствено Валерия от анкетата ми допада Peace.
Ванеса ми е ужасно неприятно.
Вероника - вече банално.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 353
Вероника

# 29
  • Мнения: 196
Ванеса.

Общи условия

Активация на акаунт