"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-20

  • 15 492
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не беее, тя отпочва празненството, а той се гласи още пред огледалото  Naughty Mr. Green

# 61
  • Мнения: 6 105
Сис,той Джан си е малко нарцис(опс къде ли ми звучи познато)  Shocked Mr. Green

Харесва да го харесват и да му обръщат внимание.

Ядосва се,защото жените в неговия живот:Елиф,а и сега Айшегюл(да бяха измислили по-хубаво име) са обръщали внимание на Мурат.

Според мен той още не я харесва истински.А просто не иска да я дава на никого другиго.

Не я искам за себе си,но няма да я дам и на никой друг.  Laughing

Гледа ли 8 серия?

Защо ябълката отивала на дискотека?За да се отърве от червеите  Joy Joy

# 62
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Миме Heart Eyes ЧРД Heart Eyes много здраве късмет и да си си все същата гад Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Наде честита годишнина Heart Eyes Hug все така да се разбирате и обичате Hug Heart Eyes

# 63
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Ми4е, честит ти рожден ден! Айде покажете им там на немците с Цецко и Боби кви сте уфатни, и акъллии, и красиви, и све!  Peace


Наде, честита ви годишнина! Дай боже да се обичате, подкрепяте и разбирате цял живот!  Peace

# 64
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Привет! Hug

Първо да рипна за ПетъкО... newsm44 newsm44 newsm44

Мими, Hug Heart Eyes честит рожден ден!Много здраве, щастие и успехи! newsm59



Наде, Hug Heart Eyes честита Ви годишнина! Семейно щастие, обич и разбирателство! Hug

# 65
  • Мнения: 16 079
Хилоооууууу на все  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

да рипна за петъкО Party Party Party


# 66
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Илде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Я и аз пак да порипам, не само, че е петък, ами е и вече петък следобед  Naughty Mr. Green Party Party Party

# 67
  • Мнения: 30 820
Гъбунчи много убав колаж Heart Eyes ама колаж Mr. Green

# 68
  • Мнения: 16 079
МИМОЧЕ
Да си жива и здрава,много щастие ,късмет и успех  love001  love001  love001


# 69
  • Мнения: 11 820
Сис,той Джан си е малко нарцис(опс къде ли ми звучи познато)  Shocked Mr. Green

Харесва да го харесват и да му обръщат внимание.

Ядосва се,защото жените в неговия живот:Елиф,а и сега Айшегюл(да бяха измислили по-хубаво име) са обръщали внимание на Мурат.

Според мен той още не я харесва истински.А просто не иска да я дава на никого другиго.

Не я искам за себе си,но няма да я дам и на никой друг.  Laughing

Гледа ли 8 серия?

Защо ябълката отивала на дискотека?За да се отърве от червеите  Joy Joy
мда пък и се чувства щастлив с нея , тя такава скица ,че сите се смеят с глас със нея  Mr. Green Мн ми беше смешно, кога се представиха като семейство с деца  hahaha Джан как дига щерката у въздуха и тя повърна   Mr. Green па Айшето със сина дет искал си сменя ризата па тя чиста била и накрая вика зимай си щерката дай ми сино  hahaha hahaha hahaha

# 70
  • Мнения: 18 785
Има ли го вече с бг субс  newsm78

Ма така ги разделили децата че едното се метнало на единия,па другото на другия  Joy Joy Joy

Па как метна стълбата тая Joy Joy Joy
И приготвила сама храната,ма етикетите седят отстрани  hahaha hahaha
Еле па свекървата и тя една готвачка хахах с пищовите из под престилката хахах и как направи патладжана кат фенер  Joy Joy

# 71
  • Мнения: 16 079
ЛЕЛЧЕ Heart Eyes HugЧестита годишнина!Пожелавам ви да сте най-вече здрави,да се обичате и подкрепяте  дълги години! love001 love001 love001

# 72
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

 Mr. Green

Мерсии Grinning Hug Hug

# 73
  • Мнения: 21 201
Габче, Hug Патронеске,  Hug Профче,  Hug Звездичке,  Hug Дианче леля,  Hug благодарско и на всички Вас, да Ви се връща.

# 74
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Верче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дойде ли ти нета newsm78

Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт