"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-20

  • 15 503
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 11 820
Има ли го вече с бг субс  newsm78

Ма така ги разделили децата че едното се метнало на единия,па другото на другия  Joy Joy Joy

Па как метна стълбата тая Joy Joy Joy
И приготвила сама храната,ма етикетите седят отстрани  hahaha hahaha
Еле па свекървата и тя една готвачка хахах с пищовите из под престилката хахах и как направи патладжана кат фенер  Joy Joy
има го с превод гледай  Naughty hahaha Дядото ме счупи от смях как танцуваше кат разбра,че била бременна  hahaha hahaha hahaha

# 77
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Стига бре Mr. Green Нали трябва си дрънкаме на Ашкчетата Laughing Party Party Party

# 78
  • Мнения: 18 785
Трай ма кобо  Crossing Arms

Са хазяйна ми ще ходи да взима приемника и чакам да ми спусне паролата  Party ако до 9 не ми я каже - не се прибирам у нас хахах

# 79
  • Мнения: 18 785
Има ли го вече с бг субс  newsm78

Ма така ги разделили децата че едното се метнало на единия,па другото на другия  Joy Joy Joy

Па как метна стълбата тая Joy Joy Joy
И приготвила сама храната,ма етикетите седят отстрани  hahaha hahaha
Еле па свекървата и тя една готвачка хахах с пищовите из под престилката хахах и как направи патладжана кат фенер  Joy Joy
има го с превод гледай  Naughty hahaha Дядото ме счупи от смях как танцуваше кат разбра,че била бременна  hahaha hahaha hahaha
Милия а после кат препикано мушкато  Rolling Eyes
Даже баща му се зарадва на новината и аха беше готов да му проговори сигурно  newsm78

# 80
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Трай ма кобо  Crossing Arms

Са хазяйна ми ще ходи да взима приемника и чакам да ми спусне паролата  Party ако до 9 не ми я каже - не се прибирам у нас хахах

Е това е как обстоятелствата променят желанията  Mr. Green Joy Joy Другите петъци се нервиш и не искаш да стоиш в заведението, а днес може и да не искаш да си тръгваш Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 81
  • Мнения: 30 820

Трай ма кобо  Crossing Arms

Са хазяйна ми ще ходи да взима приемника и чакам да ми спусне паролата  Party ако до 9 не ми я каже - не се прибирам у нас хахах

Е това е как обстоятелствата променят желанията  Mr. Green Joy Joy Другите петъци се нервиш и не искаш да стоиш в заведението, а днес може и да не искаш да си тръгваш Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 82
  • Мнения: 16 079
ГАБУНЧИ Heart Eyes HugРЕНУ Heart Eyes HugРЕЛАКСИТА Heart Eyes HugВЕРИЧ Heart Eyes HugИЛДЕНЦЕ Heart Eyes Hug

И аз отивам да настройвам тв-то за Ашкъмчетата че с тоя нет ще е бая зор докато ги фана

# 83
  • Мнения: 11 820
Има ли го вече с бг субс  newsm78

Ма така ги разделили децата че едното се метнало на единия,па другото на другия  Joy Joy Joy

Па как метна стълбата тая Joy Joy Joy
И приготвила сама храната,ма етикетите седят отстрани  hahaha hahaha
Еле па свекървата и тя една готвачка хахах с пищовите из под престилката хахах и как направи патладжана кат фенер  Joy Joy
има го с превод гледай  Naughty hahaha Дядото ме счупи от смях как танцуваше кат разбра,че била бременна  hahaha hahaha hahaha
Милия а после кат препикано мушкато  Rolling Eyes
Даже баща му се зарадва на новината и аха беше готов да му проговори сигурно  newsm78
мхм уплеска нещата пак  Mr. Green Тая Елиф ми е мн противна  ooooh! видя,че няма да стани с Мурат и хоп Джан  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 84
  • Мнения: 11 820
Диденце,  Hug Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 11 820
http://vbox7.com/play:2bbfa1a0c6 Яваш, яваш кендини бана  newsm68 newsm68 newsm68 тоя Али пак пее  Heart Eyes

# 86
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Диди, Hug Heart Eyes Габи, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Релакс, Hug Heart Eyes

Верче, Hug Heart Eyes излезе ли фрагман на Неотказващите?... newsm78

# 87
  • Мнения: 11 820
Илде,  Hug Heart Eyes

# 88
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Диди, Hug Heart Eyes Габи, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Релакс, Hug Heart Eyes

Верче, Hug Heart Eyes излезе ли фрагман на Неотказващите?... newsm78

За някакви 10-15 секунди говореха оттатък, ма дали беше за "Неотказващите" или за "Отказващите" не съм сигурна Laughing Joy Joy Joy Whistling Joy Joy

# 89
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Диди, Hug Heart Eyes Габи, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Релакс, Hug Heart Eyes

Верче, Hug Heart Eyes излезе ли фрагман на Неотказващите?... newsm78

За някакви 10-15 секунди говореха оттатък, ма дали беше за "Неотказващите" или за "Отказващите" не съм сигурна Laughing Joy Joy Joy Whistling Joy Joy
И къде ли са тези 10 - 15 секунди?... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт