..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 86 838
  • 732
  •   1
Отговори
# 360
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 291
Знаете ли от къде мога да купя декоративни бели пера за украса?

# 361
  • Мнения: 466
Дами, къде в Търново ходите при часовникар? Има ли такъв, от когото сте доволни?  newsm78 Сещам се само за един до пазара, точно на ъгъла над месарския магазин, срещу ЦБА. Споделете, ако имате препоръка...Благодаря.

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
И аз при него съм ходила, доволна съм Peace

# 363
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Дами, къде в Търново ходите при часовникар? Има ли такъв, от когото сте доволни?  newsm78 Сещам се само за един до пазара, точно на ъгъла над месарския магазин, срещу ЦБА. Споделете, ако имате препоръка...Благодаря.

Аз пък ходя при този, който е точно до магазин Актив (след пощата, посока ГУМ). Доволна съм  Peace

# 364
  • Мнения: 466
Добре, ще ги потърся, благодаря ви  Hug

# 365
  • София
  • Мнения: 565
Някой ходил ли е скоро в преображенския манастир? Ремонтира ли се още църквата, в какво състояние е манастира?

Търсим място за кръщене. Може ли да ми препоръчате в района

# 366
  • Мнения: 15 743
Кръщавахме мъжа ми там през Август, църквата беше в ремонт, но се получи много хубаво кръщение. 

# 367
  • с.Добри дял
  • Мнения: 22
Здравейте ,някоя мама да е раждала скоро в АГО-то във В. Търново ,след като дойде доц. Стойков и след като почна ремонта там ,до къде е стигнал и какви са условията в момента ?Интересуваме се (защото сме групичка мами ,които ни престои долу- горе по- едно време да раждаме)от раждали в периода ноември- декември (до този момент)да споделят моля !Много ще сме им благодарни !Лек ден на всички !

# 368
  • Велико Търново
  • Мнения: 168
Някой знае ли кога ще отварят Рая Тойс,вчера ходихме,в другия магазин нищо не знаеха,кога ще ,къде ще е ,казаха на двата етажа сме само ние-магазин за техника.

# 369
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 558
Здравейте ,някоя мама да е раждала скоро в АГО-то във В. Търново ,след като дойде доц. Стойков и след като почна ремонта там ,до къде е стигнал и какви са условията в момента ?Интересуваме се (защото сме групичка мами ,които ни престои долу- горе по- едно време да раждаме)от раждали в периода ноември- декември (до този момент)да споделят моля !Много ще сме им благодарни !Лек ден на всички !

Две мои познати родиха миналия месец-доволни са, а не е като да не са капризни BlushНе съм се интересувала от подробности, защото не ме вълнуват тези теми вече Crazy

# 370
  • Мнения: 1 904
Доколкото знам ендокринолозите в града са две. Трябва да ида на преглед, но просто, за съжаление, не вярвам в компетентността на повечето лекари в града Sad Не съм капризна, ако така изглежда.Просто не искам да си губя времето и после, все пак, да ида в Плевен. Има ли ходили при Мичорова и Хаджирадева- доволни ли сте от тях, мнения? Препоръки за тях или за някой друг  в града или района?

/ Ето вижте колко сме за окайване- дойде един свестен лекар /в случая: шефът на родилното/ и гледай каква радост, надежда и очакване предизвика.  ooooh! ooooh!/

# 371
  • Мнения: 11 641
Ходила съм и при двете. Мичорова ми прави изследванията само, а Хаджирадева ми беше лекуваща. Доволна съм и от двете.

Само вмятам че Хаджирадева вече преглежда в нов кабинет, премести се- срещу магазин Царевец е.

# 372
  • Мнения: 1 904
Ходила съм и при двете. Мичорова ми прави изследванията само, а Хаджирадева ми беше лекуваща. Доволна съм и от двете.

Само вмятам че Хаджирадева вече преглежда в нов кабинет, премести се- срещу магазин Царевец е.
Което е на улица Поп Харитон / не че я знам къде е точно, ама да попитам Mr. Green/

# 373
  • Мнения: 15 743
Аз ходя при Хаджирадева, доволна съм  Peace Новият телефон е 062 622 268

# 374
  • Мнения: 1 904
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт