С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 36

  • 31 222
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey

 Rolling Eyes  Още в понеделник новината за започналия снимките сериал на Джансел "Завръщане у дома" е отразена и във  vk.com/diziturk   thumbsup
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы
September 7, 2015 at 9:13 am
Цитат
#diziturkhaber
#diziturkfoto

Начались съемки сериала Джанселя Эльчина "Возвращение домой". Сериал скоро будет на канале АТВ.

Wink  Има надежда според мен и за превод на руски  Peace  Grinning



#Crazy  Нерде Дилшад ?  ...   newsm78 

# 31
  • Мнения: 14 501


  А тук няма нужда от превод Laughing

Hem komik hem romantik

# 32
  • Мнения: 14 501



  Този колаж май иска да не забравяме ,че Джансел ще е в роля на рибар Laughing Laughing Laughing






Колкото до ролята на Исмаил в "Нашата история" макар и малка за възможностите и таланта на Джансел е много силна.

Той би могъл да изиграе всяка една мъжка роля от филма ,но неговата на бащата /объркан , притеснен при ареста,още по- нещастен под дъжда с белезниците на ръце и  с мисъл за децата и бременната си жена , и всичко това изразено само с мимика ,без нито една реплика.....
Трябва да играе такива роли като тази и другата в Руя за да блести таланта му с още по-голяма сила.

# 33
  • Мнения: 14 501
  И още от състава на Завръщанто..


# 34
  • Мнения: 9 388
Хей, момичета, да се запиша в тази хубава нова темичка, че да не ви изгубя от поглед. Връщам се да ви изчета внимателно!

Снежкаnewsm51 за темата!

Дайчеnewsm51 за инфото за "Нашата история". Ще се пробвам да го гледам на турски, да видим какво ще разбера.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2015, 19:03 от Дданни

# 35
  • Мнения: 14 501

   Надявам се , че няма човек в темата , който да не харесва и обича и знае , че Джансен  в ролята на Азис/Селим е почти себе си !

Моля да ме извините за отклонението, но Джансен владее в съвършенство майсторството на  романтик във висша степен.






Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 00:43 от sebilMM

# 36
  • Мнения: 14 501



И все пак е важно сега какво ни предстои.


# 37
  • Мнения: 3 555
Себи   Hug   Peace

   Надявам се , че няма човек в темата , който да не харесва и обича и знае , че Джансен  в ролята на Азис/Селим е почти себе си !

Моля да ме извините за отклонението, но Джансен владее в съвършенство майсторството на  романтик във висша степен.



Rolling Eyes  Ееее, Селим / Азиз   thumbsup  харизматичен, красив и ... безумно романтичен   smile3555


 Grinning   Много се вълнувам и радвам, че ще видим Джансел отново в сериал   Peace  но споделям напълно притесненията на Снежи  Hug
Себи, ДайчеHeart Eyes Heart Eyes дочакахме.  newsm44 newsm44 newsm44  Сега се моля да е качествен и да има рейтинг. Praynig Praynig Praynig За качеството не се съмнявам, щом Джансел е приел участието, ама напоследък вкусовете ми и критериите за стойностен сериал изобщо не съвпадат с тези на драгия турски зрител. Peace ooooh!

 

# 38
  • Мнения: 8 462
Привет! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Благодаря за всичко споделено.   bouquet  bouquet  bouquet  Довечера, живот и здраве, ще ви прочета подробно! Hug Hug

Себи, Дайче, Дани,  bouquet  bouquet  bouquet




Хубав и спокоен ден ви желая.  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 197
Здравейте, момичета!

Добре съм ви заварила. Отдавна не съм писала, но ви чета редовно и много се радвам на всички новини и снимки на Джани.

За филма "Акварел" намерих малко информация. Джани играе ролята на Марко. Марко е на 18 години. Влюбва се в Лорела. Тя е отгледана от трима улични художници и му става учител по рисуване. Марко се влюбва в нея и открива любовта - и като чувство, и сексуално. Лорела, обаче е влюбена в един колекционер на картини. Той ненавижда акварелите. Марко, от своя страна, събира всеки акварел, до който се добере. Неговата мечта е на тридесет години да бъде колекционера с най-много акварели. Той помага на бедните улични художници, а те му подаряват акварели. Когато става на 30 отваря кашоните с акварелите. Това, което открива в тях ще промени живота му.


Снеже, може да сложиш и Акварел на първата страница, а другия филм, който също може да сложиш там е Harem suare (1999). Ако не се лъжа след тази френско-турска продукция той остава да снима филм в Турция и така си снима и до днес.

Снощи изгледах "Малък апокалипсис" и още съм разтърсена от този филм. Невероятен прочит на познати неща прави Джани. Ето затова го обичам толкова много - винаги ми показва още една гледна точка, още един ракурс, още едно значение на познатите неща. Много съм впечатлена от това надникване към смъртта. Майка й всеки път идваше по-близо до нея - и смъртта всеки път се оказа, че е по-близо. Пукнатината в стената и шума от суматохата, който се прокрадваше през пукнатината - на пръв поглед това изглеждаше като небивалица, а после си дадох сметка, че това е момент, в който тя почти се връща в съзнание. Невероятно разказана история за блуждаенето на съзнанието между два свята.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 18:44 от Gawina

# 40
  • Мнения: 14 501
Гавина Hugдобре си дошла при нас.

Благодаря   bouquet за информацията за "Акварел". Търся но за сега не намирам снимков материал за  филма.


Виждам обаче ,че не може да се появи Джансел е да няма наблиза кучета , котки ......Симо черен ли беше newsm78


# 41
  • Мнения: 197
Себи, малко ме нямаше, че ми се случиха разни неприятни неща. После се заплесвах по комедии за възстановяване, даже преведох няколко серии на "Отново любов". Сега съм отново на линия и чакам новите филми да излязат и на разбираеми езици за да ги изгледам с удоволствие, а за сериала  ще съм на линия за да си го гледаме заедно, както правихме при последните му 3 сериала  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 14 501
Гави дано са се разминали лошите неща около теб и те виждаме по- често Hug


                              Афиша на Harem suare (1999


                               


                                             

# 43
  • Мнения: 197
Себи, благодаря ти!

Няма как да се разминат, учим се да живеем с тях.

Знае ли се кой ден ще се излъчва сериала на Джани.

# 44
  • Мнения: 3 555
 Gawina  wavey  много благодаря за подробностите за филма "Акварел"   Peace    bouquet  
Знае ли се кой ден ще се излъчва сериала на Джани.
newsm78  Засега не знаем, нито дата, нито кой ден в седмицата ... само това "yakında' de"...  Stop
 Rolling Eyes  "Акварел" го споменахме в предишната тема, защото феновете в ТТ нещо си коментираха със снимки ...  newsm78 Embarassed

 Rolling Eyes  Този филм "Watercolor" в превод "Акварел" е от 2009г.  и аз не съм го гледала  Embarassed  
Rolling Eyes  Турски е филма, но участващите актьори говорят на английски, а за жанра е написано : Анимация   newsm78  Ето един клип за него  Peace  Джансел се вижда в края  Heart Eyes  От актьорите само Селчук ми е много познат от ЗП с Берен  Stop


 Rolling Eyes  Това може би е снимка на Джансел от този филм  Wink Grinning

Себи  Hug  не виждам снимките, които си сложила за филма "Harem suare"  smihesorry  вълненията на феновете са вероятно, че е показван на кинофестивал в Кан Peace  
 Wink  Джансел се появява само в една сцена и е трудно разпознаваем с мустаци и шапка  Wink  Филмът нали е коопродукция на Италия-Франция-Турция и Джансел е участвал в създаването му най-вече като консултант  Peace






 Rolling Eyes  Няма нови снимки днес от Джансел   newsm78  но утре може и да изпрати някоя от откриващия се днес Международен кинофестивал в Торонто   Heart Eyes  Grinning

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 22:15 от dai4e

Общи условия

Активация на акаунт