Още малко не остана скоро ще съм Декемврийска мама

  • 35 714
  • 394
  •   1
Отговори
# 360
  • Добрич
  • Мнения: 400
На 24.11 се роди и моята принцеса Вивиан -2850кг,48см.Да ми е жива и здрава 😊 На всички пожелавам леко раждане,а на тези,които не са избрали къде да родят, препоръчвам с две ръце Шейново 😃

Да е много здрава,а на мама-бързо възстановяване!
Ще добавя бебка в деня при другите бебета!

# 361
  • Мнения: 151
Колко много нови човечета имаме Simple Smile Да са живи и здрави. На мамите бързо възстановяване  Hug

# 362
  • Добрич
  • Мнения: 400
На 27.11 се роди бебе Данаил!Тежи 3 210 . 51 см newsm59

# 363
  • Мнения: 269
Ехееее, колко много нови бебенца Simple Smile Честито на мамите и да са им живи здрави сладурчетата bouquet

# 364
  • Добрич
  • Мнения: 400
26.11-бебе Виктор - 4,300кг, 54см  newsm59
27.11-бебе Паолина- 2,650кг,48см newsm59

# 365
  • Русе
  • Мнения: 154
Моят бебок явно е решил да послуша майка си и да си чака термина. Уж миналата седмица в четвъртък доки ме поразбута да му помогнем,но единствено тапата ми започна да пада. Никакви други индикации за раждане.
   Честито на обебилите се вече мами. Да са ви живи и здрави !!!

# 366
  • Мнения: 80
Моят бебок явно е решил да послуша майка си и да си чака термина. Уж миналата седмица в четвъртък доки ме поразбута да му помогнем,но единствено тапата ми започна да пада. Никакви други индикации за раждане.
   Честито на обебилите се вече мами. Да са ви живи и здрави !!!

Честито и от мен на всички нови мами! Да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile
На теб кога ти е термина и защо доктора трябва да прави нещо за да помага на бебето?

# 367
  • Русе
  • Мнения: 154
Честито и от мен на всички нови мами! Да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile
На теб кога ти е термина и защо доктора трябва да прави нещо за да помага на бебето?
   За 6.12 ми е термина.Доки ме преглежда вагинално за статуса на шийката. Тогава на ръкавицата имаше малко кръв и аз се стреснах. Той така ми обясни,че не е страшно и е от тапата. Така се и изрази " тъкмо малко му помогнахме ". Може да го е казал да ме успокои. Знам ли вече.

# 368
  • Мнения: 80
Честито и от мен на всички нови мами! Да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile
На теб кога ти е термина и защо доктора трябва да прави нещо за да помага на бебето?
   За 6.12 ми е термина.Доки ме преглежда вагинално за статуса на шийката. Тогава на ръкавицата имаше малко кръв и аз се стреснах. Той така ми обясни,че не е страшно и е от тапата. Така се и изрази " тъкмо малко му помогнахме ". Може да го е казал да ме успокои. Знам ли вече.

Ооо, ама то почти не е останало  Hug Важното е всичко да е наред, пък когато тогава. Мен още не са ме гледали за шийката, но пък моя термин е 14.12 и явно има още време и затова те попитах.

# 369
  • Добрич
  • Мнения: 400
Моят термин е на 13.12.В петък(4.12) съм на преглед.Предупреди ме АГ,че ще съм на гинек. стол и ще провери за разкритие.Иначе не е гледал шийката от 5месец.Тогава имах прицапване.

# 370
  • Русе
  • Мнения: 154
Да се разпиша и тук. Днес в 4:40 ч се роди моят втори син Николай. 3,600 кг,53см

# 371
  • Мнения: 80
Честитооо  Hug да ти е жив и здрав  bouquet

# 372
  • София
  • Мнения: 512
Да се отчетем- на 29.11. В 16,19ч. Се роди бебе Калина- 3400гр., 52 см.

# 373
  • Мнения: 3 059
Да се отчетем- на 29.11. В 16,19ч. Се роди бебе Калина- 3400гр., 52 см.
Честито! Жива и здрава да е Калина!  ylinfant

# 374
  • Мнения: 19
Честито на всички мами  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт