Велико Търново - 3

  • 15 457
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Valka, и аз на лични получих отговор точно за тази чаршия ама не знам къде е. Можеш ли да ме упътиш?
 

# 16
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви момичета  Heart Eyes
Винаги сте насреща да помогнете на една нова болярка  Laughing

# 17
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Самоводската чершия е много извесна уличка с дюкянчета и занаятчийски работилнички. Намира се в старата част на града близо до Халите или до Търговски комплекс Европа. Ако стигнеш то там всеки когото питаш ще те упъти. Ако можеш да се ориентираш по карти виж тук - http://bgmaps.com/map.asp?sid=b87c2b8e90d46799bd98b6a2390be107&id=10&num=
Щом не си ходила там, дори и да не си купиш гювечета ще ти е интересно да разгледаш  Wink

# 18
  • tardis
  • Мнения: 329
Валка, честито християнче и от мен със закъснение  bouquet
Да ви е живо и здраво Grinning
Сиска, Веси, добре дошли и леко бременеене  bouquet

Летисия, на Самоводската чаршия може да са понадути цените, заради чужденците. Мога да проверя ако искаш, защото ми е наблизо и често минавам оттам...

Майчета, къде мога да намеря кашите на Bebi? Проверих навсякъде по центъра, няма...

# 19
  • Мнения: 2 567
Geilriel, ако не ти представлява трудност ще ти бъда благодарна ако провериш за цените   bouquet
Аз днеска щях да ходя да я търся тази чаршия, ама се събудих с гадно хранително натравяне и не мога да мръдна  Cry

# 20
  • Мнения: 49
Каши Bebi имаше в магазин Радост, срещу Баварския ресторант, сега са направили още един магазин Радост / мисля че е същият/ точно до светофара на пожарната. Но това беше преди половин година, не знам дали предлагат все още.

# 21
  • tardis
  • Мнения: 329
kalinkad, благодаря ти, ще проверя и там, мисля че се сещам къде е...

За гювечетата, надявам се, не е много спешно - днес няма мърдане от вкъщи, та ще остане за утре и като разбера ще ти пиша, може на лсSimple Smile


Хубав ден от мен Grinning

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 15:56 от Geilriel

# 22
  • Мнения: 2 567
Не се тревожи. Не ми е толкова спешно  Simple Smile
Когато можеш. А аз като се пооправя ще се поразходя и до другите места където ме упътихте.

# 23
  • Мнения: 1 237
Каши Bebi имаше и складчето на триъгълника,аз преди съм вземала от там.Но честно казано скоро не съм се заглеждала дали ги има още.

# 24
  • Мнения: 40
zdraveite na vsi4ki tarnovski mamita!priemate li o6te edna mama vav foruma:)ne vlizam mnogo 4esto vav foruma,sega vidiah,4e ima miasto specialno za nas,boliarkite i ne moga da iz4eta vsi4ko,no 6tes e radvam da me priemete v otbora:)

# 25
  • Мнения: 927
Dobre do6la, mimi !!!  bouquet

# 26
  • Мнения: 40
благодаря,аз като гледам няма много членове,май повечето мами са прекалено заети с децата и нямат време да влизат ли,какво ли...а пък и сега с това топло време...има ли от търновските бебета колкото нас-на около 6 месеца?аз по принцип не съм от търново,тук се омъжих.живеехме в софия,но дойдохме тук да раждам(в горна,де) и сега сме тук докато малката поотрасне.не познавам много хора от търново,а пък мами да не говорим:)живеем в зоната и знаете,че тук няма много хубави места за разходки.има ли някоя мама от този район?

# 27
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Добре дошла отново mimi_j  Wink Kozlyo живее в зоната, но гледам че в тази тема не е писала още. Можеш да и пишеш на лични.

Geilriel каши Беби има в един от детските магазини в новия комплекс на пазара, и по-точно в онова в което продават колички и кошарки и пюрета и каши, но не си спомням името на магазинчето. Обаче няма голямо разнообразие.

# 28
  • Мнения: 414
Здравейте всички и честита пролет! Simple Smile

Валка, честито кръщене на малкия Благовест! Да ви е здрав и весел!

Летисия, аз купих преди два месеца керамични гювечета от един от магазините в ГУМ-а. Влиза се през входа до кафе Аква и магазина за обувки. Като продължиш по коридора след завоя се намира в ляво след три-четири магазина. Бяха по три лева едното. Предполагам, че в складовете на едро ще е по-евтино обаче.

Поздрави и весело пролетно настроение от нас!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 567
Цитат


Летисия, аз купих преди два месеца керамични гювечета от един от магазините в ГУМ-а. Влиза се през входа до кафе Аква и магазина за обувки. Като продължиш по коридора след завоя се намира в ляво след три-четири магазина. Бяха по три лева едното. Предполагам, че в складовете на едро ще е по-евтино обаче.

Поздрави и весело пролетно настроение от нас!   bouquet

Още утре ще пратя мъжа ми да провери там, защото офиса му е наблизо.
Мерси Мая.

Общи условия

Активация на акаунт