Велико Търново - 3

  • 15 475
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Wright!.,няма ли някоя жена от селото ,която е безработна да може да идва да ти помага?Винаги има безработни жени във всички населени места,отделен е въпроса дали на всички  newsm78 им се работи Mr. Green
Хайде утре пак в " HugНЕДЕЛЯ"

# 46
  • Мнения: 1 153
 smile3511ама аз пак няма да съм в Търново,пак ще изпусна срещата Cry

# 47
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета! Приемате ли един нов бременоид сред вас! Много ми е приятно да  се запозная с търновски мами! Аз съм бременна в 3 месец и ще раждам през октомври. Надявам се да ми помагате със съвети. Имам толкова много въпроси, но ще ги оставя за по-нататък. Как е времето в Търново, цъфнали ли са дърветата? В момента съм в чужбина и много ми липсва града.

# 48
  • tardis
  • Мнения: 329
Здрвей, mimita   bouquet
И леко бременеене   bouquet

Миналата година и аз така като теб чаках октомврийче  Laughing
Кога ти е терминът?

# 49
  • Мнения: 76
Първоначално ми бяха казали на 19.10, а сега последно е за 29. Но когато дойде, 10 дни не са от такова значение. Ти на коя дата роди твоето ангелче?

# 50
  • tardis
  • Мнения: 329
при мен беше за 01.10 с разни вариации по темата.., а иначе се роди на 10-ти)))
Да, когато дойде, важното е всичко да е наред  bouquet

Иначе наистина е хубаво времето тук, пролетно та чак лятно на моменти Sunglasses
Как е в чужбина, къде си, ако не е тайна?

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 403
мами, я кажете има ли хубави детски обувчици вече по магазините във В.Т? Че в Габрово няма и съм решила в събота да се вдигнем и да дойдем до В.Т, ама да си знам предварително дали има смисъл... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 76
Здравейте! Аз съм в Лондон. Понеже преди да дойда тук съм ходила само в Турция и Гърция и на мен много ми харесва. Имат страхотни паркове, но да вчера духаше много студен вятър и не можех да ходя. Гадното е че тук не работя и че нямам приятелки и ми е малко скучно, но се очертава скоро да не се прибера. Значи си имаш едно малко шестмесечно съкровище! Супер! Кога разбра за пола му? Разкажи ми кой те изражда и как мина, ако не те затруднява, много ми е интересно. Моля те!   

# 53
  • tardis
  • Мнения: 329
ех, и на мен ми се ходи в Лондон... Tired

Не е хубаво само дето няма с кого да излизаш. Надникна ли вече в отчетните теми?, там има сигурно много други бъдещи майки, които чакат бебета през октомври и мисля, че няма да ти е скучно Grinning

За пола - разбрах чак като се роди, преди това все се криеше Wink
А другото - не ме затруднява, но не е много за разказване.
Ти в Бг ли ще раждаш?

Къде сте, майчета? Сигурно на разходки...  Grinning
А има ли някой в старата част? Тук не е много за малки деца, ама няма как засега...
Wright , как е на село? Харесва ли ти? Имаме някакви планове да се изнесем някъде из близките села, та се чудя...

# 54
  • Мнения: 372
Здравейте болярки,
Geilriel, то не само старат част, а и целия град е станал отвратителен с тези строежи. Ние с мъжа ми се гласим да се изнасяме на лято към село. Преди 2г. си купихме къща на село близо до търново, въздуха, природата са разкошни. Сега ремонтираме, аз си правя планове за градинка и ,живот и здраве  Praynig , август трябва да прибера   ylinfantбебока там
. smile3525
mimita, сигурна съм, че в Търново ще се чувстваш добре, но може малко да те  розачарова града, защото по - голямата част от зелените площи тук вече изчезват, но иначе се осъвременява доста бързо.  И мила относно раждането прочети  предишната ни темичка, защото не те съветвам да раждаш в Търново и ще е по- добре да се ориентиреш, я към Горна, я София, Плевен, Варна, естествено по твое виждане, но в никакъв случай Търново, защото дори да се променят нещата  след последния случай, то няма да е осезаемо, защото кадрите ще са си пак същите. Желая ти леко  preggoи повече усмивки smile3525

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 16:21 от anni78

# 55
  • Мнения: 49
Здравейте момичета! Имам нужда от савет! Препоръчайте добър невролог (на частно) в града. Дано не ви се е налагало да позлвате такива услуги, но ако сте чували за някой, моля споделете!
Бъдете здрави!  Peace

# 56
  • Мнения: 532
здравейте, майчета!
намерих си домашна помощница, само че, през по-голямата част от времето трябваше да й помагам аз, а не тя на мен, много съм отчаяна, не искам да се оплаквам, не съм очаквала кой знае какво, но чак пък толкова, мога само да кажа - "да си имам късмета"  Cry
Накрая трябваше да й оказвам бърза медицинска помощ  #Crazy, не смятам да я ангажирам повече, въпреки че ми е много жал.
Geilriel , на село е много хубаво както и навсякъде, ако човек е заобиколен от това, което желае. Ние сме само от две години тук, хората не ни възприемат много, навярно те са със съвсем друг манталитет, но покрай всичко, което ми е струпано на главата, не ми остава време да забелязам подробности.
Вчера минаха рекламни агенти на частна клиника "Аркус" в Търново. Чух за първи път за нея и въпреки това си закупихме членска карта, някой има ли впечатления за тази клиника?  newsm78

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Имам впечатления от нея-нищо особено.ДПС препират пари там в конбина с директора на МОБАЛ"стефан Черкезов".Няма кой знае какви специалисти там,но дано да не ни се налага и да ги разбираме.Абе 25лева не са много-мисля,че толкова струваше ВИП картата,която предлагат.Само ще ти кажа,че доктора пуши в кабинета докато преглежда.Прави си сама извода!Приятна вечер на всички!                                                                                                                             

# 58
  • Мнения: 1 237
Предстои ни смяна на дограма с PVC.Предложете ми някоя фирма,която работи с качествени материали и прави добър монтаж. newsm78

# 59
  • Мнения: 5 370
УУУУРАААА-маманчета, идем си в понедеееелллнииикк Party Party Party
Татенцето ни мята на Горна и продължава за Варна....и ще стоим до петъка.
Ще ми е много кеф, ако някоя от вас има работа до ГО и се видим.
ДИДКА, на тебе пак трябва да ти взема телефоните.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт