Септември ни обсипва с лъчи, прекрасни като две черти.Бъдещи мами над 35

  • 20 547
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ината, брашното колко е? И с миксера ли се меси или с ръце? (извинете ме за въпросите, но съм много зле с тестата, които се месят... мъча се, но ми е трудно...)
Ава, стискам палци за сестричето...

# 676
  • Мнения: 1 130
Eва, брашно... колкото поеме. Wink "Любимите" ми рецепти. Тестото е мекичко, честно казано, не знам горе-долу колко брашно отива, аз все на око действам. Иначе аз ги "меся" с миксера (т.е. слагам всичко в купата и си го оставям да работи), но с приставката за тесто, а иначе и на ръка става, то не се иска много месене. Иначе разбиване с миксер не се налага.

# 677
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Кали, жив и здрав да ти е рожденика...и да стане татко на послушно и здраво детенце

Ава, всичко ще е наред със сестричката ти  Hug

Аз пък след малко започвам да пържа тиквички, напук на вашата мусака  Mr. Green

имам вече дата за следващия изпит по кормуване - 17-ти, да видим в какъв трафик ще се падна и кога

Ето и днешните рецепти, но моля и за снимки

Dunkin donuts (от InataCh)

Мекици (от Mystic Woman)

# 678
  • Мнения: 7 201
Аз пък след малко започвам да пържа тиквички, напук на вашата мусака  Mr. Green

имам вече дата за следващия изпит по кормуване - 17-ти, да видим в какъв трафик ще се падна и кога
Аз пък напук на вашата мусака и кекс, ще отивам на гости - на пържоли. Mr. Green
Манди, на хубава дата ще ти е изпита - Вяра, Надежда, Любов. И този път ще го вземеш.

# 679
  • Мнения: 2 497
Ава, дано всичко да е наред със сестра ти Hug
Манди, този път се оглеждай за знаци, пешеходни пътеки, прелитащи некролози и всичко, което може да ти попречи да вземеш изпита - ако се налага носи пистолет и го насочи в подходящия момент към изпитващия #2gunfire Ще го вземеш, естествено Peace

# 680
  • Мнения: 13 950
Хайде Манди, лети по пътя, знаем, че можеш, пък после ще полеем с айрян събитието  Peace

# 681
  • Мнения: 1 432
Кали, честит рожден ден на ТМ, да е здрав и много щастлив в следващите 2 х 40   bouquet

Ава, стискам палци за сестра ти, всеки ден ще е плюс, ще се справи  Hug

Така, понеже си взех ден отпуска, за да оправя из вкъщи, досега съм свършила - спане до 10, пиене на кафе с приятелка по скайпа, разходка отново до магазина за хладилници  Whistling, неочаквана среща със съученичка - приятелка, с която се бяхме изгубили от 16 години и дрън-дрън с нея 1 час, измиване на 5 чинии,  разговори с Икеа що ми я няма доставката с килима, обяд в 4 часа и сега ... ми се спииииии
Дрехите още стоят на купчинки около мен  ooooh!

# 682
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Foksi екстра ти е програмата.
Ава стискам палци и аз много !
Жане чакам подробен разказ за раждането.
Протеиновата диета до кога да се спазва според вас?
Дидка успех не знам какво е Луф, но дано го преборите.
На всички приятна петъчна вечер !

# 683
  • Мнения: 1 207
Фокси даже ти е много работата - лягай да почиваш. Намери ли решение с хладилника и искаш ли помощ?
2в1 ако ти харесва тая диета продължавай я.Кажи имаш ли някакви неразположения, усещания или  Sick. Реално ти си си в закъснение вече, нали?
Мамче искам и аз на гости с пържоли, ама май само ще се излегна на дивана. Каката преди  това на фризьор ще водя.Чакахме бретона й да израсте и точно като й се изравни с цялата коса и сега пак бретон  Crazy

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Привет! Peace

Ева,може и със сода да ги направиш мекичките Peace Тогава ги меси направо сутринта,щот няма да втасват.

Звездичка,разсмя ме с твоето "отивам да мачкам ухото"...така ли беше Thinking Laughing

Честито нови аватарчета на Дара и кой беше още newsm78 Ама,че съм...

Аз пък тая вечер чакам гости у нас.Много близки сме си,а момичето чака бебе след една "кухо яйце" и стискам палци да е ок до края Praynig
Готвя заек в гювеча и замесих една фокача...да видим Thinking Др. неща не ги броя за сложни Whistling

Жана,и на мен трудно ми дойде кърмата,нито можех с помпата да действам.Но успях и кърмих до 1г.А бебето ми го дадоха чак на 3-я ден Crazy И аз бях секцио.Настоявай,ще се справите! Hug

Ава,със сестра ти всичко ще е ок!

Спокойна вечер!

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 17:57 от mystic woman

# 685
  • Мнения: 1 432
Тъй, отивам да гладя, видяло се е, че няма да ми се размине.
А как мирише на печени чушки отвън  Twisted Evil

Хладилникът ще го взема от конкурентната верига  Grinning еми, по-добри са, поради което и склоних да купя сив, щото от белите имат останали 4 броя в цялата страна и понеже са разопаковани мостри, не могат да ми доставят ни един от тях. Сив - сив, ама не ми се разхождат по анцузи, не дъвчат дъвки и не ми казват, че трябва да се договарям със шофьора сама

# 686
  • Мнения: 3 535
Ааа, никой няма да ме остави неразработена крава тук
Скрит текст:
идват консултантки на няколко часа, мачкат циците, масажи на бебето. Помпам двете наведнъж с електричка . Терапия голо в голо  Rolling Eyes
Аз съм проверила в аптеката- Аптамил Про за новородени  hahaha
Ава ,не се притеснявай. 32 седмица бебето е достатъчно развито и дори и да се роди , няма опастност от последствия . Все пак пожелавам на сестричката ти да задържи още 2-3 седмици  Hug
Даре, меренге ще сънувам само още 6 седмици а може и повече  newsm78
Уанче
Скрит текст:
като ме упоиха поканиха ММ в операционната да присъства но той отказа. Извадиха я и ми я показаха с все кърволяците. Измиха я , извадиха я да я покажат на мм и на мама и после ми я сложиха на гърдите да си я гледам докато ме шият. Докато отпусне упойката бяхме тримата и Лиза върху мен гола да поема от топлината ми . Качиха ни  в нормална стая и ми я оставиха да си е при мен. Гушках си я цяла нощ ,още ме боли рамото. Искам, пожелавам си,стигнем до това ниво в Бг. В обикновена болница

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 18:15 от janach

# 687
  • Мнения: 8 532
Да, недетилинчи ми се аватара Wink
Жане, що толкова много? То не зависи ли от това ти как се чувстваш?
Оф, и утре се работи ....

# 688
  • Мнения: 3 535
Да, недетилинчи ми се аватара Wink
Жане, що толкова много? То не зависи ли от това ти как се чувстваш?
Оф, и утре се работи ....
Ми Даре, защото каквото и да питам тук , отговора е 6 седмици , зАтова  Joy

# 689
  • Мнения: 1 432
ааа, Жане, това е ценна информация - значи да планирам и аз всичко за по 6 седмици  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт