Септември ни обсипва с лъчи, прекрасни като две черти.Бъдещи мами над 35

  • 20 543
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 037
Ние отиваме на разходка.Гледайте за 1ч да не изпишете темата(освен,ако някой не се включи отново с метлата #2gunfire)

# 691
  • Мнения: 8 529
Ава, много стиснати палци на сестра ти и на бебето!
Жане, не ги питай тогаз Simple Smile Аз питам само за ограничения от гледна точка на здравето. Останалото - по мен си. Четох ги преди разни каки как месеци след операцията не правят секс (Сигме Simple Smile ползваме думата). Аз в края на втората седмица не издържах ... то боли, аз подпирам възглавци. Мани, голям майтап. Ма след раждане е сигурно друго ... важното е мерак да има.
Млъквам, Шерифче. Приятна разходка!

# 692
  • Мнения: 3 535
Даре, то при нас има и друг фактор- ММ . Знам ли го кога ще се престраши .Но разреза си е баяразрез , а секциото си е операция . Сигурно ще ви се похваля , както всичко си ви казвам  Joy А и ти ще научиш сле 9 месеца, нали си бременна от снощи Wink ( виж как запомних )

# 693
  • Мнения: 8 529
Ами аз нали спрях всичко да следя. Ама си гледам календарчето - баш му е време за правене на бебе. А на ММ имам чувството, че нищо не му пречи за тая работа. Ти не го ли дондуркаш това бебе от време на време? Как е албанката не казваш Wink

# 694
  • Мнения: 3 406
Ама пак сте изписали света  Shocked Мръдна аз за няколко часа и 158 поста  Mr. Green

Ава, стискам палци силно за сестра ти и бебенцето!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Не се притеснявай, щом е под наблюдение всичко ще е наред  Hug  
 
Обмислила съм всичко с подовото и вратата. По отношение на сигурност, всички прозорци ще са с външни ролетни щори. То като си на един етаж, и 100% от прозорците са достижими, няма друг начин. И вратопрозореца ще се сдобие с ролетна щора, за моментите, в които няма да сме в къщи.
Подовото ще е към парното, на отделен кръг. С автоматична регулация от вътрешността на къщата. За него е важно да не се прекалява с температурата на водата, щото предизвиква сериозен дискомфорт дори и да не си бременен.
Бойлера още не уточнен. Имаме сериозни разминавания с ММ за обема му. Той клони към 100-150 литров, аз съм твърдо за 300 литров. Но наблюдавам промяна, от както купихме ваната  Mr. Green  Мисли човека и изчислява сега, колко вода му е нужна да я напълни  hahaha  Та скоро ще кацне на 300 литровия ми се струва   Joy


# 695
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Какво е меренге? Звучи ми като меле.
Ава много ми се спи следобедите и кръста ме боли, това е. Иначе да закъснява ми вече 5 дена мисля.

# 696
  • Мнения: 3 406
Танче, ей такова нещо искам
Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 2 996
Ава, стискам палци за сестра ти! Дано всичко е наред, макар че моя приятелка роди в 32 седмица и само първите шест месеца беше проблем, оттогава детето си е ок.
Дара, много хубав надетелинчен аватар.
Жана, мисля, че 6 седмици е оптимално, май се пада около 40 дни, което съвпада и с традициите ни покрай раждането.
Скрит текст:
И ние горе-долу след толкова почнахме меренгето, аз също след секцио
Две в едно,
Скрит текст:
меренге идва от един испански сериал - Новите съседи и е думичката за секс

# 698
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Тиквичките са изпържени, тараторът е готов, млечния сос и той и ха познайте сега кой се нареди първи на масата   Joy вече не се ядосвам, само ще се смея  Mr. Green нямаше търпение да приключа в кухнята, а ММ спи преди нощна смяна и ще го изчакам за вечерята, че аз с нея не ям заедно

даре, честит ти надетелинчен аватар, да ти е на късмет  Hug

Жане, ти кога ще си смениш лентичката  Mr. Green

# 699
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Танзу, нашата врата е между коридора и стаята. За температурата не мога да кажа, защото ние сме с централно парно и нямаме никакви проблеми с отоплението. Даже е горещо повечето време в къщи. Ама ми се струва, че добре ляга и плътно. Нашата е алуминиева, ама като гледам снимката, механизма е на същия принцип. Да не би да се дърпат заради стъклата?

Ох, много неща исках да ви пиша, ама ми изфирясаха от главата...
Направих торта на ММ за изненада и му пека агнешко. Не можах да му измисля друг подарък сега... Тортата е бисквитена, ама крема е домашен, с яйца, масло и мляко. И бисквитите ги топих в кафе и между пластовете има банани и пъпеш... Опитах се да напиша ЧРД със шоколадови пръчици,  ама нищо не стана. Дано поне е вкусна...
Изморих се доста, а трябва да влизам да се къпя...  Tired

# 700
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря Simple Smile . Аз не съм го гледала този филм.
Жане много добре звучи всичко !
Тук доколкото знам, раждаш си в стаята и после те местят в хотела. След секцио те местят в специално отделение но пак с фамилни стаи. Мъж, деца навсякъде с теб Wink .

# 701
  • Мнения: 5 037
Е,аз като казах да не изпишете темата,не казах да спрете съвсем hahaha

Мамаса не е писала тези дни newsm78Дано е добре Praynig

Поздрави от Донна .

Жане,щом мислиш за  luvbed,значи си добре.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Кали, хубав празник да си имате. ММ също обича бисквитена торта и ти добре ме подсети... Аз тази вечер му направих месо с гъби и картофено пюре... Не бях готвила от вторник, когато мама и татко бяха тук...

# 703
  • Мнения: 8 529
Ами освен и аз на ММ да му спретна една торта по случай случая ... Щото не знам какво др да му подаря.Подпитах за нещо фотографско, ама нямал бил нужда ...

# 704
  • Мнения: 1 432
Хайде сега - от мусака на торти  Mr. Green

По случая сготвих зелен боб и броколи със сметана    chef

Общи условия

Активация на акаунт