fast chili slim

  • 22 104
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
искам да попитам някой ползвал ли е капсулите fast chili slim. От известно време започнах да ги пия някъде около 10 дни имам свалени някой кг. Моля някой ако ги е пил да сподели мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 И аз им се чудя, но все още не съм си взела. И на мен ми е много интересно дали някой е пробвал newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 2
Момичета аз имам проблеми със стомаха и ги взех вчера пих само едно хапче и от днес започнах да ги пия по три пъти на ден но мисля че дразнят стомаха или за това че аз имам проблем с това вие как сте имате ли някакви болки в стомаха.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте ! Аз от днес започнах да ги пия , чувствам се добре . Ако започна да свалям ще пиша Simple Smile споделяйте и вие .

# 4
  • Мнения: 111
Току що си ги поръчах. Дано има ефект, иначе съм на 90. дневната. 53 ден, свалени 5 кг

# 5
  • Мнения: 16
Здравейте,
искам да попитам някой ползвал ли е капсулите fast chili slim. От известно време започнах да ги пия някъде около 10 дни имам свалени някой кг. Моля някой ако ги е пил да сподели мнение.
пих ги месец и да ти кажа честно 2 кила смъкнах и с ограничение с храната  Sad очаквах по добри резултати

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте ! Аз от днес започнах да ги пия , чувствам се добре . Ако започна да свалям ще пиша Simple Smile споделяйте и вие .
   здр.  искам да те попитам как върви с fast chili slim имаш ли  резолтат, аз също ги закупих,но ми е  малко странно,че ги няма в аптеките,а само по интернет

# 7
  • Мнения: 2
Не се лъжете.Тези добавки са пълен боклук.Аз се подведох по положителните коментари във фейсбук,но след като се вгледах....все едни и същи са ги писали.Не действат

# 8
  • Мнения: 151
Zdraveite, kak vurvi otslabvaneto pri vas ima li efekt? Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 newsm78 Нямам никаква представа колко съм свалила, но вече спокойно си свалям панталоните без да ги разкопчавам Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 151
Bravo tova e syper kolko vreme gi piesh ve4e? I iskam da popitam spazvash li  nqkakuv hranitelen rejim piesh li mnogo voda ?  Wink newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 Днес ми е последния ден, в който ги пия Wink Тоест пия ги вече месец. Хранителен режим не спазвам, просто започнах да ям по 3 пъти на ден заради хапчетата Wink Колкото до водата- аз винаги съм пиела много вода. 3-4 литра дневно си ми е ок Wink

# 12
  • Мнения: 151
Da qsno Simple Smile ami ot kum sladkoto i testenoto ogranichavashe li se ?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 833
Не повече от преди. Може би гледах да ям повече месо Wink

# 14
  • Мнения: 151
Mislish li da produljavash da gi piesh?

Общи условия

Активация на акаунт