Хайде на театър 3

  • 177 299
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 207
Открих новия сезон с премиерата на новата постановка на Явор Гърдев - "Пияните" в МГТ Зад Канала.
Убийствено жестока !! Не съм и очаквал друго, но накрая излизаш почти останал без дъх, а парчетата пъзел между отделните сцени се сглобяват в неочаквани причудливи форми и не можеш и да предположиш кога и какъв ще е апогея на пиесата ! Актьорската игра ме остави без думи - сякаш всеки един играеше главната роля - уникални - Иван Бърнев, Геро, Владо Пенев, Бойко Кръстанов, Светлана Янчева, Весела Бабинова, Луиза Григорова, Анастасия Лютова .... и всички останали ! Жалко само, че стартирах сезона с вероятно най-силната постановка ! Гледайте я = заслужава си ! Simple Smile

# 526
  • София
  • Мнения: 1 202
Купих билети за "Пияните" на 11.10. След раздялата с лятото, едно от хубавите неща на есента е началото на новия театрален сезон.
Това ми попадна вчера по повод на споменатата постановка:
http://www.ploshtadslaveikov.com/vlado-penev-rezhisiran-ot-yavor … ardev-nov-natfiz/

# 527
  • София
  • Мнения: 207
Купих билети за "Пияните" на 11.10. След раздялата с лятото, едно от хубавите неща на есента е началото на новия театрален сезон.
Това ми попадна вчера по повод на споменатата постановка:
http://www.ploshtadslaveikov.com/vlado-penev-rezhisiran-ot-yavor … ardev-nov-natfiz/


Ще ти хареса ... Страхотно е !! Simple Smile

# 528
  • София
  • Мнения: 22 948
Гледах и аз " Пияните" и останах крайно разочарована, хареса ми само актьорската игра и то главно на мъжете. Бяхме на балкона и само около нас си тръгнаха няколко човека. Вероятно аз не разбирам и не съм дорасла за подобен тип постановки, но никога не съм излизала по-разочарована от залата.

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз гледах "Женитба" по Гогол на театър "София" като част от фестивала "Сцена на кръстопът", но някак си прочитът ми се видя твърде съвременен. Гледала съм по-класическа версия и ми допадна много повече.
Събирам отзиви за "Вълци", "Боряна", Руски мармалад", "Майка" и "Сестри Палавееви".

# 530
  • София
  • Мнения: 1 202
Забавно е колко различни мнения има за "Пияните". Аз пък съм очарована. Силно, емоционално представление. Браво на Явор Гърдев! Явно няма да се хареса на всички, но не е и нужно...

# 531
  • Мнения: 558
Впечатления за Скъпо съкровище в Сълза и смях?

# 532
  • София
  • Мнения: 973
Момичета, решила съм да заведа децата на "Карлсон, който живее на покрива". Предполагам подходящ е за деца на възраст 5-6 години?! Почнахме да четем книжката, но нещо не ги грабна много и реших, че може би е хубаво да ги заведа на постановката.
А питането ми е за самия театър Младежки театър Николай Бинев, тъй като се чудя на кой ред да взема билети, те са дребнички и ми се искаше на редове, които са по-назад и нагоре, но не знам от кой ред започват там да са по-високите.

# 533
  • София
  • Мнения: 207
Нищо особено - направо досадно !
По-добре си харесай някоя друга постановка в Сълза и смях - Лъжата, Жена ми се казва Борис, Когато котката я няма, Изневери в повече, Горката Франция, Опасно за живота  Wink


Впечатления за Скъпо съкровище в Сълза и смях?

# 534
  • Мнения: 13 191
Гледахме "Нощта на 16-ти януари" с Лилия Маравиля и Дария Симеонова. Хареса ми.

# 535
  • София
  • Мнения: 207
Гледахме "Нощта на 16-ти януари" с Лилия Маравиля и Дария Симеонова. Хареса ми.

Добро е ! Wink

# 536
  • Мнения: 2 817
Здравейте!

Моля, препоръчайте забавна комедия за 14 годишно момче.

Гледахме "Скачай" и много му хареса, благодаря за мнението, мандаринка Simple Smile

# 537
  • София
  • Мнения: 207
В петък 27.10.2017 гледах премиерата на "Калигула" на голяма сцена в Народен Театър. Зловещ и силно въздействащ на всички сетива спектакъл ! Деян Донков е изумителен и безапелационен в главната роля !

# 538
  • София
  • Мнения: 163
Здравейте!

Моля, препоръчайте забавна комедия за 14 годишно момче.

Гледахме "Скачай" и много му хареса, благодаря за мнението, мандаринка Simple Smile

Препоръчвам "АЗ ДОСАДНИКЪТ" http://www.salzaismyah.bg/bg/theatre/otkrita-scena/az-dosadnikut . За нас беше истинско семейно забавление.

# 539
  • Мнения: 2 780
Впечатления за Скъпо съкровище в Сълза и смях?

Лековат текст в изпълнение на способни актьори от пазарджишкия театър. Ако не сте претенциозни - чудесен избор.

Общи условия

Активация на акаунт