ЯНУАРСКА РАЗДУМКА - поредна :)

  • 55 379
  • 563
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 857
Тук, ама болни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out.
Още миналата седмица го усетих след три дни ясла - а давам витамини и имуностимуланти за незнам колко пари  #Cussing out.
Сутринта едно се изкашля здраво, развиках се, ядосах се и в 4 ми се обадиха че бил с Т  #Cussing out.
Иде ми да набия някой.
Освен всичко друго в работата е нещо стресово до последно, казах на шефката че искам друго работно място, защото на тази каса ми писна, а тя ме насочи към джобс.бг  Shocked Shocked Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire .....
Просто няма излизане от депресията скоро.

# 91
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Аз давам заето   Rolling Eyes
На работа 200 глупости и срокове като че ли ще дойде краят на света- събирам подписи от колеги за бележници и до никъде.Една е в Кушадъса  на екскурзия а пък аз чакам #Cussing out
Ходих и на РД от там с такси да прибера тигъра и да ходим на фризьор ooooh!
Кацнах в къщи в 18 , пийнах два пръста бира и сега ми се върти главата.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 249
Ание днес бяхме на РД. Гого търча с децата и почти не му видях очите. Седнаха децата да ядат - и той с тях. Е, яде пуканки, но беше на масата все пак Simple Smile
Ели Hug

# 93
  • Мнения: 857
Гого успява да се социализира малко по малко. Като му гледах снимки от бебче ... чак не е за вярване какви са били мишчици.

Аз снощи до 23.30 изкарах в спешното с Дани  ooooh!. ММ ми вика - мразя я тази болница вече, ненавиждам я / Света Марина /терапия/ - обикновено там ходим и то често според мен, в случаите, когато не ни се налага спешно да ходим на ортопед в Света Анна /окръжна/, където май не остана кост да не сме снимали  ooooh! ooooh! ooooh!/.

Та след като Дани не пи и не яде нищо цяла вечер и рева като за световно - отидохме, за д аму бият урбазон и да ни кажат, че има ангина!!!! /а лл преди часове видя леко червено гърло  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire/. Цяла нощ не съм спала, защото той реве от глад, а не ще да яде и пие мляко по няколко глътки.

Тази вечер чакам свеки  ooooh!.
Мразя, мразя яслите, гадни, заразни, стресови .... мразя ги.

Тобито, то ваш'те колежки, като моите - никога не сме всички в офиса - все някой е в отпуск, болничен и т.н

# 94
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Мойто е нагоре с дупето Joy чудя се как още се въздържам да не го ремонтирам за да знам защо скърца.
Почнали са ченгели да пишат и той не може ooooh!Не може защото го оставиха на самотек , пък аз апартамент купувах, бременях , повръщах и накрая нищо.Иде ми да се взривя #Cussing out
Сега пък си викам да сме здрави - туй са дребни житейски проблеми!
Елена  и теб не те пропусна нищо.
Колежката си дойде и почерпи локум- тя свежа и с тен - ние сдухани след 3 седмици в които сме работили 9 дни само.
Дони, браво - моето на рд не ходи щото е смотано и стои само.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 115
Добро Утро!
Ели бързо да се оправя и да ти писне от лекари.Е как само зачервено гърло?!
На Моника за сега и е ок в училище.Все е ухилена.Пишат и те ченгели.Някои са и много трудни.И в къщи се упражнява ,но е много уморена.Снощи заспа в 9.
Нас ни сцепват от работа.Ако направим 55 000 за месец ще имаме бонуси.
Поне ме похвалиха ,че добре вървяли нещата.До кога ще видим

# 96
  • София
  • Мнения: 1 115
Къде стееееее

# 97
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Тук смее  Grinning
Снощи легнах пак в 00:30 заради малкото, а сега станахме в 7 да отваряме Лидъла. Луда работа!

# 98
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Баси, сън не спах за лилавото яке, пък не се докопахме до него. Купихме цикламеното с шарките. Много се ядосах!! Отидохме в 8:05, при положение, че отварят в 8 и вече имаше 100 човека на якетата. А го заглеждам цяла седмица. На Карина повече и пукаше колко стикита ще и дадат, отколкото кое е якето, ама на мен това изобщо не ми харесва! Награбили по 5-6 якета разни баби и мерят с шивашки метър и звънят по телефоните. Излях си.  Simple Smile
Иначе вчера бяхме на РД на едно дете от градината. Изкара добре. През деня на училище си прищипала кутрето на вратата на тоалетната и сестрата я обинтовала. Постреснах де като я взех, но само нокътчето е леко синьо. И то на лявата ръка, с която борави.

# 99
  • Мнения: 857
Мхм тук тук.
Почнах лекции днес. ПОчнах стресово - имаме избираема дисциплина: Поведение при обучение на деца със СОП ... сега се вкарах в разни филми, че Дани изостава в речевото си развитие и ми се сви стомаха от ужас Sad. Верно, че говори на английски някои думи, но като цяло изостава и за другата седмица съм планирала логопед /изобщо не желая разни учителки, лекари да ми казват, че детето е добре и има време да се научи  Naughty/. Сега ще го мисля ....

Хахахаха отидохме и ние в Лидл в 8.30 - хората грабеха якета сякаш са без пари  #Crazy. Ние с мм взехме по едно, но преценихме, че реално не ни трябват, а и изобщо не са евтини и ги върнахме, но тълпата ровеше в несвяст и всички купуваха с купища якета  Joy.

Люби, те пак ще пуснат не се ядосвай. Децата имат толкова, че не могат да ги износят. Ние също. Аз лично не обичам да имам много дрехи.

ММ отиде да вземе Марти от майка ми и аз съм тук с неговата  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Тази жена е неспасяема ... къса ни нервите по всички линии и изобщо поведението й е адски неадекватно, вече сили нямам да се правя, че нищо не се случва, да не обръщам внимание и т.н. Непрекъснато се моля на Бог да ме дари с доброта, но като не виждам отсреща си нищо такова ... охх както и да е.

# 100
  • Русе
  • Мнения: 1 781

Люби, те пак ще пуснат не се ядосвай. Децата имат толкова, че не могат да ги износят. Ние също. Аз лично не обичам да имам много дрехи.

То е за Кари. Установихме, че средно дебелото и е малко вече, а с най-тънкото сутрин е студено. За това трябваше ново подобно да вземем. Те и да пуснат пак, няма да вземам повече. Нали го купих онова шареното..
За свеки - може да се оплачеш в свекървенската тема, ако ще ти олекне. За логопеда - добре е да отидеш, пък ако ще и да е за успокоение.  Peace

# 101
  • Мнения: 857
Уффф Любииии завиждам много ...
В РУсе щели да танцуват лорд ъф дъ данс. А пък ние не можем да дойдем. Нали мм е надалеч и не му се пътува изобщо.
Жалко.
Не ми се оплаква ... то е посредствена история ...
Уж пия магнезий за регулиране на нервите и никак не успявам  ooooh!.

# 102
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Уффф Любииии завиждам много ...
В РУсе щели да танцуват лорд ъф дъ данс. А пък ние не можем да дойдем. Нали мм е надалеч и не му се пътува изобщо.
Жалко.
Не ми се оплаква ... то е посредствена история ...
Уж пия магнезий за регулиране на нервите и никак не успявам  ooooh!.
Къде е ТМ? Извинявай, ако си споделила. Не беше ли в Кранево? Това не е далече..За Лорда най-евтините билети били 60лв. Майка ми искала, ама и мина мерака.

# 103
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ааа пишете си.Аз само надничам.
Чакам Ленчето да изпере и си лягам , шпакловането е към края, но чистенето ми разказа играта.
До Лидл не мога да стигна - далече ми е .Детето има якета от миналата пролет .Сега купувам дрешки за поводи нали и Дядо ти Коледа ще идва , уж пее на концерти ще ходи.
Сега е с баба си на село и останаха да спят там.
Аз сготвих и пиле с грах и направо подобрих рекорда за добра домакиня.

# 104
  • Мнения: 857
Да, само по-скъпите билети са останали. Аз имам една приятелка от септемврийчетата от Русе и тя можеще да намери билети, ако я бях помолила.

ММ беше в Ракитово да вземе Мартин. А иначе Кранево вече затвориха, а той там ходеше през деня, не е оставал.

Марти вече е тук - чак не е за вярване как порастват децата бързо, а на нас някои моменти ни се струват нескончаеми.
Свеки изобщо не се поинтересува от детето, но виж от сина й - веднага го попита как е, болен ли е, боли ли го гърло още, пие ли лекарства ....  Shocked  #2gunfire

Тоби, чистенето след майстори е ужасно много. Аз имам опит от миналата година - просто не ща да се сещам.

Не мога да намеря фризьор да се подстрижа - или искат скъпо, или са заети, или не ми вдъхват доверие  ooooh!. Сякаш операция ще си правя, толкова да са отвратителни тези фризьорки повечето, че чак ме е страх да вляза. Ами не мисля, че едно обикновено подстригване на черта - просто оформяне на косата струва 15-20 лева - няма да купувам салона я, нито ще седя повече от 15 минути. А косата ми плаче за подстрижка, въпреки всички яйца и литри зехтин дето й изсипвам, просто е много отчайваща ...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт