ЕЛП 49 -- Сезонът на дилемите

  • 20 530
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък правих туршия, царска.
Начи, аз така ги виждам нещата: на следващата среща - Куркума с ония неща от пръта, Бубанка с шунката, аз с туршията - пък вие се разберете нататък кой червено, кой бяло, кой дюлева ракийка.

# 691
  • София
  • Мнения: 6 219
аз пак ше съм с десерта, благодаря!

# 692
  • София
  • Мнения: 5 658
Веднъж опушен - би могъл да поотлежи, и съответно - да узрее, да се окрехкоти.
То хубаво, ама кой ще има душа да го чака...  Blush Кажи сега за пастърмата и ще се покапя окончателно  Blush

Металица - зер гут  Peace Аз мислех, че ще откриеш с Г@з и Рози  Mr. Green

Розууу, къде си с музикалната програма?

# 693
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Аз пък правих туршия, царска.
Начи, аз така ги виждам нещата: на следващата среща - Куркума с ония неща от пръта, Бубанка с шунката, аз с туршията - пък вие се разберете нататък кой червено, кой бяло, кой дюлева ракийка.

... а аз ша дода да ям и пия  Mr. Green
Ако не ме домързи ще ви направя кайзеровани пилешки гърди с МНОГО подправки, но в тоя случай трябва да знам за сгледата поне 10 дена предварително, че да заложа месото да съхне. Аз не съм го опитвала, че не потребявам месо, но съпружието и родителите ни много го харесват как ми се получава.

И докато сме (отново  Mr. Green) на тема храна, да ви кажа (тоооо, чудя се за оплакване ли е, за хвалба ли е...) - вечерях два пъти. Първо леща и салата, 15 минути по-късно - броколи с гъби, сирена и сметана в стъклен гювеч. Ми какво да направя, като второто не стана навреме за вечеря, а е греховна грехота да го оставя да изстине, а утре да си го притопля. Та отгребах от още топлия гювеч половин порция  Blush

Аттинко, тук съм, но ПТН кога сме го правили понеделнишки?  newsm78

Тамън да препратя Бубанка да се образова от първи пост с нашите КАРТОФИ и да прочете целите и устава на пъба, а тях ги няма. Аз, естефстфено, пазя някакви списъци, но дали са пълни, дали не са....  Rolling Eyes
Тя, боя се, не е запозната и с великолепието на ШНУР  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 22:56 от Зимна роза

# 694
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз държа на чтвртчната теория! Пуцеееееееееееееееее!

# 695
  • Мнения: 36 043

Тамън да препратя Бубанка да се образова от първи пост с нашите КАРТОФИ и да прочете целите и устава на пъба, а тях ги няма. Аз, естефстфено, пазя някакви списъци, но дали са пълни, дали не са....  Rolling Eyes
Тя, боя се, не е запозната и с великолепието на ШНУР  Rolling Eyes

не съм
преметнах линковете, но всичко е изтрито от някаква жена - защо?  Rolling Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 6 219
Какво е трито? От кого?


Иначе ето, намерих я. Оттук тръгнахме Simple Smile
https://putzybear.wordpress.com/2012/01/19/кратка-история-на-четвъртъчната-теор-2/

# 697
  • София
  • Мнения: 5 658
Те ти ся случка  Thinking Кой е трил КАРТОФИ потайно и ненадейно?

Аттинко, тук съм, но ПТН кога сме го правили понеделнишки?  newsm78
Толкова дълго време сме пропускали ПТН, що пък да не направим извънредно издание?

# 698
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
....

И докато сме (отново  Mr. Green) на тема храна, да ви кажа (тоооо, чудя се за оплакване ли е, за хвалба ли е...) - вечерях два пъти. Първо леща и салата, 15 минути по-късно - броколи с гъби, сирена и сметана в стъклен гювеч. Ми какво да направя, като второто не стана навреме за вечеря, а е греховна грехота да го оставя да изстине, а утре да си го притопля. Та отгребах от още топлия гювеч половин порция  Blush

....

Папай, папай, кръв да ти стане! Не е грешно!

Аз имам предложения за песни, ама ще си лягам скоро.

И за какво го написах това горното?

# 699
  • Мнения: 36 043
цели, устав, картофи ... всичко е изтрито две години след написването му  Confused

утре ще питам имащите прахосмукачка що тъй, щото моята метла е малка за такава информация

# 700
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
И ква стана тя? Пъбът си живял три години без устав, без цели, без...

# 701
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Розе, "стъклен гювеч" е страхотно попадение! Езиков подарък просто!

# 702
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз съм в лек потрес. Картофите си ги е изтрила Ники.

Ники? Нещо станало ли е или не помним? Пренесла си ги някъде?

# 703
  • Мнения: 36 043
като гледам датите на триене, дали не е виден радетел в овчия форум?
/да ме прощат почитателите му - някои от тях видни и свидни мои приятелки/
предполагам, че едва ли сте й накривили капата с друго и имате групова амнезия по темата

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
Не знам, тя е тук. Сменила си е ника и ще каже. Даже мисля, че може би ги е запазила нещата. Иначе тази тема не се е местила там.

Общи условия

Активация на акаунт