Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 6

  • 65 872
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 766
Днешният 11 епизод на "Статуса" беше страхотен!  newsm44



В началото, когато Айшегюл каза на Джан, че иска развод - той не се съгласи. Започна да изтъква, че не е редно заради семейството му и най-вече заради дядо му!  Peace Айшегюл обаче беше непреклонна. Тук си пролича, че Джан я обича, но не си признава ...  Wink Направо стана и се разплака - тогава Айшегюл му призна, че го обича и е влюбена в него, но нашия пак го сметна за шега ...  newsm78 На другата сутрин като стана - Айшегюл беше излязла. А той и ядене нямаше като хората - стана му тъжно ...  Rolling Eyes В това време Айшегюл беше с Мурат и му каза за развода. Той се зарадва ...  Crossing Arms Мурат каза на агентката на Джан за новата роля - тя до колкото разбрах е по сценарии на Айшегюл. Джан не знае това но не искаше тази роля - нещо не му допадна - но агентката го убеди, понеже нямало нищо друго и щели да изпаднат в криза ...  Mr. Green Айшегюл си купи чай от аптеката, ама продавача объркал и й дал чай за младоженци - дето подсилва сексуалното желание ...  Joy Joy Joy

Толкова много се смях с този чай - Айшегюл си направи, а Джан поиска и той! Пийнаха го двамата и започна да ги прихваща нещо ...  hahaha hahaha hahaha Айшегюл даже си направи още, ама Джан отказа - тя почна да го оглежда и си вика - какво ми става ...  Joy Joy Joy А най-много ми хареса, когато Джан/ Берк започна да се полива с маркуча.  smile3521 smile3521 smile3521 Толкова секси беше - ухаааа. Уникален Берк ...  smile3521 txtloves Oha!    ura Flushed Джан и Айшегюл ми бяха много забавни като той се сети, че е заради чая и взе да чете съставките - а като разбраха какъв е чая се заключиха всеки в своята стая - даже изхвърлиха и ключовете за стаите си ...  Joy Joy Joy А Джан за повече сигурност откърти и бравата на терасата, та да не може да излезе и от там ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo После легна в леглото ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Обаче фантазията на Айшегюл за Джан с къртача, беше уникална. Отново се насладих на целият блясък на моя любим сладур Берк - обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves Flushed Heart Eyes Two Hearts lovekiss Ще го викам при мен да оправи дупките ...  smile3534

Сутринта като станаха и тръгнаха да излизат от стаите си що да видят - заключени - даже нямат и ключ!  hahaha hahaha hahaha Джан звъни на Айшегюл по телефона - накрая той се наложи да скача през прозореца ...  Joy Joy Joy Голям смях са двамата ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green За съжаление тъпата Елиф се появи и пак ми секна удоволствието ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Вечерта Джан отиде на гости при Елиф - тя да му прави вечеря. Да ама нещо не я бива в готвенето. Той сякаш стоеше там на сила, а как гледаше макароните й ...  Joy Joy Joy Агентката на Джан убеди Айшегюл да отложат развода, понеже сега Джан имал проблеми и това щяло да му се отрази още по-зле. Тя се съгласи ...  smile3501 Елиф обаче пусна във вестника новината за фиктивния брак на Джан и Айшегюл. Дядо му го прочете и цъфна при тях в къщата ...  Hug Попита Айшегюл къде е Джан, а тя каза, че сега ще се върне - той пък се мръщеше на храната на Елиф. Добре че Айшегюл му звънна и му каза за дядо му, та го отърва от тази храна. Джан остави Елиф и се върна при Айшегюл и дядо си ...  newsm18

Дядото на Джан обаче е върха - същия сладур като тях! Как цъфна вечерта и щял да спи при тях!  Joy Joy Joy Те пред него се правят на влюбени - а накрая трябваше да спят в една стая ...  smile3532 Как само махаха на дядото и викаха - Лека нощ и той Лека нощ, обаче ги чака да влязат в стаята и те пак - Лека нощ и той пак - Лека нощ. И те Лека нощ - и той е айде влизайте вече де ...  rotfImao rotfImao rotfImao Те влязоха в стаята на Джан - той легна, а тя първо не искаше, но той й каза, че няма проблем. Според договора им не трябва да имат физически докосвания. Така че може да спят на едно легло, но без да се докосват - в 2-та края. Така и направиха ...  newsm10 Айшегюл каза нещо на Джан и той хвръкна, та се разсърди и легна та спа на пода ...  smile3533 Обаче на сутринта тя как го будеше с крака като го риташе ...  Joy Joy Joy Накрая той отново се усмихна - ох тази усмивка на Берк! Уникална е ...  smile3521 newsm76 Two Hearts

Джан, Айшегюл и дядото бяха много готини като си правеха закуска - шпеков салам с яйца! Ухааа ...   chef   food002 cheers А Джан опита да жунглира с портокали, но ги изпусна - много сладък момент ...  newsm08  Kissing Heart   loveuuu Тогава се появи майката на Джан и си прибра дядото ...  Naughty

Айшегюл се видя с Мурат и каза, че са отложили развода. Той после звънна на Джан и му се скара - каза му нещо от сорта, че тя се жертва заради него. Така се бяха наострили двамата ....  Mr. Green

После Джан реши да изненада Айшегюл с един куп букети цветя.  smile3501 Бяха много сладки - първо той се правеше на изненадан, после си призна - тя му благодари и се прегърнаха.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тогава дойде Елиф и ги видя ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Джан тръгна след Елиф да се извинява - но тя си отиде. После той седна при Айшегюл и й разказа как са се запознали с Елиф.  ooooh! Джан каза на Айшегюл, че тя му е скъпа - приятно му е с нея и обича да я пази - но сега трябвало да отиде при Елиф! На Айшегюл й призля ...  cry cry cry Хубаво си говореше с Айшегюл, ама от къде му хрумна да издруса тази щуротия, че сега трябва да е с Елиф - ужас!  box Тук много ме ядоса, но вярвам, че ще се осъзнае ...
Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 02:46 от Roxis

# 76
  • Мнения: 11 766
Благодарение на Alexia_73 вече имаме превод на промото за предстоящия 12-ти епизод на "Статуса" С Берк! Благодаря й от сърце ... newsm51  Kissing Heart Two Hearts

На мен лично промото ми хареса - пак ще има доста смях!  Joy Joy Joy



http://vbox7.com/play:157cbfef8d

# 77
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови невероятни снимки на Берк зад кадър от "Статуса" - много е готин и сладък ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521  love001





И един страхотен клип на Берк и агентката на Джан! Призовават зрителите да не пропускат сериала - Берк е толкова сладък, особено като праща целувки ... Oha! smile3521 txtloves txtloves txtloves



https://instagram.com/p/70f2jjhGcz/

# 78
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Роси  Hug, благодаря ти за резюмето   bouquet


снимката върви с този текст:
Bu kış neler izleyeceğiz? Barbaros Altuğ'un yorumuyla Türk televizyonlarında yeni sezon bu hafta Grazia'da.

 нещо за зима и за новия телевизионен сезон става дума  newsm78 newsm78 newsm78
 май от журналиста Barbaros Altuğ ще е писана статията  newsm78 newsm78

Журналиста ще пише коментарни статии за "Грация" за различните предавания по телевизията, през новия сезон ...

# 79
  • Мнения: 7 006
Роси  Hug

Направо ми олекна след като прочетох поста ти относно взаимоотношенията на Берк с колегите му  Laughing 
Обаче някак се набива на очи, че пуска повече селфита с Еда, отколкото с друг  Peace

Колкото до епизода снощи - Джан наистана се изложи  Crossing Arms  Хич няма да му прощавам  Naughty Нищо, че Берк изпълнява ролята - няма прошка  Mr. Green

Хубав ден!   Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 11 766
Роси  Hug

Направо ми олекна след като прочетох поста ти относно взаимоотношенията на Берк с колегите му  Laughing 
Обаче някак се набива на очи, че пуска повече селфита с Еда, отколкото с друг  Peace

Колкото до епизода снощи - Джан наистана се изложи  Crossing Arms  Хич няма да му прощавам  Naughty Нищо, че Берк изпълнява ролята - няма прошка  Mr. Green

Хубав ден!   Heart Eyes

неЖност - Радвам се, че мнението ми ти е подействало добре!  Hug Hug Hug Берк наистина е страхотен в отношенията си със своите колеги ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Хубав ден и на теб  ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 11 766
Роси  Hug, благодаря ти за резюмето     bouquet

Няма за какво да ми благодариш Тара!  Hug Hug Hug

Аз съм много доволна, че за пореден път сериала на Берк е на 1-во място по рейтинг във всички групи!  newsm44 newsm44 newsm44 Берк и колегите му го заслужават ...
txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha!



http://www.ayakligazete.com/cnt/televizyon/19-eylul-cumartesi-20 … ting-listesi.html

# 82
  • Мнения: 2 449
  Привет!!!

 и да добавя за рейтинга на серияла Hug Hug Има някаква полемика за рейтинга от събота,че е умишлено занижен ooooh! #2gunfire #2gunfire но ето и класация Hug Hug Hug "Статуса" е на 5-то място по гледаемост Hug Hug Hug

Geçen Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Total Grubu
1-#KiralıkAşk
2-#KırgınÇiçekler
3-#KurtlarVadisiPusu
4-#İnadınaAşk
5-#İlişkiDurumuKarışık
за седмицата Hug Hug Hug

  аз си имам едни мисли и притеснения  newsm78 newsm43 newsm43 newsm43
 сценарно с копи-пейса от корейската версия, могат да  направят още максимум 3-4 серии ooooh! ooooh! Рейтинга и за продуцентите, и за канала е страхотно добър Hug Hug smile3501
 Миналата есен доста канали продължиха серияли с хубави рейтинги от лятото и през сезона.Никак не ми се разделя с Джан и Айшегюл   love001  love001  love001Едно се моля  Praynig Praynig да продължат да снимат и да гледаме тяхната история,но по-скоро да се спре с това мятане на Джан м/у двете жени  Praynig Praynig

   Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 83
  • Мнения: 2 449
Hug

Статуса и на мен ми е любим сериал. Но какво толкова да дъвчат още 20 еп, ако ще е цял сезон? Ще стане досадно в един момент, Джан при тази или онази, Мурат ще има ли Аиш няма ли да я има..?

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

 на мен това ми е притеснението Crossing Arms Crossing Arms да не забият да дъвчат тази тема ,заради продължение Shocked ShockedИска ми се да си изкарат долу-горе както е при корейците/ми то трябва в другата или най-късно в по-другата серия  Елиф да разбере=проумее,че Джан не я обича и да го пусне / и ако има наистина продължение  Praynig Praynig/дай боже/ да си е турска сценарна версия-свежа и забавна  Praynig Praynig Praynig Турската сценаристка поне за сега вкарва доста добри комедийни моменти,които ни радват  Hug Hug Hug
  Миналата година точно такова нещо се получи с "Черешите" ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire
 станаха супер досадни със всякакви врътки/повторение и май серияла се гледа  newsm78 newsm78 newsm78 заради огромното харесване и сработване на главната двойка newsm78Айде,че и втори сезон ще правят  Joy Joy Joy

  Е, и аз имам праг на търпение  Wink Wink Wink Wink като зрител  Hug Hug Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 

# 84
  • Мнения: 11 766
Привет!!!

аз си имам едни мисли и притеснения  newsm78 newsm43 newsm43 newsm43
 сценарно с копи-пейса от корейската версия, могат да  направят още максимум 3-4 серии ooooh! ooooh! Рейтинга и за продуцентите, и за канала е страхотно добър Hug Hug smile3501
 Миналата есен доста канали продължиха серияли с хубави рейтинги от лятото и през сезона.Никак не ми се разделя с Джан и Айшегюл   love001   love001  love001  Едно се моля  Praynig Praynig да продължат да снимат и да гледаме тяхната история,но по-скоро да се спре с това мятане на Джан м/у двете жени  Praynig Praynig

   Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Здравей Мариола!  Hug Hug Hug В рекламата за сериалите на Шоу ТВ, които ще продължат и през новия есенен сезон за щастие го има "Статуса"  newsm44  Kissing Heart Two Hearts Това означава, че сериала ще продължи - освен това и рейтинга му е страхотен!!! Поддържа първото място вече 11 поредни седмици ...  newsm44 newsm44 newsm44 Няма как сценаристите да се откажат току така от такъв доходоносен проект с прекрасни актьори и интересен сюжет!  newsm76 newsm76 newsm76 Не е важно дали по някоя версия остават още 3 или 4 епизода! Така мисля аз ...  Wink Освен това винаги има база за развитие за бъдещите епизоди - с много забавление, хумар, готини моменти.  smile3521 newsm76 Flushed В Турция умеят да правят сериали и имат добри сценаристи - със сигурност ще намерят как да продължат историята. Като начало Джан ще играе във филм по сценарии на Айшегюл без да подозира ...  smile3533 Ще бъде интересно - надявам се сериала на Берк да остане на екран възможно най-дълго. Той го заслужава ... Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss

# 85
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови невероятни снимки на Берк зад кадър от снимките на "Статуса"!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Берк е заедно с колегите си Серен, Памир и Еда!  newsm51  Kissing Heart Two Hearts Личи си, че добре се забавляват заедно и се разбират отлично ...  newsm76 newsm76 newsm76 Берк навсякъде е очарователен и супер сладък - обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Другите също са много готини ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ми харесва как са се усмихнали и прегърнали всички ...    love001 Two Hearts newsm08







# 86
  • Мнения: 885
Честит празник bg на всички.

Целия екип на сериала е много добър.Млади, талантливи и красиви.

# 87
  • Мнения: 9 541
Честит празник, НЕЗАВИСИМИ!  bouquet  bouquet  bouquet

Радвам се, че всички харесвате "Статус-а", чета ви с удоволствие и все повече се зарибявам да го гледам Simple Smile Пак да попитам....има ли бг-превод? Дайте отново линк, моля Praynig

За разнообразие да сложа мнОООго Шюкрю Heart Eyes Joy Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 11 766
Честит Празник и от мен на Всички! smile3525  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm44

# 89
  • Мнения: 11 766
Честит празник bg на всички.

Целия екип на сериала е много добър.Млади, талантливи и красиви.

Така е! Напълно съм съгласна с теб ... newsm10 Kissing Heart Two Hearts Честит празник и на теб ... Hug Hug Hug

Ето едно клипче с Берк и Серен - тук снимат сцена как Джан и Айшегюл тичат! newsm76

https://instagram.com/p/754UBolWFD/

Общи условия

Активация на акаунт