Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл

  • 142 200
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Хайде, а дано Praynig Много ще се радвам на близост, но може би няма да е скоро.
Толкова са изваяни и двамата, че ми радват естетската душа Rolling Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 9 324
Много хубава двойка са двамата и химия вадят. Този сезон все хубави двойки се наредиха има и някой много хубави от миналия сезон Бурчин и Илкер, Нургюл и Еркан, но Елчин и Баръш (ДефМер), Ханде и Толга (АлСел), Ягодките, сега чакам Белчин и Ибрахим са страхотни.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Не, че се напъвам за темата,  newsm53 newsm62 но:
Мисля, че Кемал е ядосан, не толкова, че тя го изостави и обезмисли неговото предложение, а защото Го предпочете пред Парите /за него Емир е синоним на богатство/.
В семейството си той е добрият син, правилно постъпващият. Там му се възхищават и го обичат, гордеят се с него. Нихан е неговата първа провокация от Живота, която му показа, че има Любов, но с нея вървят и разочарования, и болка ...... Ако иска да е силен, да не го изоставят, ще трябва да се пребори и да победи, а Нихан ще бъде като трофея, купата....... Май, много сериозно стана, но, така мисля... newsm12

# 708
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
, а Нихан ще бъде като трофея, купата.......

Какво имаш предвид?

Не вярвам Кемал да е от мъжете, които искат жена - трофей до себе си Peace
Както е ЕМР. Но, той е странно същество, съдържащо огромната си искренна обич към Нихан и от друга страна чисто материално желание за притежание Thinking

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
, а Нихан ще бъде като трофея, купата.......

Какво имаш предвид?

Не вярвам Кемал да е от мъжете, които искат жена - трофей до себе си Peace
Както е ЕМР. Но, той е странно същество, съдържащо огромната си искренна обич към Нихан и от друга страна чисто материално желание за притежание Thinking

Имам предвид  - да я заслужи, да заслужи любовта й.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 287
Хъш - Ако беше гледала някъде преди Кюршат (Ондер) щеше да бъдеш поразена. Това сигурно му е първата положителна роля на тоз човек... Много добре за мен е влязъл в образа на Ондер толкова различен герой от предишните му, да се неначудиш чак.
Подкрепям! Кюршат определено е по-добър в отрицателна роля. Не знам кой му я е предложил тази, но определено не е за него. Ето го като лош в любимия ми сериал от последните години - https://www.youtube.com/watch?v=rwEmbPR7g6A. От тази сцена Хъш предполагам няма как да се порази чак, но поне е някакъв дребен пример. И в "Кварталът на богатите" игра лош, но там не знам от къде точно се включи.

# 711
  • Мнения: 5 138
Бурда иим,
приятно гледане Бу ще реди ли буквички

# 712
  • Мнения: 1 560
Здравейте момичета Hug
Гледам КС с голям интерес  Peace
Следя Ви и Ви благодаря за всичко което споделяте Peace
Безпроблемен нет и приятни гледане на сериала Peace
Предстои обещаваща серия Praynig Praynig Praynig

# 713
  • София
  • Мнения: 9 324
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=888881.new#new  - Новата тема.
После ще сменя колажите

# 714
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Да се местим  newsm78
Не съм сигурна дали ще гледам през цялото време, но поне ще поглеждам с едно око Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 9 324
Нерваче зависи как ми е нета... на Кьосем много ми прекъсва в четвъртъка.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 324
Смейство К. почокало на вратата му. Интересува се Нихан за какво дошъл. Точно на време бил дошъл. Нихан му каза, че си говорели с кемал. Разказвал и колко бил хубав дома му и, че му бил мечта. Да го оставили насаме каза Нихан имал си работа. Емир му каза да внимава.

# 717
  • София
  • Мнения: 9 324
Хайде да ходим в новия двор.

Общи условия

Активация на акаунт