Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл

  • 142 249
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 655


Вече си разменят визити съседите.  Wink Първо Емо, сега Вилдан.  Grinning Остана да дойдат мама Фехиме да направи бюрек и Лейля торта и да седнат всички на масата в новата оранжерия на Кемал бей.  lalalala

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 Да бе, да... /Двойно потвърждение на отрицанието!/ Селфи, по-добре да не се събират още на софра, че не се знае коя какво е сложила като подправки...


А ето, нашия човек го облякоха с ново сако.... bowuu bowuu bowuu


Ето фрагмана на руски
https://vk.com/dizi.aktorler?z=video-83475167_172002609%2F7f26665e2b12b2f890

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 19:30 от dessislawa1

# 676
  • Мнения: 13 302

Мерси, Деси!  Hug

А ето, нашия човек го облякоха с ново сако.... bowuu bowuu bowuu


Я виж пак! Това сивото е палто.  bowuu Отдолу се вижда така познатото ни сако.  Wink Hug

# 677
  • Мнения: 2 655
Цитат
Я виж пак!  Това сивото е палто. Отдолу се вижда така познатото ни сако.  Wink Hug

Sorry !:bouquet: bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Права си, не съм се загледала детайлно Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: 13 302
Обаче имаме добро начало.  Wink В трея да се отбележи как им са преплетени косите.  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 5 138
Обаче имаме добро начало.  Wink В трея да се отбележи как им са преплетени косите.  Heart Eyes
селфи в сряда на линия да бършем сълзи заедно

# 680
  • Мнения: 2 655
Момичета, на вас ще разчитам , че моя турски и бой не може да ми докара.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ще има нещо романтично насред драмата...

# 681
  • Мнения: 13 302
селфи в сряда на линия да бършем сълзи заедно

За гледането ще се постарая, ама защо да бършем сълзи, джанъм?  newsm78 Кемо кога вика "гит" и блъска дувара не ме разплака, че сега ли?  Wink Това дизи още не ме е насълзило. Чак трагедия още не се е случила.  Praynig Е, страдат там ГГ, но ако седнат (по-добре да легнат  Wink) и си поговорят открито ще си решат проблема.  Peace

# 682
  • Мнения: 7 904
Добрютро, момичета,
Чуден фрагман!
Чок драматичен, тъкмо като за мене.
Аз на този сериал пък постоянно плача с Ниханче.

Виждам, че Кемал лекичко започва да предава фронта.
Ха дано!
Ама нека още малко да се помъчат за мой хатър.
Нали съм кръвожадна-обичам и когато ГГ  са разделени.

# 683
  • Мнения: 5 138
селфи в сряда на линия да бършем сълзи заедно

За гледането ще се постарая, ама защо да бършем сълзи, джанъм?  newsm78 Кемо кога вика "гит" и блъска дувара не ме разплака, че сега ли?  Wink Това дизи още не ме е насълзило. Чак трагедия още не се е случила.  Praynig Е, страдат там ГГ, но ако седнат (по-добре да легнат  Wink) и си поговорят открито ще си решат проблема.  Peace
аз съм романтична душа и пускам сълзички
па за бърсането имах предвид техните да бършем ,че ще има бая

# 684
  • Мнения: 7 904
Момичета, к'во правим на втора страница. Я, малко по- активно Simple Smile

Ето от мене:



http://vbox7.com/play:63eff3c46b

Имам усещането, че това се случва по различно време, защото Ниханче май е с различни тоалети  newsm78

Редактирам се: май е една сцената  newsm78

# 685
  • Мнения: 13 302
Имам усещането, че това се случва по различно време, защото Ниханче май е с различни тоалети

Имам дежа вю с думите на Нихан - "бих искала в очите ти да има не омраза, а любов и нежност..."  newsm78 Това не бяха ли реплики от края на еп. 7 в оранжерията?

# 686
  • Мнения: 2 655
Имам усещането, че това се случва по различно време, защото Ниханче май е с различни тоалети

Имам дежа вю с думите на Нихан - "бих искала в очите ти да има не омраза, а любов и нежност..."  newsm78 Това не бяха ли реплики от края на еп. 7 в оранжерията?

Така завърши серията... А на Кемо му омекнаха крачетата...

# 687
  • София
  • Мнения: 5 334
Имам усещането, че това се случва по различно време, защото Ниханче май е с различни тоалети

Имам дежа вю с думите на Нихан - "бих искала в очите ти да има не омраза, а любов и нежност..."  newsm78 Това не бяха ли реплики от края на еп. 7 в оранжерията?
Най-вероятно повтарят думите й, за повече акцент. hahaha hahaha
Обаче ми се размеква сърцето как действително Кемал гледа с ненавист (уж) и, когато тя казва това, погледът му става толкова благ и изпълнен с любов... Heart Eyes За пореден път - страхотна игра на Бурак! bowuu bowuu

# 688
  • Мнения: 7 904
.....Обаче ми се размеква сърцето как действително Кемал гледа с ненавист (уж) и, когато тя казва това, погледът му става толкова благ и изпълнен с любов... Heart Eyes За пореден път - страхотна игра на Бурак! bowuu bowuu[/i][/center]
+100...

Привет, мили дружки,  Hug Hug Hug
Нямам търпение вече за следващия епизод.
Плаче ми се, че да се разтоваря малко и от моите кахъри Simple Smile

Има ли надежда за още един трей или йок?

Някой знае ли къде подругите ( рускините) правят онлайн гледане с превод?

# 689
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 405
Момичета Hug
Да ви хвана на последните страници, че иначе щях да ви заваря в нова тема Hug
Нищо не съм гледала от 7 серия Crazy Днес съм планувала, дано успея, че да се включа адекватно в обсъждането Peace

Забравих!
Благодаря много за превода на серията на момичетата, които са се заели bouquet Hug Heart Eyes
И на Зарани за превода на озета Hug

п.п. А, стъклената къща мноооого миии харесваа Heart Eyes Баш е по минималистичният ми вкус Laughing
И да не пропускаме, че е произведение на така модерното напоследък строителство Peace

Последна редакция: ср, 02 дек 2015, 11:52 от Hushpuppy

Общи условия

Активация на акаунт