ОСМИ КЛАС - тема 71

  • 46 477
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 45
На 15 ти ще носи цветя и белачка за моркови.Аз не знам дали ще успея да я придружа защото малкия е в 5 ти клас и ми се иска да съм с него!Успешна учебна година на всички ученици.

# 76
  • Мнения: 819
Здравейте и от мен.И аз се цопвам тук с един осмокласник,който в момента е на заешки лагер.Опознава се с бъдещите си съученици.За 15.09 съм на линия с него,но ще стоя някъде далеч.Възможно е класната им да извика и родителите в стаята и да направи импровизирана родителска среща.Това е мое предположение и затова ще отида на откриването.

# 77
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Моята девойка не ме иска с нея на 15.09, цветя ще носи.  Peace

# 78
  • Мнения: 4 231
Купихме обувки най-после. №39 от магазина на "Колев и Колев" за изостаналите чифтове стари колекции. Кожени отвън и отвътре, 60лв, с маратонкоподобен вид. Моделът не ме грабна много, но малкият се залепи за него и това беше.

# 79
  • Мнения: 93
На 15 ти ще носи цветя и белачка за моркови.Аз не знам дали ще успея да я придружа защото малкия е в 5 ти клас и ми се иска да съм с него!Успешна учебна година на всички ученици.

Белачка за моркови?  #Crazy Laughing Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 4 204
SLS  имат намаления в момента.
http://www.sls.bg/

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 605
Ние ще използваме докрай ваканцията. Връщаме се на13-ти, понеделник - бележник и карта, друго засега не. Девойката мисли да пише на листа и да си ги сортира в класьори, ще чуем и изискванията на учителите все пак.
Аз мисля да отида на15-ти, пък ако трябва, ще се правя на случаен гражданин...

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 9 755
ОМГ - Пловдив качиха списъци и съобщение за откриване на учебната година.  Peace

# 83
  • Мнения: 235
И ние тук след ваканцията, купила съм само 5 тетрадки голям формат, останалото в движение.
За 15-ти и той не знае, хем иска, хем не, но цветя ще носи hahaha


ra2, ако не се лъжа бяхте в нпмг, нали? Днес звънях там, казаха ми за откриване - 10h, за родителска по натам, а за учебници всеки учител щял да си каже.

# 84
  • Мнения: 11 492
Момичета от Варна, от къде купихте тетрадки тази година?

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Момичета от Варна, от къде купихте тетрадки тази година?

А от Пловдив?

Искаше ми се от едно място да накупя всичко и с добро съотношение качество - цена. В Метро погледнах миналата седмица - нищо не ме впечатли. В Офис 1, в Аркадия е толкова оглозгано, че съжалих, че влязох - едни пълнители нямаха  ooooh!.

# 86
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Ние ще използваме докрай ваканцията. Връщаме се на13-ти, понеделник - бележник и карта, друго засега не. Девойката мисли да пише на листа и да си ги сортира в класьори, ще чуем и изискванията на учителите все пак.
Аз мисля да отида на15-ти, пък ако трябва, ще се правя на случаен гражданин...

Най-вероятно ще има и други такива, оглеждай се  Whistling

# 87
  • Мнения: 4 231
mam_ma, благодаря много за информацията  bouquet Така ще мога хем да заведа малката, хем да отидем с баткото и да се върна после пак в първото у-ще.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Crossing ArmsДа ви кажа много ме дразни разпределението на класовете в училището. Защо са ги направили един клас 14,другият 9 момчета.
Нашият се очертава най-мъжкия клас-16 момчета.  Grinning
На девойката се паднал много "неприятен" пореден номер в класа.  Щяли все нея да изпитват.  Mr. Green

В неделя са си организирали среща. Дано да са приятелчета и един сплотен клас!  Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Вашите ще си продължат ли с курсовете и заниманията от предни години? Сиси днес е ходила и се е записала за курса си по английски. Тя и миналата година не прекъсна, и дума не дава да се издума. Отделно се е записала към една варненска доброволческа организация. От миналата година го мислеше и искаше ама нали 7ми клас... та сега е решила, че ще има време и за това. И понеже баща и одеве изрази съмнение, че ще се успява да се справя отлично със всичко ... се замислих. И с този нов език, отделно и в училището се записа за допълнителна подготовка за олимпиади . Май много дини иска да носи едновременно. Ама пък не става да и кажа - не учи това или не се занимавай с онова ... . Ще видим какво ще се случи. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт