за дебелите жени...

  • 59 384
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Моят мъж ме приема, не си е променил отношението към мен, нито ми натяква нещо, друг е въпросът, че аз не се понасям и леко по леко се стремя да вървя на долу  ooooh!

Мда, и при нас така, аз се тюФкам, а той: 'нищо ти няма, много си си добре, преди беше прекалено слаба...', ей таквиз ги разправя и не мога да се амбицирам, ама хич.

# 16
  • Мнения: 122

 Hug много си прав алл!само ако не се криеше зад анонимността....колко ли мами щяха да ти налетят с този ръст?!ти къде си пораснал толкова?хич и няма да ти гледат килограмите:)

Големите майстори работят върху големи тезгяси Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
душа,особено ако са рокери Wink

според мен не са от значение килограмите-важно е жената да държи на себе си;веднъж в някоя от темите спорихме с беазтие(съжалявам ,ако го изписвам грешно! Hug)дали чистоплътността(чисто физическа) е от значение;за мен -веднъж  показваш отношение към самия себе си и втори път към човека до теб!!има прекрасно изглеждащи пухкави дами:)

# 17
  • Мнения: 144
   Аз лично , когато мъжът ми понапълнее малко винаги му напомням , че е време за фитнес . Не че ще го обичам по-малко ако е с 20 кг по-дебел например , но ми харесва да изглежда добре и да се възхищавам на тялото му.
   Може би след 15-20 години това вече няма да ми прави впечатление .

# 18
  • Мнения: 46 517
... според мен не е толкова важно дали жената е качила няколко килца отгоре за да износи и роди детенце ...

Не знам защо всички свързвате напълняването само с бременността, аз напълнях преди това, сега дори съм по-слаба от момента, в който забременях, но това с нищо не променя факта, че съм дебела  Laughing

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Моят мъж мрази дебели жени. И кльощави също. Laughing
Сега гледа подозрително на моите опити да сваля 5 кила, щяла съм да стана мършава.  Crossing Arms
На мен ми е все едно колко тежи той, стига да е в разумни граници.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Слава Богу моят мъж не мрази дебелите жени,нито слабите жени,мрази лошите хора.Трудно ми е да разбера как може да се възприемат хората според физическите им данни.Е,да-дебела съм,не пълничка,а дебеличка-94кг на 170см.Чувствам се добре в кожата си,мъжът ми ме хареса точно такава,въпреки че той е слаб.Родих две деца и съм си все същата.Гордея се ,че винаги съм облечена не модерно,а добре съобразено с физиката си.Не съм първа красавица,но който не ме харесва-да не ме гледа.На 26г съм и съм се зарекла никога да не се подлагам на диети.Това е.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обичам такива теми.  Mr. Green
Аз смятам, че освен ако не става въпрос за болест, външният изглед говори много за човека. И досега, с много малки изключения, не съм се лъгала.
Тая работа за съдържанието и опаковката, ще ме прощавате, ама е заравяне на главата на щрауса в пясъка, но щом помага... Whistling

# 22
  • Мнения: 7 837
Дори и да не си падат по кокали, мъжете са естети все пак. А и за мен има разлика, между леко понапълняла и дебела жена. Разликата я виждам всеки ден из парковете и магазините.
Мъжът ми е меко казано отвратен от такива гледки и според него, първо ще му се отрази на сексуалното желание... 
Само съдържанието не прави стабилна и трайна връзка.

# 23
  • Мнения: 7 914
Моя мъж си ме обича такава каквато съм без значение на килограмите! Казвам го категорично понеже съм от  йо-йо ( качващи и свалящи килограми) жените Laughing

# 24
  • Мнения: 2 180
Много е жалка метаморфозата при мъжете,когато жените им напълнеят.На една позната родителите се развели заради това! А жената е 55 кг.Онзи откачил и постоянно и натяквал,че е свиня.Изместил се да спи в друга стая и казал,че докато не отслабне няма да се върне в едно легло с нея! Е,хората се разделили накрая.Имах една шефка,която по същия начин беше тормозена от мъжа си,също беше слаба,но беше по болници,защото отказваше да се храни и започна да повръща кръв и да припада по улиците!
Малко се отклоних,но исках да го разкажа.
Аз съм 65 кг. и моето момче ми казва,че е по-добре да съм си такава,но здрава ,отколкото да се поболея.Обаче самата аз не се харесвам,особено покрай него,защото той тренира и има тяло убиец,а аз като някоя дропла до него.....
Иначе е спец по храненето и ми дава съвети как да се храня ако искам да отслабна,но пуста воля като липсва........ Tired

# 25
  • Мнения: 2 471
Докато бременеех и двамата със съпруга ми пълнеехме. И двамата качихме по десетина килца. Аз си го харесвам, макар да не влиза в някои панталони. Той пък казва, че съм си все същата, макар да знам че не е така. Все гледа да ми каже колко съм хубава и колко ме обича. Златен ми е той Grinning

# 26
  • Мнения: 3 537
Докато бременеех и двамата със съпруга ми пълнеехме. И двамата качихме по десетина килца. Аз си го харесвам, макар да не влиза в някои панталони. Той пък казва, че съм си все същата, макар да знам че не е така. Все гледа да ми каже колко съм хубава и колко ме обича. Златен ми е той Grinning
Да, но ти като роди си отслабнала. А той отслабна ли? Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 2 471
Докато бременеех и двамата със съпруга ми пълнеехме. И двамата качихме по десетина килца. Аз си го харесвам, макар да не влиза в някои панталони. Той пък казва, че съм си все същата, макар да знам че не е така. Все гледа да ми каже колко съм хубава и колко ме обича. Златен ми е той Grinning
Да, но ти като роди си отслабнала. А той отслабна ли? Laughing Laughing Laughing






Има още да сваля, бременни бяхме все пак ;0)

# 28
  • Мнения: 3 537
Само не ми казвай, че и двамата родихте по едно бебенце! Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 2 471
Само не ми казвай, че и двамата родихте по едно бебенце! Joy Joy Joy


 Blush До там не я докарахме, макар да ти кажа, ако можеше щеше и това да направи благоверния

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 14:17 от Dencho

Общи условия

Активация на акаунт