за дебелите жени...

  • 59 396
  • 507
  •   2
Отговори
# 60
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз не мога да се съглася, че желането да изглеждаме добре е желание заради самите себе си. Стремежът на всеки е да получи одобрение, затова си мисля, че женте, които не се стараят да влязат в норма или се чувстват достатъчно харесвани и така, или мнението на мъжа до тях вече не е от такова значение.
Моят съпруг също не харесва дебели жени, а аз за сметка на това имам няколко такива приятелки съм страдала заради отношението му към тях.
Раждането на дете може да служи за оправдание само известно време, но явно е практика ние жените да се оправдаваме с това. Може би по тази причина често пъти хора са изненадани от външния ми вид(който все пак трябва да се коригира с 4-5кг надолу),разбирайки броя на децата ми.
Все пак е въпрос на вътрешщно усещане колко килограми ще имаме върху себе си.

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 11:46 от ljuboznatelna

# 61
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Надявам се за моят мъж това да не е проблем, защото сега съм в период на качване на килца- ама гледам че още не ме е изгонил от вкъщи! Joy   Joy   Joy
 Сега сериозно- не мисля че трябва да изглеждаш перфектно, за да те обича мъжа ти- знаеш  ли колко красиви кухи лейки има- ти на тях ли искаш да приличаш??? Crazy

# 62
  • Мнения: 9 903
красива и слаба жена не задължително е куха лейка, нали Simple Smile не е задължително точно на тях да прилича Simple Smile
и подкрепям отново тези, които смятат, че трябва да се стремим да изглеждаме добре. Трябва да се стараем, а всяко усилие дава резултат.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 944

 Сега сериозно- не мисля че трябва да изглеждаш перфектно, за да те обича мъжа ти- знаеш  ли колко красиви кухи лейки има- ти на тях ли искаш да приличаш??? Crazy

Красотата не гарантира любов, но е добра предпоставка за привличане.
Има и доста грозни кухи лейки, а има и красиви и умни жени.
Аз се равнявам по последните.

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Има и доста грозни кухи лейки, а има и красиви и умни жени.
Аз се равнявам по последните.

По- добре красива и умна, отколкото грозна и тъпа Joy Joy Joy

# 65
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
.. не мисля че трябва да изглеждаш перфектно, за да те обича мъжа ти-......

диди 81, може и да не изглеждаш перфектно, но друго е да се стараеш и да полагаш усилия. А пък ако ти самата се харесваш, и другите ще те харесват. Съмнявам се обаче да има жена, която да осъзнава, че е дебела, да не взима никакви мерки и да си се кефи newsm78

# 66
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ама защо сте ме разбрали погрешно!!!    Thinking
Не казвам, че не трябва да полагаш усилия за да изглеждаш добре- просто винаги ще се намери по-красива от теб, каквото и да правиш и колкото и да се стараеш!
 Колкото до кухата лейка- казвам го от лично наблюдение- познавам момиче, което е доста по-хубавко от останалите, но наистина горката е много глупава и всеки и се подиграва заради това! И каква е ползата да си супер красавица, а да нямаш нищо в главата- защото ти ще си красива до определен период, а след това- като остарееш- какво ще правиш!!!
А за това, че красотата не гарантира любов, но е добра предпоставка за привличане- а какво ще правиш след като той види колко ти е умствения багаж- то така от клон на клон може цял живот да си караш!  Wink
Намират се и красиви и умни жени- спор няма, но аз говорех за тези, които са хубави, но наистина глупави!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
По- добре красива и умна, отколкото грозна и тъпа Joy Joy Joy

Точно така!  smile3521
Клишето, че красивите жени са тъпи е за утеха на ... по-малко красивите да ги наречем!

Добрият външен вид е въпрос на себеуважение! Не мога да повярвам, че някоя жена се харесва разплута и не желае да има фигурата на Ел Макферсън например. Замаскирана слаба воля!

Ама защо сте ме разбрали погрешно!!!    Thinking
 познавам момиче....
Тогава недей си вади изводи от единичен случай!
 
А за това, че красотата не гарантира любов, но е добра предпоставка за привличане- а какво ще правиш след като той види колко ти е умствения багаж- то така от клон на клон може цял живот да си караш!  Wink

Друго имах предвид - за да пожелае един мъж да види вътрешната ти красота, трябва да си го впечатлила поне малко външно. Иначе дори няма и да разбере какво съкровище е подминал. Каквото и да си говорим, външният вид има голямо значение!

# 68
  • някъде
  • Мнения: 4 955

Клишето, че красивите жени са тъпи е за утеха на ... по-малко красивите да ги наречем!

Не се намирам нито за грозна, нито за дебела, но има и по-симпатични и слабички от мен! А и щом съм щастливо омъжена за прекрасен човек, който ме обича- значи съм го привлякла с нещо!  Heart Eyes
 А и какво от това, че не приличам на Ел Макферсън или на Анджелина Джоли- не може всеки да прилича на тях!  Naughty  Ако ти приличаш на някоя от тях- радвам се за теб!  Peace
И да ти кажа още нещо - това , че ще привлечеш някого не означава че ще го задържиш при теб!  Naughty

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Диди, нещо не се получава диалог!  Rolling Eyes
Говориш ми принципно верни неща, но и аз не твърдя противното.

# 70
  • Мнения: 46 520
Да разведря малко обстановката  Mr. Green
Моят мъж харесва женски тела от типа на Шерилин Фен, Ясмин Блийт и т.н., Анджелина Джоли ще я подмине като стой та гледай  Laughing

# 71
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Диди, нещо не се получава диалог!  Rolling Eyes
Говориш ми принципно верни неща, но и аз не твърдя противното.

Не се притеснявай- ще се получи!  Peace
И аз съм съгласна с теб, просто исках да кажа, че това че не си се родил перфектен, не означава че не можеш да имаш самочувствие или, че няма да  намериш мъж който да те обича таква каквато си! Peace
Предпочитам да съм симпатична и обичана, отколкото красива и сама!  Peace

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Мъжът ти има вкус, Никол!   bouquet
Аз защо мислиш съм сложила тази снимка на АНгелинка? А на уеб страницата долу се вижда и какво "божествено" тяло има "най-красивата (според форумките) жена на света"! Laughing

# 73
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Да разведря малко обстановката  Mr. Green
Моят мъж харесва женски тела от типа на Шерилин Фен, Ясмин Блийт и т.н., Анджелина Джоли ще я подмине като стой та гледай  Laughing
Никол- кефиш ме и ти чета публикациите, когато попадна на тях, но не мога да разбера как така си написала  към 8600 отговора на теми, но никога не си онлайн! newsm78

# 74
  • Мнения: 46 520
... "божествено" тяло има "най-красивата (според форумките) жена на света"! Laughing

 Joy Много си права   bouquet

didi_81, има опция в профила ти и можеш да си скриеш статуса- онлайн, офлайн  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт