Гледахте ли "Такъв е животът" днес по Бтв

  • 6 017
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
не разбирам защо да е лигава бе мами.а ако има нисък праг на болка като мен и като много други хора,както знаете не всяка бъдеща майка може да издържи такава болка,въпреки че на мен ми се наложи защото раждах в първобитния "строй"на санданската болница сама за себе си аз знам какво съм изтърпяла и как съм крещяла не защото съм ЛИГЛА,а просто защото т.нар.праг на болката при мен е твърде нисък,а и за три дни имах 2см.така че недейте да я наричате лигла само тя знае какво е преживяла да не можеш да крещиш на воля заради камерите,но да бебето е копие абсолютно копие на арно. Peace

# 16
  • Мнения: 9 903
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

# 17
  • Мнения: 5 622
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

Да. А не защото я болеше при раждането. То и аз съм лигла значи по тая логика, щото и аз не издържам на болка. Добре, че не раждах нормално (то кой щеше да ги остави да ме мъчат така де...)

А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 187
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!

Сигурно щот мъжа ти е проявил "отношение" и "внимание" към персонала... Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 194

 Може ли някой запознат да ми обясни процедурата по взимане на "стволови клетки" от пъпната връв или от плацентата/ не съм много сигурна/. Много ми стана интересно, когато Емилия и Веско разговаряха с онзи лекар, дори не зная точно каква му е специалността.

 За първи път чувам за такава услуга в Бг.

# 20
  • Мнения: 992
ей бубе разсмя ме  Joy но наистина велина не е лигла заради болките от раждането а начина й на поведенеи и на говорене не ми хареса просто иначе аз също раждах 20 часа с 2 см раъкритие и без никакви упойки като при нея накрая се наложи спешно секцио но се държах мъжки и също имам нисък праг на болка  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 187
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

 newsm10 Да бе,като ми заобяснявала как изведнъж Париж и се сторил мрачен и враждебен,щото видите ли като си "бременен" така го  каза и всичко добивало други измерения  Shocked Горкия Арно(въпреки че не съм му фенка,малко гледа като французин у София) Mr. Green
Аз също бая се поизмъчих-катастрофирахме като бях в 5-ти месец.Cчупих крак и ръка.Операции,проходилки,патерици...и всичко това с големия корем.Айде няква префърцунена да не ми обяснява  Naughty кое какви измерения добивало,че ми е смешна вече!/color][/color]

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 11:22 от BODLIVATA

# 22
  • Мнения: 196
абе де да знам аз помислих че говорите за държанието и по време на раждането а пък за преди това незнам не мога да преценя дали е лигла абе както и да да са живи и здрави а пък това че е луда да се показва с такъв мъж по  тв да съгласна съм че е.наистина чужденците харесват многа по закръглените млади девойки и ако може да са по-белички Peace  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 358
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
айде, веднъж да чуеш Simple Smile
аз имам положително мнение
нито съм родила като куче, нито съм страдала от липса на внимание............
Още едно много положително и от мен за МД  Peace
Два пъти раждах там  Peace

# 24
  • Мнения: 5 622
....  чужденците харесват многа по закръглените млади девойки Peace  bouquet

Ееее...начи аз нямам шанс да се класирам тогава  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 181
А някой знае ли кога ще е повторението на предаването?

# 26
  • Мнения: 3 356
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
Естествено ,че  има с положително мнение.Аз си прекарах чудесно,доволна съм от отношението и всичко(в предродилно и родилно).

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Онази Пергилия ли беше

 hahaha hahaha hahaha

Това на моето име ми заприлича.  Crazy
Ми аз сигурно заради теб го обърках,та всички ми се смеят сега Joy

# 28
  • Мнения: 1 866
Уморихте ме от смях с тези изказвания за французите. Аз съм малко със съдбата на Велина, след 9 години във Франция като забременях се изтърсихме с мъжо в България. Той е французин и имахме доста интересни случки свързани с адаптацията. Разбирам я Велина защо е решила да се върне. Аз захвърлих всичко там въпреки, че бях постигнала доста : завърших там и имах много хубава работа, за мъжа ми да не говорим. Но явно французите са достатъчно разкрепостени за да хукнат с нас да живеят в нашата държава, която няма смисъл да я обяснявам каква е и най-малкото има смисъл да сравнявам с Франция.  За което много му благодаря на моя.  Heart Eyes

Бай дъ уей чухте ли Арно французина като заговори на френски на бебето  Flutter Направо останах без дъх.Разстопих се. Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите? Лигавата се е уредила с як пич...кой знае какви френски и ги реди вечер в леглото....  Blush

Знаеш ли, не е важно какви ти ги говорят, а какво се прави.  WinkМоят мъж например е много мълчалив и не говори много. А като се скараме, на френски или не пак ме нерви ужасно. Grinning



А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking

Ще внимавам вече като ходя по улиците, да не те срещна.  Joy Честно казано не съм и предполагала че някоя жена може специално да харесва французи. Не мисля, че те са най-атрактивните мъже по принцип. Повечето са дребни и едни хилки, такива слаби. Мъжът ми е висок ама слаааб, слаааб, само кожа и кости. Той всъщност е смесен, защото майка му е португалка, та не е и много типичен.


....  чужденците харесват многа по закръглените млади девойки Peace  bouquet

Ееее...начи аз нямам шанс да се класирам тогава  Crossing Arms

Имаш, имаш, мъжете по цял свят харесват хубави жени. Аз съм сега малко закръгленичка, ама като ме взе бях по-слаба. Де да ме харесваше закръгленичка нямаше да се мъча с тези диети.... #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 713
А повторение ще има ли тЪз серия, 4е така както ще го дават в събота няма как да се класирам?

Общи условия

Активация на акаунт