Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2015, 08:06 ч.

Изчерпан яйчников резерв

• 152 921
  • 1 278
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
Донка честито, мила! Благодаря за хубавата новина и надежда! Лека бременност и се пазете и двамата! Flowers Four Leaf Clover

# 1 276
Здравейте, искам и аз да споделя. На 38 съм. Направих си излеславне на антимюлеров, който беше 0,2 миналата година. Лошо ми стана. ФСХ варира от 11 до 5,7 . При стимулация  за инвитро извадени 2 яйцеклетки, от които едната не зряла. И между ходенето на лекар и следене за инвитро на естествен цикъл, защото стимулацията не даде резултат, се оказа, че през 2 месеца почивка от лекари съм забременяла естествено и сега съм в 6 г.с. Надяйвам се всичко да е наред и на всички пожелавам успех.
На това му се вика щастлив провал. Дай Боже повече такива новини! Леко бременеене и минавай, за да ръсиш вълшебен прашец!

# 1 277
Здравейте и от мен! Честита бременност на Донка! Нека всичко да е леко до успешен финал!
Реших, че е добре да разкажа и моята история, въпреки, че все още има много неизвестни. Преди няколко месеца писах в темата с подобни резултати - АМХ 1.00 и ФСХ 17.5. След месец повторих изследванията и бяха АМХ 0.5 а ФСХ 13.5. На 38 съм. Тогава потърсих съвет за това към какъв асистиран метод да се обърнем, но се случи това с пандемията а и като цяло реших, че ще опитваме само естествено и миналия месец забременях спонтанно. Нещата не са розови в момента, но искам да вдъхна надежда, че има и такива изненади.
Успех на всички! Heart

# 1 278
Чудесна новина, лека и безпроблемна бременност ти желая до финал Flowers Four Leaf Clover Днес е ден на хубавите новини Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт