Две чертички през септември значат ЮНСКИ бебчета засмени, сбъднали мечти големи

  • 33 396
  • 714
  •   1
Отговори
# 30
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Еййй браво момичета, започна да се пълни  Party
Който иска в списъка на първа страничка да ми пише ЛС - години, град, поредна бреленносто и термин. Пууу, ама много ви се радвам  Flutter

# 31
  • Мнения: 257
Честито на всички разбрали най-хубавата новина ...лека бременност и пухкав финал. Аз засега се радвам на 1 ден от закъснението...ще си почкам почакам пък  Praynig  EFP ще пиша скоро хубав уикенд

# 32
  • Мнения: 192
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Честито на първите бъдещи мамчета!!!!Пожелавам лека бременност и пухкав финал.В такива моменти се замислям дали наистина не искам трето............. smile3506

# 33
  • Мнения: 257
Десита 89 какво те спира Simple Smile  Няма по хубаво от децата

# 34
  • Мнения: 42
И аз се записвам ,днес теста покааза двете черти след 2 дни закъснение Simple Smile толкова съм щастлива

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 13:12 от wannabeamom

# 35
  • Мнения: 11
Юху! Темата започва лека полека да се пълни!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Момичета, кажете как се чуствате през първите дни? Имате ли някакви по-специфични усещания?

# 36
  • Мнения: 42
Юху! Темата започва лека полека да се пълни!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Момичета, кажете как се чуствате през първите дни? Имате ли някакви по-специфични усещания?


при мен за момента страшен глад и се изморяеам много бързо

# 37
  • София
  • Мнения: 2 657
Честито и от мен на първите ЮНКИ! Пожелавам ви девет месеца, изпълнени с най-хубавите емоции, по-малко притеснения и много здрави и пухкави бебоци на финала.

п.п. Толкова ми е носталгично и ревливо като чета тук... приветствах и освен да се отпиша от темичката, че май за четвърто се замислям.. Embarassed

# 38
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен! Честито! Нова съм във форума, но изпитах нужда да споделя усмивката си от деня с всички ви! Днес видях  EFP ! Мислете положително следващите дни/седмици/месеци и всичко ще е прекрасно с вас и бебчето ви! Не оставяйте на съмнение дали всичко ще е наред да се прокрадва. И леко преминаване през магията на бременността!   (:  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 700
айде започва 2 чертичков валеж  EFP чак на мен ми се реве като си спомня че правих теста миналата година даже си го бях снимала в тела помня и колко развълнува бях направо летях  спомени спомени  newsm45

# 40
  • Мнения: 323
Здравейте и аз имам някакви мънички съмнения , че може да се присъединя към вас , но все още е рано да направя тест, нямам дори закъснение. Но и на мен апетита ми е увеличен и много ми се спи, може да си внушавам и просто да е от лошото време. Желая на всички бременни мами безпроблемна бременност и леко раждане.

# 41
  • Мнения: 14
Привет  Heart Eyes
Аз още не спирам да се радвам на положителния тест  Blush Много съм щастлива  Crazy
За момента имам само огромен апетит  Mr. Green Искам да ям,да ям,да ям  Joy
Успех на всички,които очакват 2-те чертички  Hug

# 42
  • Мнения: 42
Надявам се тук поне да ме разберете Cry на 18 съм но искам да си родя детето Cry бях пуднала моя тема преди да разбера , разпънаха ме на кръст. Супер съм се разстроила Cry

# 43
  • Мнения: 323
Надявам се тук поне да ме разберете Cry на 18 съм но искам да си родя детето Cry бях пуднала моя тема преди да разбера , разпънаха ме на кръст. Супер съм се разстроила Cry
Мила това какво говорят хората е най-малкият ти проблем , те в много ситуации ще си говорят. Има други много по-важни неща, партньора ти подкрепя ли те , родителите ти , имате ли доходи и можете ли да се грижите за детенцето.Ти сигурно още не си завършила , да завършиш образованието си също е важно. Аз съм твърдо против абортите , но все пак трябват условия за да се гледа едно дете. Желая ти успех.

# 44
  • Мнения: 257
Николета Честито

Общи условия

Активация на акаунт