скъсан презерватив

  • 5 428
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 755
Ох колко сте досадни всички. Момичето казва, че не иска, една я убеждава, че е чудесно и ще поиска, друга се заяжда злобарски...
 perlita_perla сега никой не може да ти каже дали си бременна. Изчакай две седмици от контакта и направи тест. Би трябвало да покаже вярно. За по-надеждно пазене може да опиташ с хапчета.

# 31
  • София
  • Мнения: 28 967
Точно това си мислех - авторката казва, че не иска бебе, а напълно непознат човек ѝ обяснява как щяла да се чувства, ако е бременна.  ooooh!

# 32
  • Мнения: 25 861
Това е трета тема за скъсан презерватив за последния месец, на първото момиче му дойде, втората  беше още по елементарно зададена и от тази.
Хубаво е първо да се почете и после да се пуска тема.

# 33
  • Мнения: 141
когато коментърът е хаплив и саркастичен, вероятно не без основание - злобарка и т.н. - етикет ВЕДНАГА се поставя!

когато коментара е позитивен и опитващ се да представи и позитивната страна на въпроса - пак се коментира, отново не е и така ...отново етикети...

Моля, ако можете помогнете на момичето, ако не, не коментирайте коментиращите!!! Излишно е! Тя си има глава на раменете и сама ще прецени кой коментар и е от полза и кой не.

А, ако говорим за досадно, да така е, няколко човека вече написахме лекар и тест, но явно няма кой да чете, но може да коментира останалите!

Мило момиче още веднъж пожелавам успех на теб, на съпругът ти и дано нещата се развият така, че да сте щастливи и двамата. Много  Hug

Лека и спокойна вечер на съфорумките по дискутирания въпрос!   bouquet

# 34
  • Мнения: 14
Благодаря за отговорите записах си час при лекар за по слвдващата седмица но и ако бебчо е там със сигурност ще си остане там няма да правя аборт но се надявам да го няма Simple Smile

# 35
  • Мнения: 161
Ескапел не се ли пие до 72 часа, тоест на втория ден не е съвсем късно да се изпие, нали ?  newsm78

# 36
  • Мнения: leet
Според мен, ако е било на 4-я ден след цикъл, шансът да се види нещо. Изчакай закъснение на цикъла Simple Smile  Дано ти се наредят нещата както искаш и да имаш бебе, когато ти и мъжът ти сте готови Simple Smile Успех!  Peace

# 37
  • Мнения: 25 861
Ескапел не се ли пие до 72 часа, тоест на втория ден не е съвсем късно да се изпие, нали ?  newsm78
Късно е за ескапел, минали са 2 дни казва. Peace

# 38
  • Мнения: 14
Да днес е 2 ден

# 39
  • Мнения: leet
Не разчитай много на Ескапел. Най-голям шанс има да действа веднага след акта, след това не знам дали е надежден. Но имай предвид, че шансът да си била в овулация 4 дни след цикъл е малък.

# 40
  • Мнения: 161
Ами аз го изпих на 45тия час, а е имаше полов контакт три пъти. За овулацията обаче не съм сигурна, по принцип би трябвало да съм била, но не съм съвсем сигурна.

# 41
  • Мнения: 2 755
Следващата седмица лекарят няма да види нищо. Теста отчита преди да може да се види от лекар.

# 42
  • Мнения: 14
  Аз съм по следващата седмица на лекар

# 43
  • Мнения: 14
Но и с тест ще пробвам Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 406
С тест може да пробваш най-рано след 1вия ден от закъснението на цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт