Любители на Котки Тема 98

  • 37 048
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 954
Здравейте ,
Аз съм от хората четящи темата , гледаща снимките.
Моята бабичка - Мона си отиде преди няколко месеца , затова засега само ви чета .
Страхотни снимки  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 092
Е не мога просто да подмина и да не споделя този сладур от нета с вас:


# 17
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
Вярно е много сладък. Heart Eyes Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 092
Освен това, понеже съм адски ЗАГРИЖЕНА за състоянието на българския футбол, вижте какво брилянтно решение на проблема намерих:

https://www.youtube.com/watch?v=ZItVLbPUA28

С тоя сладур направо ще станем първи на всяко световно първенство!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Бързо си припомних какво е къща, пълна с котки.  Mr. Green Все някоя ми е пред очите, отгоре, в краката.
Все някоя нещо иска.
В момента, в който се прибрах, Мила ми изкара акъла-влезе поне 20 пъти в тоалетната за половин час. Буквално влиза-излиза. Оказа се, че нещо се е затруднила с голямата нужда, но после се справи.  Blush

А, и веднага забелязах две(само две) червени точки в бялата мивка в банята. Ясно ви е какво искам да ви кажа. Майките са за това-всичко виждат.  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 13 044
Стейси, откъде ги хващат? Не мога да си го обясня! Да не би да сте на нисък етаж и да се пренасят от мазетата?  Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Хайде в края на работния ден да направим като Късметка  Mr. Green







Сигурно Ви омръзна да ни гледате тумбака, ама ние просто нямаме други снимки  ooooh! Ако не е в тези пози, търчи насам натам като улава  Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Стейси, откъде ги хващат? Не мога да си го обясня! Да не би да сте на нисък етаж и да се пренасят от мазетата?  Sick
Танче, не знам! В блока влезли животни от улицата никога не съм виждала.
На трети етаж сме(даже минава за четвърти). Явно ги внасяме с обувките.
Начална фаза е някаква, толкова начална, че нищо не открих на нито една котка. Но е факт. Даже специално взех от козинката на Мага едно "боклуче", демек изпражнение, сложих го в мократа мивка и воала-почервеня.  Twisted Evil
Утре ще бягам до ветеринарите, а багажите още не съм разопаковала, че смятам и поне веднъж да напръскам из целия апартамент.

Мага е забравила, че като ѝ хвърля топчето, трябва да ми го донесе обратно.  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 19:29 от Стейси Грей

# 23
  • Мнения: 3 821
Обаче сякаш всички имат ниско долу на тумбака бяло. И пиратя има едно такова петно като Късметка

# 24
  • Мнения: 3 248
Айде и от нас данъка:

Домакинката:



Новодомката:

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Сладкиши са и двете, Епона  Hug
Ние живеем в къща и днес се оказа, че някой се е окотил в дървата на двора  Crazy
Вчера най-вероятно са се родили котаците, засега само мяукане се чува  Hug
Късметка стана леля  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 120
Айде и от нас данъка:

Домакинката:



Новодомката:

Прекрасни и уникални са и двете, но имам въпрос: нашето бебе все още е със странен цвят на очите. Нито са сивкави, нито оранжеви, на 3 мес. е. Кога ще се променят окончателно или не помниш тези подробности. Много ми се иска да са оранжеви, ужасно ми липсват тези очички Sad Sad SadПородата е шоландска клепоуха, очите им са като на британките или "домакинката"  Crazy

# 27
  • Мнения: 3 248
Beba, нямам идея как е при Шотландските клепоухи.

Ето снимка на нашата Британка като беше на 3м. да видиш какви са й били очите:

# 28
  • Мнения: 120
Beba, нямам идея как е при Шотландските клепоухи.

Ето снимка на нашата Британка като беше на 3м. да видиш какви са й били очите:


Оооо, да в момента са точно такива

# 29
  • София
  • Мнения: 2 092
Абе хора, как можете да имате такива безобразни сладури бе. Направо е престъпно. Представи си, на едно място хем британка, хем нек'ъв невероятен сладур сребристо-точкест! Епона, ще хванеш диабет от толкова сладост. Други пък разни Късметки показват, с гумите нагоре, и разни пухести тумбачета опнати като за изложба направо. Не сте хора, да ми правите такава скомина.

Общи условия

Активация на акаунт