Ще имам близнаци! Тема с продължение 34

  • 116 633
  • 897
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 087
Аз специално Емека питах, защото тук в Бургас си е.....ветрилник и студ по-до късно и май май ще търся с порт бебета и зимни кошове.

# 631
  • Мнения: 907
Аз и все още съм с Косато, но не я препоръчвам. Взехме я единствено, защото влиза в асансьора, но изобщо не е маневрена. Сега с багаж и близнаци е към 40кг, взема ми се акъла всеки ден. Моите се родиха 11.11 и порт бебетата бяха задължителни, хубава работа свършиха.

# 632
  • Мнения: 13 935
То кошовете не са зимни,, а за новородени.

# 633
  • Мнения: 9 196
Вижте какво момичета ... каквато и количка да вземете, все ще е неудобна. Simple Smile
Ако кошовете са един зад друг е като автобус, ако са един до друг - като малък снегорин. Ще има места и магазини, които ще са мираж, да се влезе с количка. Градски транспорт е напълно изключен. И така нататък ...

Моята количка е ABC Design Zoom Tandem - най-компактната, която намерих и да могат да се слагат кошовете във всички посоки, включително и едно към друго. Дори и с бебешките кошове - седалките за кола, ами пак е голяма! Simple Smile А с гондолите - кошовете за новородено е кошмар, изобщо не ги слагам.

# 634
  • Мнения: 4 087
Да прохождат по-бързичко тогава Simple Smile В Бургас са широки рейсовете и с бордове, та не е чак такъв мираж......ама виж улиците и магазините, ей там ще е зорът.

# 635
  • Мнения: 9 196
Изглеждат ти широки сега, но ... ужасно е просто, с количка с близнаци Simple Smile

# 636
  • Мнения: 907
Аз съм пътувала в градския транспорт, автобусите ни са нови, улеснено е всичко.
Иначе се предвижвам само по велоалеи, другото е невъзможно.

# 637
  • Мнения: 9 196
Аз дори и не си го помислям. Не съм сигурна, че изобщо мога да се вместя, в мястото за колички в тукашните автобуси.

# 638
  • Мнения: 13 935
Аз съм пътувала в ГТ в София, и в магазини съм пазарувала, не е чак такъв мираж. Но и количката ми е една от най-тесните на пазара Baby Monsters.

# 639
  • Мнения: 4 087
Уууу тази много добра количка! А маневрена ли е?

# 640
  • България
  • Мнения: 3 621
амини, а как ги качваш. помага ли ти някой?
някак си и на мен ми е трудно да си го представя в тази лудница по автобусите.никога не сме се качвали с количката.

# 641
  • Мнения: 9 196
Маневрена е, но все си е голяма, колкото и да е маневрена. А и мен ме е страх още са много малки, да си правя експерименти, като качване на автобус /не че ми се налага да ходя някъде с автобуси, всичко ми е наблизо/. Има си рампа и всичко, но вътре е доста тясно ... А в магазините - в някой квартален такъв е абсурд, никакво място няма. В по-големите - да.
Пресичането е малко тегаво понякога, като има някой глупак спрял, не мога просто да се наведа над количката, защото е дълга, трябва да отида пред нея, да видя че няма никакви коли и така Simple Smile

# 642
  • Мнения: 13 935
Бейби Монстерс е маневрена, но нямам бяза за сравнение. Качването само с помощник разбира се. А в квартални магазини не пазарувам, но във всички от големите вериги+моловете влизах без проблем.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Аз потроших 2 колички,едната беше Жане(тип парен локомотив) .Тясна е ,но не може да влезе в асансьора защото е.дълга,минаваш между колите ,но трябва да излезеш пред количката.да се огледаш и така.да пресечеш.
Сега съм с X-lander(подарък )ми голяма е,като трактор,понякога за да сляза от тротоара трябва.да обиколя.квартала(не.мога да мина.между колите ),само големите вериги магазини са достъпни за нас,често не мога да вляза и на детската площадка....

# 644
  • Мнения: 9 196
Абе ... голяма мъка си е с тези каляски. Като почне да ми се оплаква някоя приятелка, как и било трудно с количката по тротоарите ... с количка с едно бебе! И стоя, гледам я, мълча, викам си на ум - "тази жена представа си няма, какво е да ти е трудно с количка" ...

Общи условия

Активация на акаунт