Какво ще кажете за подстригването по време на бременност?

  • 4 417
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Суеверия колкото искате, въпроса е дали ще им се вържете или не.Лично моята причина да не се подстижа нито веднъж беше, че косата ми стана толкова хубава, че щеше да е грях да я отрежа, а и цял живот си бях мечтала за дълга до кръста коса.Имах я чак докато малкия направи 2 години и половина и сега много съжалявам че я отрязах.Но почнах да я боядисвам в твърде различен цвят и ми беше много трудно като е толкова дълга.Сега съм си с моя цвят и пак съм в процес на дълго пускане-този път целта е да бъде дарена тази коса на жена в нужда.

# 46
  • Мнения: 738
Това ми е любимото! от една друга тема:

На мен любимото ми е, че бременна не трябва да се къпе от Игнажден до Йордановден. Приказка...

Все пак, добре че не е от Йордановден до Игнажден Grinning

# 47
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Това ми е любимото! от една друга тема:

На мен любимото ми е, че бременна не трябва да се къпе от Игнажден до Йордановден. Приказка...

Все пак, добре че не е от Йордановден до Игнажден Grinning

Да  Joy

Всъщност то по принцип между Игнажден и Йордановден много неща са забранени да се правят, нали тогава са т.нар. "Мръсни/поганни дни" и се вярва че наоколо бродят всички всевъзмозни зли същества, та всики тея забрани са , за да не ни направят злите сили нещо...Така е било в миналото, но аз и до днес спазвам някои забрани-на задушница не върша никаква домакинска работа, не се къпя и не пера, също на дадтите,когато са починали родителите ми.

Общи условия

Активация на акаунт