X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 679
  • 921
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 507
Хора не четете ли, за н-ти път го пиша и сигурно последен- във Варна, Бургас, Търново, Пловнив и София има предварителни кастинги, където присъстват водещите,

Според мен не е за н-ти път, а за първи път си го написала  по този начин, ............но както и да е изяснихме се.

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 13:07 от relativity

# 856
  • София
  • Мнения: 7 988
Хора не четете ли, за н-ти път го пиша и сигурно последен- във Варна, Бургас, Търново, Пловнив и София има предварителни кастинги, където присъстват водещите,

Според мен не е за н-ти път, а за първи път е написано по този начин, ............но както и да е изяснихме се.

Е ... писано е и по преди, но то пък беше ясно по рекламите по телевизията, които вървяха през лятото по телевизията. Предварителните кастинги бяха юли, официалните през август и съдийските къщи на 25 и 26 август. На официалните кастинги пред журито пък поканиха и публика, който желае да присъства в залата.

Тази схема се прилага от както Маги пое шоуто, нямам спомен как е било в първия сезон. Между другото и в английския и украинския формат, кастингите пред журито също се правят в една и съща зала съответно в Лондон и Киев.

# 857
  • Мнения: 9 493
Аз си признавам, че това не го знаех. Мислех, че ходят по градовете  Peace

# 858
  • София
  • Мнения: 7 988
Аз си признавам, че това не го знаех. Мислех, че ходят по градовете  Peace

Ами явно нямаме пък чак толкова много кандидати за да ходят и по градовете. Аз чух някъде, че пред журито били допуснати около 400 кандидата тази година.

# 859
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Е как под тази форма, на предната страница какво писах толкова пъти  Laughing Както и да е. Не знаех , че и на другите фактори така се прави. Мислех, че само на нашия е така.

# 860
  • Мнения: 9 493
Аз си признавам, че това не го знаех. Мислех, че ходят по градовете  Peace

Ами явно нямаме пък чак толкова много кандидати за да ходят и по градовете. Аз чух някъде, че пред журито били допуснати около 400 кандидата тази година.

Което според мен е много малко. И аз го чух това.

# 861
  • Мнения: 4 497
Някой може ли да напише на ЛС или тук в темата за кои изпълнители се знае, че продължават напред? Четох, че имало такава информация във форума, но доста рових и не можах да я открия.

# 862
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 063
Някой може ли да напише на ЛС или тук в темата за кои изпълнители се знае, че продължават напред? Четох, че имало такава информация във форума, но доста рових и не можах да я открия.

Скрит текст:
Анджела, Ева Мария, Виктория и Дарина и от групите трио Парадайз   Peace

# 863
  • Мнения: 4 497
Някой може ли да напише на ЛС или тук в темата за кои изпълнители се знае, че продължават напред? Четох, че имало такава информация във форума, но доста рових и не можах да я открия.

Скрит текст:
Анджела, Ева Мария, Виктория и Дарина и от групите трио Парадайз   Peace
Скрит текст:
Предпочитах Петра пред Анджела, но за другите съм много доволна. Радвам се, че Волена я няма.
Всеки сезон си имам дразнител, този сезон още не съм го открила, приемам предложения.  Joy
Любимецът ми винаги е бил сред най-младите участници и този път не е изключение - малкият Кристиян. Simple Smile

# 864
  • София
  • Мнения: 595
Всеки сезон си имам дразнител, този сезон още не съм го открила, приемам предложения.  Joy
Любимецът ми винаги е бил сред най-младите участници и този път не е изключение - малкият Кристиян. Simple Smile

Аз си намерих моя дразнител - Анджела  Stop
Любимци са ми все сладури от тежката категория - трЕбва да си се подкрепяме!  Mr. Green Ще "викам" за Александрина, Васко, Виктория и трио Парадайс!

# 865
  • Мнения: 4 497
А за момчетата нещо знае ли се?
Иска ми се да са малкият Кристиян, Венцислав, Джулиас и Агатангелос. Но Саня ми се струва, че прекалено много харесва Живко и Янкулов, та може би Венци и Джулиас няма да ги видим на финалите.

# 866
  • Мнения: 1 167
Какво стана с момичето, което на кастингите пя песента Янтра?

# 867
  • София
  • Мнения: 8 182
В промото за вторник, видях, че Саня казва на малкия Кристиян:"Ти не си за българския пазар " . Дали като комплимент го е казала newsm78

# 868
  • София
  • Мнения: 595
А за момчетата нещо знае ли се?
Иска ми се да са малкият Кристиян, Венцислав, Джулиас и Агатангелос. Но Саня ми се струва, че прекалено много харесва Живко и Янкулов, та може би Венци и Джулиас няма да ги видим на финалите.

За момчетата желанието ми е: Кристиян х2, Агатангелос и Венци, но очакването ми е за Кристиян х2, Живко и Джулиъс.

# 869
  • Мнения: 4 497
Тоя Живко пя толкова зле на Столовете... не ми харесва никак. Венци е много по-добър в подобен тип песни, а и е по-харизматичен. А Живко не пя ли съвсем същата песен на етапа, в който бяха по групи?
Мисля, че като комплимент го каза Саня това на малкия, за да има някакъв съспенс. Тя ще е луда да го изгони, вижте само в страницата колко харесвания събира той, колко другите...

Общи условия

Активация на акаунт