За микровълнова с грил

  • 18 503
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
Една функция повече никога не е излишна. Когато копувахме нашата разликата с и без грил беше 10лв и взехме с грил. Друге въпроса че не сме го ползвали но и за това ще му дойде времето

# 16
  • Мнения: 1 107
Нашата е с грил, но на него сме пекли само наденици, кренвирши, сандвичи-принцеси.
Мисля, че този грил не става за истинско готвене Wink

# 17
  • Мнения: 3 251
Според мен е най-добре да има грил, никога не е излишен. Моята е с падащ реотан и ме улеснява и става по-бързо /например запичането на бешамела на мусаката, когато я приготвям в МВ/.

# 18
  • Мнения: 625
  Аз нямам микровълнова,защото все ми се струва,че няма да я използвам newsm78
 За сандвичите съм чувала,че не ставали добре,филийката отдолу била мокра,така ли е ?

# 19
  • Мнения: 2 471
Задължително с грил, така не само ще претопляш но и ще готвиш в нея

# 20
  • Мнения: 1 120
  Аз нямам микровълнова,защото все ми се струва,че няма да я използвам newsm78
 За сандвичите съм чувала,че не ставали добре,филийката отдолу била мокра,така ли е ?
Към нашата микровълнова има специална скаричка, върху коята като сложиш филийките  те не се мокраят
ЗА ГРИЛ СЪМ

# 21
  • Мнения: 1 636
Ние имаме с грил и до сега за повече от 3 години сме ползвали грилат и 2 пъти.Не вярвам да може вътре да се пече пиле.

# 22
  • Мнения: 1 202
Задължително с грил, така не само ще претопляш но и ще готвиш в нея
Аз пък съм много доволна от това,че микровълновата ми е с грил и то от най-обикновените.Готвя редовно в микровълнова а грила го използвам за запичане на яденето.Но да си призная пиле не съм пекла в нея защото не ми се занимава при условие,че ги продават готово изпечено.Ще чакам отзиви за микровълновата след като си я купиш и започнеш да ползваш.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 489
И ние правим сандвичи в нея, но не съм пробвала пиле newsm78.
Абе според мен не е излишно Laughing
newsm10

# 24
  • Мнения: 46 518
  Аз нямам микровълнова,защото все ми се струва,че няма да я използвам newsm78
 За сандвичите съм чувала,че не ставали добре,филийката отдолу била мокра,така ли е ?

И аз се чудех за какво ми е тая микровълнова, но от както я имаме забравих всякакви други уреди  Joy
За сандвичите, те се слагат на едно такова високо като паяк, и не стават влажни, няма разлика дали си ги пекла на обикновен партигрил или в микровълновата  Naughty

# 25
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Задължително с грил, така не само ще претопляш но и ще готвиш в нея
Аз пък съм много доволна от това,че микровълновата ми е с грил и то от най-обикновените.Готвя редовно в микровълнова а грила го използвам за запичане на яденето.Но да си призная пиле не съм пекла в нея защото не ми се занимава при условие,че ги продават готово изпечено.Ще чакам отзиви за микровълновата след като си я купиш и започнеш да ползваш.  bouquet
И при мен е така.

# 26
  • Мнения: 1 639
Нашата е комбинирана(подарък) , но грила не го ползвам  Rolling Eyes

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добрее да има грил, но смятам, че размерите му трябва да са съобразени с вместимостта на микровълновата. Нашия е 2 kW (ако се не лъжа), а микровълновата е 30 л. Няма да ви казвам колко време ми трябват на филийките да се запекат, поне 6-7 мин. За това време на парит грила са станали на въглен.
А пуканките от пакетчета стават за 5-6 минути и никога не се опукват всичките Sad

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нашата микровълнова е с троен грил и съм много доволна. Почти всичко готвя в нея. Пуканките ми стават за 2 мин. Пека си пиле пици баници и всичко което става за печене.

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нашата е без грил и не съжалявам, понеже много наши познати си взеха с грил, който изобщо не използват като функция

Общи условия

Активация на акаунт