Остров Тасос /Тема 8/

  • 116 877
  • 755
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 109
Блед привет,а знаеш ли за Атриум,че ние сме се запътили към него.Благодаря!

Да, ха сега де, къде писах за него ?
Всеки ден минавахме оттам, един до друг са с Kamari Beach.
Един нос ги дели с Royal Paradise.
Ще потърся, ако не намеря ще ти пиша пак....

Блед,благодаря.Ако имаш време и възможност.Спокойна седмица ти желая.

Благодаря   Hug

Хотел Atrium, Thassos

Не го намирам, рядко ми се случва, може и да се лъжа, че съм писала, много станаха…

Ето най-важното…
Както казах минавахме непрекъснато/не съм нощувала в хотела/ покрай Atrium с малка отбивка. Контактувахме с приятели българи там, ходихме на кръчма заедно, водихме ги и на нашия плаж.
Не, че техния беше лош, имаха си всичко и бяха много доволни.
На места пясъка не е от най-върховните, но няма никакъв проблем. Не е дълбоко, чудесно за деца. Водата е чиста. Това е San Antonio Beach…

Има и един закътан плаж наблизо, посока Paradise , Vulos Beach.
Пътека/черен път/ за разходки извежда на носа между двата хотела.

Добра храна, супер персонал/усетихме го и ние/, басейни и т.н.
Има си паркинг… Хотелът се подържа и менажира много добре, личи си по-всичко.

Много спорехме, къде е по-добре при нас или при тях. Казваха, че техния бил 6 звезди, а нашия 5 !!!

Но с чиста съвест ще кажа, че Atrium си заслужава, особено при добра цена…
Paradise е по-тежкарско, трудно се отпускаш, цените на бара и ресторанта са високи.
Atrium в това отношение е по-добре, отпускащо и спокойно. И те обгрижват супер.

Хотелът е още по-близо до Потос, може и пеша, 10-20 минути, зависи до къде ?
Хем си в селото, хем не си, това е най-добрия вариант.

Определено бих отишла в този хотел без замисляне, така и не повтаряме предишните.
Резервирай смело и се наслаждавай…
Успех...


Здравейте Блед,
отново ще се допитам до Вас, съветите Ви ми бяха безкрайно полезни при резарвацията на хотел на Халкидики. Сега искаме да пътуваме  до Тасос следващия уикенд и колебанията са ми между два хотела - Атриум и Камари. Знам,  че са един до друг и нямам въпроси за плажа, по - скоро ме интересува материалната база. Разликата в цената на нощувка е 30 евро, като по - скъп е Атриум. Вероятно това е показател за по - добро качество. Сърдечно Ви благодаря, знам, че от Вас ще получа точен съвет! Щастливо лято!

# 436
  • София
  • Мнения: 3 774

Здравейте Блед,
отново ще се допитам до Вас, съветите Ви ми бяха безкрайно полезни при резарвацията на хотел на Халкидики. Сега искаме да пътуваме  до Тасос следващия уикенд и колебанията са ми между два хотела - Атриум и Камари. Знам,  че са един до друг и нямам въпроси за плажа, по - скоро ме интересува материалната база. Разликата в цената на нощувка е 30 евро, като по - скъп е Атриум. Вероятно това е показател за по - добро качество. Сърдечно Ви благодаря, знам, че от Вас ще получа точен съвет! Щастливо лято!


Не ми говори на Вие, тук няма тази необходимост...

Атриум или Камари

Без да коментирам много/ако трябва ще го направя/ веднага казвам Атриум.
И ти правилно си преценила, дори ми се струва, че разликата в цената е малка.
Ти си прочела поста ми за хотела, повече от ясно.
Трябва да кажем обаче, че и другият не е от лошите.
Изглеждаше зле, бяха го запуснали, но го реновираха и сега трябва да добре.
Плажа е един и същ, кръчмата също. Там определено ми харесва...

Хаха, мерси отново за инфото! Явно е ужасно прехвален ... и не си струва приключението.  Laughing
Може би една разходка до Лименас си струва.  Grinning

Може да се каже, просто хората си работят там, а ние се кефим и гълтаме прах...

Здравейте на острова има ли диви и спокойни места ? Просто да си обикаляме почти сами. Плажовете са без значение.

Да, има такива места все още, включително извън крайбрежието. Говорихме за това малко по-назад, прочетете...

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 20:52 от Bled

# 437
  • Мнения: 109
 Hug отново невероятно бързо се отзова!  Благодаря  от сърце за съвета. Лошото е , че докато се чудех днес, сутринта имаше места и в двата хотела , сега вече всичко е резервирано. Поради това се наложи да направя компромис и да запазя в Александра бийч хотел. Прочетох коментарите за този хотел и изобщо не съм очарована, при това е доста по -скъпо ...но така става като запазвам от днес за утре на място, което не познавам.  Дано като пристигнем на място да не сме много потресени. Поне септември сме на хубаво място на Халкидики -благодарение на съветите на Блед, разбира се! !! Още веднъж огромно благодаря за отзивчивостта!  Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 816
Някой отсядал ли е последните години в Gorgona studios - Golden beach, за да изкаже мнение:
http://www.gorgona-studios.gr/

# 439
  • Мнения: 433
Момичета, чета подробно, но така и не намирам категорична информация - има ли и с какво разписание ферибот от Неа Перамос до Тасос–Скала Принос. За Кавала и Керамоти знам, но от Неа Перамос не откривам нищо.Благодаря предварително

# 440
  • Мнения: 646
Момичета, чета подробно, но така и не намирам категорична информация - има ли и с какво разписание ферибот от Неа Перамос до Тасос–Скала Принос. За Кавала и Керамоти знам, но от Неа Перамос не откривам нищо.Благодаря предварително
Няма ферибот от Неа Перамос.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 774
Момичета, чета подробно, но така и не намирам категорична информация - има ли и с какво разписание ферибот от Неа Перамос до Тасос–Скала Принос. За Кавала и Керамоти знам, но от Неа Перамос не откривам нищо.Благодаря предварително

Остана в миналото, но още си го пазя…

Фериботи от Неа Перамос до Принос Тасос
09.01.2007 до 30/9/2007 понеделник до събота
 от Неа Перамос 07:15, 10:45, 14:15, 17:30
от Принос 09:00, 12:30, 15:45, 19:30
неделя
от Неа Перамос 10:15, 14:15, 17:45
от Принос Тасос 12:30, 16:00, 19:30

# 442
  • софия
  • Мнения: 9 590
Вече сме 2016 лето Господне  Mr. Green

# 443
  • Мнения: X
За да не останеш с погрешни впечатления, че то тук стана като урок по история, ето ти инфо за настоящите линии:

http://www.thassos-view.com/information/ferry-boat-timetable

# 444
  • Мнения: 4 292
И от мен едно не, няма. И друг въпрос като каза Перамос, защо народа се е побъркал по това тъпо село и е станало толкова куул дестинация? Само заради Амолофи или има още нещо?!

# 445
  • София
  • Мнения: 5 574
Е, Zoi, има много хубав плаж Неа Перамос. Wink

# 446
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора. Как се стига до този връх в планината, за другото прочетох.

# 447
  • Мнения: 433
Благодаря за отговорите относно фериБота. А за Неа Перамос не мога да взема отношение, просто планирам ден плаж на Амолофи и реших, че може да вземем ферибота за разходка до острова, с идея да се приберем вечерта. Хубаво лято на всички

# 448
  • Мнения: 4 292
Не ми харесва ни плаж, ни село, новото Катерини на Северна Гърция. Лично мнение, аз съм фен на Ираклица, на Тасос също, но нещо ме хващат фобии да съм на остров седмица, далеч от сушата  Rolling Eyes

# 449
  • София
  • Мнения: 800
 Ние се настанихме в Неа Перамос, но нито един път не стъпихме на тамошния плаж. Избрахме го, точно заради Амолофи.
 Ние, пък искахме да си направим разходка то Тасос, но се оказа, че вече няма ферибот от там. Иначе бяхме открили старо разписание.
  Все още проучвам темата, тази година се забавихме с решението къде ще почиваме. Везните клонят към о. Тасос, след началото на септември. Искаме да е включена и храна, защото сме с малко дете на 1годинка (за нея ще носим пюрета), но е много трудно по заведения. В краен случай, бих готвила, но предпочитам да не го правя. Като се насоча към някой хотел, ще помоля за мнения  Hug
  
Нали не съм закъсняла? Имам време да резервирам?

Общи условия

Активация на акаунт