"Майчин дом"-Варна тема 8

  • 125 243
  • 817
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 384
Какво мислите за Яков-баща ? Близка ,ходила при него е разочарована от отношението му , иначе много ми го хвалят . Но заради едната "компетентност" ,дали си заслужава да се чувствам като куче?! Close Вярно ли е ,че не е много разговорлив и знам,че е зает ,но ако са ми необходими повече от 10минути ,готов ли е да ми "осигури"? newsm78
Не мисля, че кара някой да се чувства като куче? Аз при него си водих ЖК и никога не е бил груб. Не е разговорлив наистина, но на всички въпроси ми е отговарял и обяснявал търпеливо. Не съм излизала с усещането, че съм била претупана, защото е "много зает".

# 766
  • Мнения: 251
Нека се включат и другите с впечатления ,  повечето коментари са негативни и доста се оплакват откъм отношение.
Но от доверен човек знам  ,че  е голям специалист и не се съмнявам в което ,ако се наложи ще се прегледам при него. Peace

# 767
  • Варна
  • Мнения: 604
Д-р Яков е моят лекар. При него ходя от 7-8 години. Имам 2 раждания секцио при него. Нямам идея какви негативни коментари сте чели за него, но от мен има положителен. Неразговорлив не бих казала, че е- всичко, което Ви интересува, можете да попитате, отговор ще Ви даде. Е, много-много приказки не очаквайте, но смятам, че по-важното е да е добър специалист и да си върши работата, а не да говори много. Винаги е бил внимателен към мен, никога не съм усетила грубо или арогантно отношение.

# 768
  • Мнения: 5 263
Д-р Яков е моят доктор и трите ми деца са родени при него, като преди това си водех ЖК пак при него и Снежи. Никога не ме е карал да се чувствам като куче, винаги ми е обяснявал, каквото ме е интересувала и е било нужно да знам, внимателен, много съм доволна и му имам пълно доверие.

Със сигурност под това, което съм написала, че се подпишат и всички мои приятелки, които са негови пациентки, а те не са малко Wink

# 769
  • Мнения: 251
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=367672 тук четох ,момичета ,да не излезе,че клеветя човека .
Радвам се за включването на доволни ,може би и на мен ще ми се наложи да го посетя .

# 770
  • Варна
  • Мнения: 5 886
д-р Яков е моят лекар, благодарение на когото бременността ми завърши успешно
Не ме е посрещал с кафе и приказки за времето в кабинета, но винаги поведението му е било възпитано, отговаря на въпроси, оставя усещането, че на опита му може да се разчита и знае какво прави. Аз съм много щастлива, че го срещнах и винаги ще му бъда благодарна.

Никого не искам да засягам, но винаги са ми били непонятни желанията да си близък с лекар, учител, да си говорите на "ти" или да разменяте общи приказки. В крайна сметка, приятели всички си имаме, когато отиваме при специалист, го правим заради професионалните му качества, а не, защото е голям веселяк и задължително усмихнат. Все пак лекарите са хора като всички останали, едни са страшно контактни, други са по-обрани, изборът е огромен - кой както предпочита.

# 771
  • Варна
  • Мнения: 2 300
Онази тема е от 2009-та, аз точно тогава износих и родих дъщеря ми.Следих се при друг лекар, но на финала моята лекарка беше в отпуска и си минах при Яков, тъй като той щеше да ми прави и секциото.Изключително доволна съм от него, имах проблем, който той не неглижира, обръщал ми е винаги достатъчно внимание.За секциото мога да кажа, че мина съвсем нормално, после идваше специално да ме вижда как съм.Снежито също идва при пациентките си.Изобщо в това отношение нямам оплаквания.
Преди 2г. приятелка си води ЖК при него, тя беше бременна с близнаци и имаше и серклаж правен от него.Само не можа да ѝ направи секциото, защото бебетата подраниха с няколко дни, а той беше в отпуска тогава и беше извън града.Тя също е доволна от него.

# 772
  • Мнения: 251
Коя е Снежи ,явно някоя акушерка ,която работи с него ??? newsm78

# 773
  • Варна
  • Мнения: 2 300
Снежи Петкова е акушерката, с която работи д-р Яков.Те са две, които водят ЖК, всяка от двете работи с определени лекари.

# 774
  • Варна
  • Мнения: 123
Както и да прозвучи, но и аз съм от доволните от доктор Яков, писла съм в темата и друг път. Имам две раждания секцио при него, както и една хистероскопия и една криодиструкция и продължавам да съм му пациентка. Мисля качествата му на специалист да не коментирам, като човек е по-обран, ако го питаш ще ти отговори, каквото те интересува, честно казано от опита ми до сега, предпочитам да е по- мълчалив, което означава, че всичко е ок, ако вземе да ми говори, значи има проблем  Peace

# 775
  • Мнения: 251
Да ви попитам-знам ,че си е частник и прегледа е 50лв ,но когато е вторичен примерно ,пак ли по толкова ?

# 776
  • Мнения: 85
С д-р Максим Яков се запознах миналата година, но за жалост повода не беше хубав. Бях бременна, но плода бе спрял развитието си и той ми направи абразиото. Изслушва ме всеки път много търпеливо, отговаря на всички мои въпроси, усмихнат и любезен лекар е и най-важното за мен е, че му имам доверие.


Xristinaa,
Скрит текст:
прегледът е 35 лв.

# 777
  • Мнения: 2 721
Аз съм ходила веднъж при него, за колпоскопски преглед. Да , не е от най-разговорливите, но пък когато го попиташ нещо , отговаря и обяснява.

# 778
  • Мнения: 14
Здравейте дами!
Преместих се във Варна скоро и все още не съм си намерила гинеколог, не съм бременна и все още не желая да забременявам, та ми е необходим за профилактични прегледи. Търся също и личен лекар за мен и милото, та ако може да ми препоръчате хуманни и компетентни лекари.
Благодаря придварително!

# 779
  • Мнения: 2 721
Прочети мненията по назад , има отзиви за доста лекари в МД.

Общи условия

Активация на акаунт