Щъркел във гнездото трака- топла седмица ни чака!-27.03.-2.04.

  • 5 604
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Добро утро! WinkМакар за мен не е никак добро-малката цяла нощ плака заради тези пусти зъби,а голямата е болна и е на антибиотик.Моля я да не ходи на училище,ама не,искала да ходи. ConfusedАбе то ние сме много ученолюбиви ,какво да ви кажа!Снощи даже компрес с ракия и сложих на гърлото.Утре пък ще ходят целия клас на театър и болна-здрава ,щяла да отиде. newsm78Ох,от другата седмица сме в пролетна ваканция,най-накрая и аз да се наспя.Малкото цяла вечер се върти ,никнат му последните кътници и тъкмо сутрин се успокои и заспи и аз трябва да ставам заради ученичката.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 07:35 от krasi 76

# 16
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Много хубава седмица на мами и дечица и само хубави новини да ни радват Simple Smile
Калоянчо от една седмица е превъзбуден и всяка сутрин вдига Т.Но вчера ми изкара акъла.Отдавна не бях се чувствала толкова безпомощна,по принцип запазвам самообладание и действам,като робот...но вчера цялата се разтреперих...от високата Т,той съвсем се отпусна,никакъв живот,подбели очите нагоре...опитвах се да му говоря силно,щипах го по бузките,но не и не...свалих Т,опитвах се да му дам водичка,а той всичко повърна,получи и разстройство от Т ...обадих се и на мъжа ми в 5 сутринта да идва...мислех,че ще си изгубя детенцето Sad...полека започна да се посъвзема,не спирах да му говоря,а когато започна да се оглежда и ме погледна,бях извън себе си от щастие...аз съм виновна,че бях заспала и не съм го чула когха се е събудил Cry...той се е въртял и ме е търсил....и винаги е много притеснен,когато не го взема веднага,дори незнам колко време е бил буден,преди да се събуди...сега е добре,малко още е неспокоен,а аз си забраних да лягам,за да мога да съм нащрек,не мога да позволя да пропусна пак нещо такова Sad
Преди малко си писах с Нанди,в къщи са си и каза,че са ги изхвърлили от болницата,като мръсни котета ThinkingПросто нямам никакви думи вече за бездушието,с което ми се налага да се сблъсквам и да чувам за него всеки ден.Затова няма да спирам да тръбя ,че го има и се надявам да се даде още по-голяма гласност на това,което се случва  и по някакъв начин един ден да се преобърне нещо в безсърдечните глави и сърца на някои хора,нарекли себе си лекари и отношението към пациентите да е наистина това,от което имат нужда...

...В този форум е събрана толкова майчина любов и сила,че е способна да преобърне света. Heart Eyes
Прегръщам ви Hug

# 17
  • Мнения: 882
Е не .............Не е честно. Неможе Господ да ти праща толкова много изпитания.
 newsm17Моля се за Вас.

# 18
  • Мнения: 3 698
Искричке, с вас сме, поне мислено. Много целувки на малкото съкровище, той е едно силно и борбено момченце и ДАНО най-после изпитанията ви свършат и дойде време да се радвате един на друг Praynig.Прегръщам те.

Лорка сутринта беше с Т , сега я смъкна и ще отидем да я погледне лекарката.

Нанди, как сте, добрите лекари са толкова малко...нагушкай малкото геройче и й кажи, че много я обичаме.


# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
Здравейте и от нас.Много ми е мъчно,че днес пак има болнички.А това дето прочетох за малката Мими ме върна четири години назад,когато д-рСлънчева ми каза,че детето ми няма мозък,та най-добре да го оставя в дом,за да не ми умирало пред очите.И това стана в коридора на болницата,бях сама,стана ми лошо и припаднах.Е,слава Богу не излезе права и сега се радвам на прекрасното си детенце.Та вече нищо май не може да ме изненада-може да са перфектни специалисти,но ако можеше да са и по-човечни....Иначе Буби днес има имен ден и ние празнуваме,довечера сме и на логопед-сега ходим два пъти седмично.Оздравявайте,милички.

# 20
  • Мнения: 997
Не ми се говори за лекари - само от едно изречение на Нанди се сетих за кой бездушен идиот....грешка лекар става дума. И не е само той. Мога да простя грешката, но безчувствието - никога. Геле 73 не знам коя е тази Слънчева, но на Радева в генетиката бързо и осветлих положението - не посмя думичка да каже за дом.
iskrica_nadejda, моля се детето ти да се оправи бързо, и станалото никога вече да не се повтаря. Преди да влезем в болница и Боби направи така при 39,5 - забели очите - света ми се срина - направи ли веднъж гърч, може никога да не спре и заболяването му да прогресира. За щастие не стана. В последствие отново се разболя -внигна до 40,2 преди да успея да реагирам - но нямаше нищо/и слава богу/.
Краси 76 - да ти е жива и здрава ученолюбивата щерка.  Ние сме още само с две, и тях изкарахме с голяма гюрултия.
Марго - успех утре - дано скенера да работи.
Геле - стискам палци с двете ръце - да тръгнете на градина и да ви хареса

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Искричка, мила, толкова ми стана мъчно за теб и за малкия - голям боец Калоянчо... хубаво е, че вече детенце е по - добре. Дано бързо минат тези проблеми  Praynig Но честно да ти кажа, не съм съгласна с това дето казваш, че няма да спиш  Sad Не може да не лягаш въобще! Ти също имаш нужда от почивка, имаш нужда от СИЛИ, заради себе си и заради дечицата си! Колко време ще издържиш така? И като рухнеш от безсъние и умора, тогава какво? Извинявай, че така ти говоря, но трябва да мислиш и за СЕБЕ СИ, мила Дани! Знам, че сега ти е много, много трудно..., но няма да ти стане по - леко, ако не спиш. Прегръщам те силно, а за Калоянчо целувки  Hug

  Нанди, добре сте си дошли вкъщи  Heart Eyes Дано бързо се успокоите от всичко преживяно! Полудявам от подобно отношение на докторите  Close и аз съм имала такива случки и дълго, дълго не мога да ги забравя. И много е права Искричка за бездушието... и дано наистина има повече лекари, за които думичката "доктор" нее просто титла, а призвание!

  gele73, да ти е живо и здраво детенцето! Честит имен ден на Буби!   bouquet   bouquet   bouquet  Да изкарате много, много весело днес, а всички лоши спомени да се стопят от пролетното слънце и усмивките на детенце!

  И ние май празнуваме с Бояна, но тя се оказа, че има два пъти имен ден  Mr. Green И днес и на Йордановден. Така че ви черпя поне по едно виртуално  cheers

# 22
  • Мнения: 3 743
Искрице, как може толкова лоши неща да ти се струпат  action032 дано Калоянчо по-бързо се оправи Praynig. За съжаление има моменти, в които се чувстваме безпомощни, особено когато няма на кого да разчитаме. Имаш нужда от почивка, не можеш да издържиш без да си лягаш, Калоянчо освен от борбената и силна мама, която си Hug има нужда и от отпочинала и наспала се мама  bouquet И пиши по-честичко, липсваш ни newsm51

# 23
  • Мнения: 3 743
bim_bam, честит празник на Боянка, да е живо и здраво името й  bouquet
А това с двата именни дни - и Мартин е така Wink. Той има на 1 март и на 14 април, като беше по-малък празнувахме само на 14 април (св.Мартин), но сега реши, че трябва да получи подарък и на 1 март Laughing.

# 24
  • Мнения: 2 543
Честит имен ден на Боянка! Hug Да е най-здравото детенце!  bouquet

# 25
Колко много слънчице има навън..Стига с тия болести,с тая мъка..Нямали най-сетне да ни се случи нещо хубаво...Аз сега съм в Пловдив, нямам комп тук и сега дойдох в един клуб, за да мога да ви драсна няколко реда. Ще има срещичка на 8 април, нали?
И децата ни ще могат да се запознаят, да поиграят заедно...
Много ми липсва моето зайче, което е поверено в ръцете на свеки вече трета седмица. Прибирах се за малко в София, но трите ми почивни дни не стигнаха да се нагушкаме..
Какво стана с детския център за деца и родители, за който Мая спомена на последната ни среща?
Влизам доста рядко напоследък, но ще наваксам като се върна в София в края на седмицата. Целувам всички малки и по-големи сладурковци и техните мами.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 871
Не мога да не ви кажа новината....След всекидневно досаждане и телефонно преследване днес сутринта разбрах , че анестезиоложката ни излиза от понеделник отпуска...   Shocked  Представяте ли си... още 1-2 седмици напрежение.Взех се в ръце веднага и пак започнах телефонния тормоз /страх ме е да се проверя сметката/ И ето , че господ чу молбите ми и утре сме отново на скенер.Записаха ни за следобяд,но това даже е по-добре за нас , че няма да преспиваме в София.Искренно се надявам утре вечер да мога да ви кажа хубави новини.Отново ще ви помоля да стискате палци....   Praynig

# 27
  • Мнения: 3 698
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover thumbsup и много целувчици за Криси  Hug .
Аз нещо не мога да сваля Т на Лорка, през нощта беше 38.3, свали я, но цял ден поддържа около 38, под 37.5 не пада, свещичките я смъкват за около час и после пак  Sad Иначе е весела и си хапва, започва да се сърди само когато вдига Т.Още нищо не съм давала, довечера пак ще звънна до лекарката.Температурата не е висока, но ме притеснява, че е постоянна, което според мен означава незатихващо огнище на вируса Thinking .Оплаках ви се...
Наде, губиш ми се нещо, драсни някой ред, хвърли някоя снимчица, как сте, що сте ...
Много целувки на всички и бързо да оздравяват болничките Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 4 412
Марго, стискам палци всичко да е наред този път и да има скенер и да са добри резултатите!

Сети, да не й растат зъбки на Лорка. Лекарката преслушвала ли я е?

# 29
  • Мнения: 2 543
Здравейте, мили мои!

Тези дни бях изпаднала в небивала депресия и само четях без да имам каквото и настроение да ви пиша! Слава Богу, днес съм по-добре! Дано с хубавото време дойдат и добрите новини за всички нас! Hug

Освен моите си безумни притеснения, страшно се разстроих, и аз като вас, за Нанди и Мими! Никой не заслужава това, което те преживяват! Надявам се, че с всеобщи усилия ще успеем да намерим лекар, който да вземе присърце болестта на Мими и страданията на нейната добра майка!

Виждам, че вирусите не отстъпват все още и има болници и тази седмица! Желая им бързо оздравяване и впускане в игрите!

На Искричка и Калоянчо - специално внимание обръщам! Искричке, пази си силите! И да не спиш изобщо - все ще има нещо, което да ти убегне! Важно е да имаш сили, не си поставяй неизпълними цели! И отдели малко временце и за нас - липсваш ни! Hug

Геле, браво за добрата новина! Дано малката свикне и да може да остава за по-дълго време! Ще е добре и за двете ви!

Габи, хайде прибирай се! Новата среща се задава със страшна сила!!! Party

Марго, знаеш, с вас сме! Heart Eyes

Другите майки на деца с импланти - къде сте, бе госпожи? Laughing Янева, как сте с Иветка? Петя, разкажи нещо ново от яслата! Мира, задава ли се операция за вас?

Йоанчо е добре. Рехабилитацията върви, игрите - също! Утре сме на нова настройка - да видим! Днес разговарях с директорката на една логопедична детска градина, в която сме подали молба и тя ме увери, че ще приемат Йоанчо от септември! Много съм доволна, защото определено му е рано за масова градина, а в тази логопедична имат опит с деца с импланти. И така - ето ви още една добра новина! Hug

Целувки за всички вас!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт