Топла пролетна седмичка /27.03- 2.04/

  • 2 489
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Днес ми е инсето в 11 ч. Вчера се видя, че фоликулите са порастнали доста - вдясно са 3 броя - 20мм, 19 мм и 19мм. Вляво също имам един голям - 22 мм. Биха ми 10 000 единици Прегнил. Остава ми да се моля всичко да мине успешно този път. Току-що мъжът ми се обади и каза, че е дал материала. Много се вълнувам. А си бях обещала този път да не се вълнувам и да приема нещата по-спокойно, но просто усещам, че треперя...Стискайте палци, моля ви!

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Леичке, много много стискам палци! Ще видиш, че този път ще стане Grinning

# 32
  • Мнения: 4 329
Имаш стиснати палци и от мен Леа.

УСПЕХ!

# 33
  • Мнения: 1 029
Леичка, и от мен!!! Praynig
Момичета, ревюто ми-дипломна работа е на 4 април-17.00 часа, до Червената къща-галерия.
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=bfd174364 … 9ef265e29f2cefebb
Навън ще е.Няма вход.Който иска да дойде. Wink
Лек ден на всички!

# 34
  • Мнения: 1 320
Успех, Леа!

Данидан, ако мога да се класирам с времето, ще дойда Simple Smile

Дойде ми, дойде ми, още в неделя отивам за кръв Simple Smile

# 35
  • Мнения: 553
Успех Лея!  fingerscrossed
Значи за малко сме се разминали с тебе при Стаменов  Simple Smile. Аз днес бях на преглед след стимулацията (7-ми ден, имам още половин хапче за довечера  Wink). Имам 3 фоликула по 11 мм вляво и един 10 мм вдясно. Само не питах това добре ли е като за момента или не чак толкова  Rolling Eyes Някой знае ли?
И на мен ще ми слагат прегнил 1500 единици утре. Лея би ли казала колко пъти ти слагаха прегнил на теб?

Дани, успех миличка!   bouquet За Червената къща в квартал Гео Милев ли става дума или аз нещо греша? Ако е там, ми е съвсем наблизо до работата и мога да дойда (ако не ми е инсето тогава  Confused).

Момиче успех, щом си решла за ин-витрото!  fingerscrossed

# 36
  • Мнения: 1 029
Миличка, не, в центъра-виж линка.
Успех и на теб! Praynig
Стискам ви палци на всичките!

# 37
  • Мнения: 553
Голяма разсейка съм  Embarassed Видях линка сега.
Ами май ми е доста далечко, но ще ти стискам палци от разстояние!  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Мина инсето. Да видим каква сме я свършили. Пълно с фоликули беше, но нито един пукнат. Докторът каза, че до довечера се надява поне 2 да се пукнат. Утре съм на преглед.
pkoprinkova , добре са като размери фоликулите за този ден от цикъла. Сега Прегнил ще ти се бие всеки ден по 200 единици. С негова помощ фоликулите ще порастнат още повече и като порастнат достатъчно, спират инжекциите и ти се бие голяма доза Прегнил - 10 000 единици за пукване. На мен ми биха Прегнил 5 последователни дни, а на 6-ия ден фоликулите бяха достатъчно големи. Желая ти успех и докладвай пак за растежа им. А ендометриума ти колко е?

# 39
  • Мнения: 553
Благодаря Лея  Simple Smile fingerscrossed много силно този път да успееш!
Ами лигавицата ми е 5 мм. Не е ли малко тъничка? Дано да порасне все пак.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 272
Успокой се. Има време да се удебели. Моята в момента - 15 ден - е 12 мм. А защо още днес си била на преглед? Мен ме беше извикал едва на 10 ден. Както и да е. Дано и при теб подействат добре инжекциите! Успех Peace

# 41
  • Мнения: 553
Ами защото утре ще правя вливане на имуновенин  Sad. Дано да има резултат този път, че вече нямам сили да се притеснявам за всичко това  Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 7 242
Леа, pkoprinkova, стискам ви силно палци Grinning
 
А защо точно се слага прегнила в 5 последователни дни. Възможно ли е така да се докарат повече фоликулчета отколкото без него, на качеството на яйцеклетките ли влияе или предотвратява неспукването или "сплескването" на фоликули /както стана на два пъти при мен/. Владимиров прилага ли този метод? Кога е нормално да е първото УЗ след стимулация?
Леле, какъв защончо съм hahaha Ама много се изнервих покрай това чакане Embarassed

# 43
  • Мнения: 553
Ами утре ще питам Лекси, ако разбира се успея  Embarassed. И на мен не ми е ясно защо е този прегнил в малки дози  Rolling Eyes
За гледането след стимулацията не знам, мен ме викаха заради вливането и може би затова толкова рано.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 272
Лекси, прави ми впечатление, че не само бързо се уголемиха фоликулите от всекидневните инжекции с Прегнил, ами се появиха и нови. А при мен бяха 5 последователни дни. На друг може да са повече или по-малко. Зависи от размера на фоликулите. Прегнилът започва да се бие, когато фоликулите са 10-11 мм и се чака да станат поне 17- 19 мм. На мен първото ми УЗ след стимулация трябваше да е на 10 ден от цикъла, но се падаше неделя и ми го направиха на 9 ден. За Владимиров - не мога да ти кажа дали прилага този метод. Стаменов го прилага от този месец. А за спукването - бие се пак Прегнил, но в голяма доза. На мен ми биха 10 000 единици. При естествена овулация обикновено бият 5 000 единици. Дано да съм ти помогнала с отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт