KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 67

  • 39 409
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 116
Честит празник и от мен! По-свободни, по-уверени, по-независими да бъдем занапред!

Галка, благодарности за новата темичка!  bouquet

Варна, то тъщата голяма работа! Grinning Hug
Такава тъща не всеки може да има  Joy Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 12 152
Привет! Желая ви усмихнат празничен ден!  Grinning Grinning Grinning






Сюрприза на йенгето гялди https://instagram.com/p/75uXC7LjyP/?taken-by=sinemkobal

 имам любимки които могАт да споделят опит  hahaha Joy Joy Joy

 hahaha Joy Joy Joy Joy

Ами, хубава реклама...много ни е нежно йенгето  Peace
А твойта любимка, Джиджи...въобще не ѝ е до кремчета за лице. Тя е все по купони  Laughing Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 596
Честит празник Хуигани.  Hug
Благодаря за новата темичка  Heart Eyes
Хубав и усмихнат ден на всички  Peace

# 18
  • Мнения: 354
Добър ден и от мен Hug
Честит празник на всички bowuu
Благодарско на Галето  Heart Eyes за новата темичка и на всички останали за споделеното в нея  bouquet
Хубав ден на Всички Hug Hug

# 19
  • Мнения: 15 391
Честит празник и от мен!  bg bg bg

Страхотни  усмивки в темата сте наредили!   bouquet  bouquet

Хубав празничен ден!

Тъщата се е снимала. Не знам дали е новата къща на Синем, но не ми харесва особено. Предишното еве беше по-хубаво.




Нищо не ми харесва от видяното.  Naughty Ама хич.  Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 12 152
Излезе ми Коча насреща и аз веднага за курбан се сещам  hahaha Joy Joy




поздравче   bouquet



(ПРЕВОД) Bonnie Tyler - I Need A Hero

# 21
  • Мнения: 23 411
Добро утро!  Hug Hug Hug

Успешно завръщане към деловите задачки след многото почивни дни.

Ръза и приятелката му Ейлюл в Нишанташъ.





Още снимки

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/riza-kocaoglu-sevgilisi-eyl … -nisantasinda?p=1


Джем в Испания  Grinning Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 15 391
Здравейте!  Hug Hug Hug

При нас празничните дни свършиха. В Турция започват днес. Гледам народът масово споделя снимки от чужбина. Весел празник на Кенан и Берг и техните близки.






Нека им  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Two Hearts на всички бивши празнуващи и на такава предстоящи.  Laughing Laughing Laughing Демек на всички!   bouquet

В очакване на пИпИрудите ще сме в следващите десетина дни. Силно се надявам да видя любимите муцуни  Grinning Heart Eyes Heart Eyes на едно място.  Praynig

На мама Дона  Hug нека й е жив и здрав рожденника!   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 23 411

 Днес нашето момче навършва 17г.Пожелаваме му много здраве,
късмет и успех във всичко което умее!


Честит празник на вашето момче и цялото семейство.

Да бъде здрав, щастлив и да ви носи радост.

....................

И нашият Али са го похвалили в медиите

Крушата не пада по-далече от дървото

6-годишният син на Бергюзар Корел и Халит Ергенч е скромен и чувствителен към социалните проблеми също като родителите си. Али помага на персонала в кафенето на майка си в Джихангир. Малкият господин Ергенч знае доста добре английски, разговаря с туристите и ги упътва. В същото време работи като доброволец в помощ на уличните животни и приютите за бездомни четириноги. Събира помощ и храна за тях.

# 24
  • Мнения: 15 391

И нашият Али са го похвалили в медиите

Крушата не пада по-далече от дървото

6-годишният син на Бергюзар Корел и Халит Ергенч е скромен и чувствителен към социалните проблеми също като родителите си. Али помага на персонала в кафенето на майка си в Джихангир. Малкият господин Ергенч знае доста добре английски, разговаря с туристите и ги упътва. В същото време работи като доброволец в помощ на уличните животни и приютите за бездомни четириноги. Събира помощ и храна за тях.



 Сладурче малко   Heart Eyes Heart Eyes Хубаво би било да го видим и като батко  smile3503

Последна редакция: ср, 23 сеп 2015, 10:41 от g_georgieva08

# 25
  • Мнения: 23 411



 Сладурче малко   Heart Eyes Heart Eyes Хубаво би било да го видим и като батко  smile3503



Галка, и ние това искаме.  Praynig Praynig Praynig

...................

Кенан и Берг не очаквам да ги видя на наградите, защото те вече взеха "пеперуда" за КД. Съмнявам се, че ще им я дадат за втори път. Макар че напълно си я заслужават. Още се учудвам на рейтингите, които имаше КД цели три сезона и на огромната преданост на зрителите до последната 114-та серия. Скоро друг сериал три сезона няма да направи. Гледам рейтингите на старите сериали сега. Те даже не са направили един пълен сезон, защото не започнаха септември миналата година, а по-късно. Рейтингите им са пълен крах.

Берг се надявам да я видим на концерта на Лара Фабиян, където ще пее и Халит. А Кенан може би ще придружи севгилито на премиерата на новия й филм. Освен ако не се уплашат, че въпросите кога ще се женят, ще засенчат истинското събитие.  Joy

# 26
  • Мнения: 15 391
И аз не се надявам, че ще бъдат наградени с пеперуда за втори път, не защото смятам, че не го заслужават ама защото и разбрах, че това няма как да се случи, но се надявам поне да ги видим там. Praynig Praynig  Ей така да покажат на хорицата как се прави  Laughing Laughing Laughing Да направят по едно дефиле но червеното килмиче, да пръснат малко усмивки и позитивизъм сред хората, да им чуя гласовете.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 354
И аз не се надявам, че ще бъдат наградени с пеперуда за втори път, не защото смятам, че не го заслужават ама защото и разбрах, че това няма как да се случи, но се надявам поне да ги видим там. Praynig Praynig  Ей така да покажат на хорицата как се прави  Laughing Laughing Laughing Да направят по едно дефиле но червеното килмиче, да пръснат малко усмивки и позитивизъм сред хората, да им чуя гласовете.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


А,данно!! Praynig  Peace Али е прекрасен сладурчо Heart Eyes
Благодаря за хубавите пожелания  bouquet Hug
П.С:Явно поста ми е бил нещо нереден Rolling EyesВиждам че, и виртуалната почерпка са премахнали Laughing!!

# 28
  • Мнения: 5 723
Здравейте,  Hug Hug
Честита ви първа есен.  Joy Joy
Скрит текст:
Есенно равноденствие

# 29
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug Hug Hug
Благодаря за всичко споделено!   bouquet

Дона, честит рожденик! Много здраве и успехи!  newsm51

На празнуващите мюсюлмани пожелавам любов, мир и спокойствие!   txtloves



Поздрав с щастливите гълъбета и една хубава песничка!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Песента ми напомни детството и грамофона... Wink Laughing  Laughing
Как можах да забравя колко съм пяла с   ЕМИЛ ДИМИТРОВ и ХУБАВАТА ДЖИДЖИ

Общи условия

Активация на акаунт