KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 67

  • 39 416
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 152

Кенан и Берг не очаквам да ги видя на наградите, защото те вече взеха "пеперуда" за КД. Съмнявам се, че ще им я дадат за втори път. Макар че напълно си я заслужават. Още се учудвам на рейтингите, които имаше КД цели три сезона и на огромната преданост на зрителите до последната 114-та серия. Скоро друг сериал три сезона няма да направи. Гледам рейтингите на старите сериали сега. Те даже не са направили един пълен сезон, защото не започнаха септември миналата година, а по-късно. Рейтингите им са пълен крах.

Берг се надявам да я видим на концерта на Лара Фабиян, където ще пее и Халит. А Кенан може би ще придружи севгилито на премиерата на новия й филм. Освен ако не се уплашат, че въпросите кога ще се женят, ще засенчат истинското събитие.  Joy



И аз много искам да видим Берг и Кенан на церемонията за пеперудите Heart Eyes Heart Eyes ... но не мисля, че ще отидат  Sad Sad Sad
Не вярвам и Кенан да отиде на премиерата на филма на Синем  Naughty...виждали сме как привлича като магнит камерите и репортерите, пък ако са заедно със Синем,  всички ще забравят за какво са отишли на събитието  hahaha hahaha hahaha

Надеждата ни остава поне с Берг и Халит  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 793
Здравейте! Дона ,да ти е  живо и здраво синчето,много успехи и щастие му пожелавам!!! Hug nbirthdayСега влизам в темата и виждам,че има изтрити постове,добре,че са цитирани ,за да ги видим.Не ги разбирам тия глупави правила на форума,а и не виждам на кого с какво им пречим.Както и да е,да не си разваляме настроението с глупостта на някого. Хубав и приятен ден на всички! Kissing Heart

# 32
  • Мнения: 15 391
Не мога да не споделя, че днес едно хубаво агънце  Heart Eyes Heart Eyes също  има рожден ден  Laughing Като бъдещ кандидат зет в темата  Laughing Laughing Laughing не е редно да го пропуснем  Laughing   bouquet  bouquet





# 33
  • Мнения: 12 152
Не мога да не споделя, че днес едно хубаво агънце  Heart Eyes Heart Eyes също  има рожден ден  Laughing Като бъдещ кандидат зет в темата  Laughing Laughing Laughing не е редно да го пропуснем  Laughing   bouquet  :bouquet

Ама разбира се!  Hug И ние сме като Назиф баба, нашето семейство и сърцата ни са големи!  Laughing Heart Eyes
На колко годинки става това агънце-багънце? Grinning Да е жив и здрав, много успешни проекти!  Peace



Тука батко му Кенан как му се радва, чак вилицата си е зарязал  да го слуша hahaha Joy Joy

# 34
  • Мнения: 11 116
Хубава нова седмица на всички! Hug Hug



 Днес нашето момче навършва 17г.Пожелаваме му много здраве,
късмет и успех във всичко което умее!


Здраве и много щастливи мигове за рожденика!  bouquet

Варна, благодаря ти за преводите!  Hug

ЧРД на Чачи! Няма как да го прескоча, щом сте го споменали! Hug

Берг си я следя твърдо! И много си я обичам.

Харесвам играта на много турски актьори, като се започне от Халит, Кенан, Баръшко Ф. и други.
Някои от тях харесвам и като личности, разбира се, от това, което съм прочела, видяла и т.н.
Но никога не са ми били тръпка в онзи смисъл - лижки и въздишки.  Joy Joy Joy Joy

Чачито обаче ми е голяма тръпка след като изгледах това лято Приливите. Преди това съм го "разглеждала" само по наградите тук и там...
Лижки и въздишки пак няма да има, детенце ми е, но усмивката му ме кара да се усмихвам, харесва ми играта му, раздава се, нежен е, когато трябва да играе такъв, но то, ако не си - няма как да стане...
Абе - с две думи - сладур! А, и хубаво се бие като Кенан аби си... Joy Joy Joy
Затова да е жив и здрав, чакам му филма с Лейля с нетърпение!

# 35
  • Мнения: 15 391
Не мога да не споделя, че днес едно хубаво агънце  Heart Eyes Heart Eyes също  има рожден ден  Laughing Като бъдещ кандидат зет в темата  Laughing Laughing Laughing не е редно да го пропуснем  Laughing   bouquet  :bouquet

Ама разбира се!  Hug И ние сме като Назиф баба, нашето семейство и сърцата ни са големи!  Laughing Heart Eyes
На колко годинки става това агънце-багънце? Grinning Да е жив и здрав, много успешни проекти!  Peace



Тука батко му Кенан как му се радва, чак вилицата си е зарязал  да го слуша hahaha Joy Joy



Косева,  Hug Heart Eyes питах, джанджаазъм, агънцето е на 25 Heart Eyes Grinning

# 36
  • Мнения: 12 152
Косева,  Hug Heart Eyes питах, джанджаазъм, агънцето е на 25 Heart Eyes Grinning


Мамин сладък!   love001
Скрит текст:



Тъкмо батЮ му Кен като се пенсионира, почвам с лижките и въздишките по него

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 15 391
Косева,  Hug Heart Eyes питах, джанджаазъм, агънцето е на 25 Heart Eyes Grinning


Мамин сладък!   love001
Скрит текст:



Тъкмо батЮ му Кен като се пенсионира, почвам с лижките и въздишките по него

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ахаха, скица,  Heart Eyes ни е да не ги заслужава агънцето ама мене ме срам ... Обаче зад батю му... Оха с водоноската все едно минавам  Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 13 303
Вай, вай, хулиганите минали на агнешко?! Тук може ли да се гръмне шампанското за ЧРД на Чаги? Знам, че има и негови си теми, но тук ще го проследим с Лейла в новия филм надявам се!  Peace

# 39
  • Мнения: 11 116
Косенце, давай още сега! Joy Joy Joy Joy

То до пенсията на Кенчо ще мине половин век, Чачко ще е чукнал 50-те!
Я камилата, я камиларя! Joy Joy Joy Joy

Пък и мамата може да е станала бг-баба  Joy Joy Joy Joy

Я има романтик село, я няма.  Laughing Laughing

# 40
  • Мнения: 11 116
Косева,  Hug Heart Eyes питах, джанджаазъм, агънцето е на 25 Heart Eyes Grinning


Мамин сладък!   love001
Скрит текст:



Тъкмо батЮ му Кен като се пенсионира, почвам с лижките и въздишките по него

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ахаха, скица,  Heart Eyes ни е да не ги заслужава агънцето ама мене ме срам ... Обаче зад батю му... Оха с водоноската все едно минавам  Laughing Laughing

Ооооо, не! Падам! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Галенце, що та й срам? Виж ма мене, всичко си признах! Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 15 391
Майдрийм,  Hug никак даже не крия, че го харесвам, Heart Eyes ама някак си не ми иде отвътре да припадна до него. Срам ме е.  Виж ся, ако видя батю му, гаранте му се пльоскам в краката и ще чакам да мЪ спасява. Crazy Икрено му се забавлявам на Чачо младо, красиво, талантливо, прави страхотна роля в прилива... всъщност аз и другаде не съм го гледала де.

# 42
  • Мнения: 23 413


Еййй предадохте Батю за една агнешка плешка.  Joy

Шака, шака.  Wink

Нищо не съм гледала с Чачко, ама че е якъшъклъ се види отдалеч.

Да му е честит празника. Той май в Америка ще отваря шампанското. Чух, че е там.

# 43
  • Мнения: 15 391


Еййй предадохте Батю за една агнешка плешка.  Joy

Шака, шака.  Wink


Варничка,  Hug Heart Eyes
...ще цитирам една реплика на актьора на Чачи... "На миналото се казва минало, на изяденото агнешко" ... И азе съм съгласна не се търпи на глад  Laughing

# 44
  • Мнения: 11 116
Ей, големи сте сладурки!  Joy Joy Joy Joy
За една агнешка плешка значи.  hahaha hahaha hahaha

Варна, специално за теб, искам да те поздравя заради  всички преводи, с една песен, много, много ми е любима! Heart Eyes
Чачко и той приглася отвреме-навреме! Hug Hug



Галенце, и ти се чувствай поздравена, тъй и тъй го харесваме взаимно, джанъм! Heart Eyes Joy
И аз само в Приливите съм го гледала, ама засега не искам и в друго - за стар сериал говоря, щото съм си го харесала като Яманко  Joy Joy


Общи условия

Активация на акаунт